Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Luna 50 vision  (Posjeta: 1123 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Luna 50 vision
« : 27 Svibanj, 2009, 19:21:06 »
imam pitanje,motor mi je na servisu u svetoj nedjelji i stavljaju leovincijev tt auspuh sa odgovarajucim rolicama i jos necim sranjima vezanim uz to,imao sam do sada normalni auspuh koji ide na vision jedinicu i isao mi je solidnih 70 po ravnici a pod blagi brijeg 75 dok mi nije nes unutra puknulo,sad kad mi stave novi tt auspuh sto da ocekuje,rekli su mi u beta moto da ce se povecat snaga skutera i da cu dobiti na brzini ali me zanima dali ce imati brze ubrzanje i za koliko ako cu imat ili cu imat isto ubrzanje a samo cu na kraju postic malo vecu brzinu,ima ko iskustva s time i dajte mi jos nesto predlozite kako da jos pojacam skuter osim s kitom

Offline Bruno1990

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2897
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: KBC replica
Odg: Luna 50 vision
« Odgovori #1 : 27 Svibanj, 2009, 19:24:59 »
Skuter nece imat vecu krajnju, mozda 3 khm vise, al kad stave rolice i auspuh skuter ce dobiti dosta na ubrzanju, znaci doci ce brije do krajnje brzine nego sto je serijala isla. :toothy11:

Kad stavis to i vidis kako ce motor ic, preporucam da stavis samo manje federice kuplunga (ne centralni), tako da dobijes i na startu,da motor cupa iz starta.
Kad stavit kit onda je to vec druga prica, vise ustelavanja  :icon_thumright:
Frajer pere zube petardama ...

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: Luna 50 vision
« Odgovori #2 : 27 Svibanj, 2009, 19:31:54 »
a u kqrac,vec sam im reko da stave centralni,kaj sam se onda zaj#bo

Offline Bruno1990

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2897
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: KBC replica
Odg: Luna 50 vision
« Odgovori #3 : 27 Svibanj, 2009, 19:36:09 »
a u kqrac,vec sam im reko da stave centralni,kaj sam se onda zaj#bo
ma ne, svejedno, al preporucuje se najbolje seriski dok ne otiđe..sad neka onda stave ovaj  :binkybaby:
cuvaj onda seriski...  :laughing7:
Frajer pere zube petardama ...

Offline Gago

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 103
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Luna Vision 2
  • MojSpuh: Leo Vinci TT
Odg: Luna 50 vision
« Odgovori #4 : 27 Svibanj, 2009, 19:59:03 »
a u kqrac,vec sam im reko da stave centralni,kaj sam se onda zaj#bo
Nisi se zaj*ebo,sa centralnim češ dobiti veče ubrzanje,a krajna brzina če ti biti ista!Oko 70-75 ti je maximala za taj skuter,eventualno ako staviš kit,jel?
E sada,ako si primjetio da skuter ima neko sporo ubrzanje recimo od 0-20km/h,i onda poslije 20km/h ti počne brzo ubrzavati,to češ riješiti sa tim centralnim,znači da ti bude normalno ubrzaval od 0.
Barem je tako meni bilo,a ja sam isto ugradio auspuh TT,rolice 3,5grama, i centralni bijeli feder.
Rodio sam se vrlo mlad i imam noge do poda!!!

Offline Bruno1990

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2897
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: KBC replica
Odg: Luna 50 vision
« Odgovori #5 : 27 Svibanj, 2009, 20:06:26 »
E sada,ako si primjetio da skuter ima neko sporo ubrzanje recimo od 0-20km/h,i onda poslije 20km/h ti počne brzo ubrzavati,to češ riješiti sa tim centralnim,znači da ti bude normalno ubrzaval od 0.
nije istina  :nono: bar tako ja mislim a i tako i drugi

Sa centralni nece dobit nista vezano zabrzinu, eventualno bolje odvanjanje, polutki (no ni to se nece primjetit sa drugim centralnim)...
Nego sa tim malim federicima sta sam ti ja reko, oni imaju glavnu ulogu od 0-20 nekih 30 km/h, jer ti pri brzini 20 na sat kad opet napucas gass motor isto cuga ko i kad stoji na mjestu, tako da centralni nije toliko bitan u tome...

Ako grijesim ispravite me, al ja mislim da je tako  :binkybaby:
« Zadnja izmjena: 27 Svibanj, 2009, 20:08:00 Bruno1990 »
Frajer pere zube petardama ...

Offline Gago

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 103
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Luna Vision 2
  • MojSpuh: Leo Vinci TT
Odg: Luna 50 vision
« Odgovori #6 : 27 Svibanj, 2009, 20:09:02 »
nije istina  :nono: bar tako ja mislim a i tako i drugi

Sa centralni nece dobit nista vezano zabrzinu, eventualno bolje odvanjanje od kublunga i polutki...
Nego sa tim malim federicima sta sam ti ja reko, oni imaju glavnu ulogu od 0-20 nekih 30 km/h, jer ti pri brzini 20 na sat kad opet napucas gass motor isto cuga ko i kad stoji na mjestu, tako da centralni nije toliko bitan u tome...

Ako grijesim ispravite me, al ja mislim da je tako  :binkybaby:
A ne kužim se baš u to,al tako mi je rekao tip u servisu BETA-MOTO,kada sam imal serijski centralni,ja sam imal takvu rupu u ubrzanju,a kada mi je ugradil centralni bijeli feder,više ju nisam imal. :dontknow:
Rodio sam se vrlo mlad i imam noge do poda!!!

Offline Bruno1990

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2897
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: KBC replica
Odg: Luna 50 vision
« Odgovori #7 : 27 Svibanj, 2009, 20:10:44 »
A ne kužim se baš u to,al tako mi je rekao tip u servisu BETA-MOTO,kada sam imal serijski centralni,ja sam imal takvu rupu u ubrzanju,a kada mi je ugradil centralni bijeli feder,više ju nisam imal. :dontknow:
Ah a gle, svejedno mu je sad kad vidi kad mu i to zamjeni vidit ce kako ce motor ici od 0-pa sve do krajnje ako ce imat kakvih rupa onda nek rijesi tim malim federima posto ce vec imat centralni  :headbang:
Frajer pere zube petardama ...