Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Muzika pitanje ??  (Posjeta: 2079 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Muzika pitanje ??
« : 26 Travanj, 2009, 14:26:02 »
znaci imam cd u autu(2x30w) i ima izvode za pojacalo , i na tom su spojene 2 sonyeve 10-tke po 30w rms-a
sad me zanima , ak kupim pojacalo 400w i dvije 17-ice po npr 120w i to spojim da li ce ova jacina autoradia utjecat na ukupnu jacinu pojacala odnosno dali ce to oke radit s tim radiem , mislim da bi trebalo zar ne ??
 

i one price prodaj to g#vn% od radia ...itd....itd........para nemam za novi radio pa ce valjda i ovaj posluzit  :glasses9:
i dali je problem to sve za pospajat , mislim da nije  :toothy11:


ako ko zna i radio je s tim , zahvaljujem na pomoci  :icon_thumright:

Offline 180fxr

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2139
  • Spol: Muški
  • MF team- - 091/5983/707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: SP180 & VXR180
Odg: Muzika pitanje ??
« Odgovori #1 : 26 Travanj, 2009, 16:35:55 »
kak ti imas 2 puta 30w... kolko ja znam radio je 4 puta XX watta
PRODAJEM TUNING I STYLING DIJELOVE ZA SVE SKUTERE    (PM,MSN)

            

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Muzika pitanje ??
« Odgovori #2 : 26 Travanj, 2009, 17:36:28 »
kak ti imas 2 puta 30w... kolko ja znam radio je 4 puta XX watta
:toothy12: :toothy12:  ma ovo je special edition car radio  :laughing3: :laughing3: :laughing3:

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Muzika pitanje ??
« Odgovori #3 : 26 Travanj, 2009, 23:59:50 »
kak ti imas 2 puta 30w... kolko ja znam radio je 4 puta XX watta

Ja imam radio 1 puta 20w cak ni za kazete nema, iz najsarijeg VW Transportera :headbang:

znaci imam cd u autu(2x30w) i ima izvode za pojacalo , i na tom su spojene 2 sonyeve 10-tke po 30w rms-a
sad me zanima , ak kupim pojacalo 400w i dvije 17-ice po npr 120w i to spojim da li ce ova jacina autoradia utjecat na ukupnu jacinu pojacala odnosno dali ce to oke radit s tim radiem , mislim da bi trebalo zar ne??

Radio ce ti samo utjecat na boju zvuka i istancanost tonova (bas, mid, treble). Jacina, osjetljivost bi ti trebala bit ista kao i sa jacim ili jos slabijim radiom. GDJE CES SMJESTITI 17'' ZVUCNIKE?!?! Samo ce ti smetati u gepeku, a ako imas golfa ili nesto slicno, iskrivit ce ti se ona daska sto ik drzi nazad ispod zadnje sajbe

Offline kristijanSR70

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1558
  • Spol: Muški
  • I ti možeš pisati na MojSkuter.com portalu !!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: NG
  • Moj Skuter: RUNNER VXR 200
  • Moja Kaciga: N61
  • MojSetup: je jedini sisavac prilađođen životu u prirodi, imaju pluća i mogu disati zrak,množe se aktivnošću testisa.
  • MojSpuh: + cijev + 2 šarafa
Odg: Muzika pitanje ??
« Odgovori #4 : 28 Travanj, 2009, 11:23:32 »
ja mislim da on misli na 10 cm i 17 cm okrugle zvučnike jel tako ???? jel nemoguće da ima suwofer 10 tku a da ima 30 w rms (smješno)...tebi radio salje signal u pojačalo a ono taj signal samo pojačava...samo opet prevelik signal a ako zvučnik ne izdrzi taj signal sljedi  :angry9: :angry9:

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Muzika pitanje ??
« Odgovori #5 : 28 Travanj, 2009, 21:11:57 »
sve sam odgovore dobio sta me zanimalo , hvala  :icon_thumright:

Offline Ive_MHR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • SCHRANZ TRAUMA
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PU
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
Odg: Muzika pitanje ??
« Odgovori #6 : 30 Travanj, 2009, 12:18:48 »
Ja imam radio 1 puta 20w cak ni za kazete nema, iz najsarijeg VW Transportera :headbang:

Radio ce ti samo utjecat na boju zvuka i istancanost tonova (bas, mid, treble). Jacina, osjetljivost bi ti trebala bit ista kao i sa jacim ili jos slabijim radiom. GDJE CES SMJESTITI 17'' ZVUCNIKE?!?! Samo ce ti smetati u gepeku, a ako imas golfa ili nesto slicno, iskrivit ce ti se ona daska sto ik drzi nazad ispod zadnje sajbe

aj ne pricaj ono sta neznas NHF