Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: AVON gume  (Posjeta: 2820 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
AVON gume
« : 21 Travanj, 2009, 18:58:18 »
Jeli netko imao iskustva sa avon gumama, neka napise...cuo sam od par ljudi da su fosta dobre, a i cijena im je prihvatljiva... Hvala
4t

Offline Keky.sb

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 544
  • Spol: Muški
  • vx u garaži, kawa u srcu...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slav. Brod
  • Moj Skuter: vx 200
  • Moja Kaciga: Nolan N-Com 103
  • MojSpuh: Deak
Odg: AVON gume
« Odgovori #1 : 21 Travanj, 2009, 19:04:09 »
vozio sam na tim gumama i mogu reći da su jako slične metzeleru. cijena im nije velika i za tu cijenu su gume jako dobre.
Slavite Boga
jer znate da je imao viziju.
Stavio je Arthura Asha na glinu,
Jackiea Robinsona na dijamant, Muhameda Alija u ring, a mog čovjeka, igor.sb, na dva kotača! Stoga nemojte mucati i vrtiti se okolo. Kleknite i poklonite se!

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: AVON gume
« Odgovori #2 : 21 Travanj, 2009, 19:24:06 »
Imam ja AVON Viper Strike

guma je dosta dobra, ne preskupa. Jedino što ima jako malo šara pa joj neki kažu da je loša po kiši no ja se nevozam kad pada tako da mi je svejedno. Sad, to su zapažanja na mojoj pedesetki, runner je puno jači/brži pa nam ti kažeš kako se ponaša na jačoj pili.

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: AVON gume
« Odgovori #3 : 21 Travanj, 2009, 21:45:12 »
Avon, kaj to nekaj iz kataloga?!  :laughing6:

Salu na stranu, nisam cuo do sad...volio bih probat da vidim sta je to!  :)

Offline Ghoul

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 320
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Facebook
  • Mjesto: Zagreb\Skut u Varaždinu
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP '03
  • Moja Kaciga: Nitro N-800V
  • MojSetup: Stage6 sport PRO
  • MojSpuh: Stage6 PRO
Odg: AVON gume
« Odgovori #4 : 22 Travanj, 2009, 12:45:37 »
Imam ja AVON Viper Strike

guma je dosta dobra, ne preskupa. Jedino što ima jako malo šara pa joj neki kažu da je loša po kiši no ja se nevozam kad pada tako da mi je svejedno. Sad, to su zapažanja na mojoj pedesetki, runner je puno jači/brži pa nam ti kažeš kako se ponaša na jačoj pili.

kolko si platil? i di si kupil? zanima me zbog frenda jer ima novog runnera s onim mutavim colazama i nema bas neki preveliki izbor, a Stryke se radi u 13" i 14" u pravim dimenzijama...

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: AVON gume
« Odgovori #5 : 22 Travanj, 2009, 17:17:39 »
kolko si platil? i di si kupil? zanima me zbog frenda jer ima novog runnera s onim mutavim colazama i nema bas neki preveliki izbor, a Stryke se radi u 13" i 14" u pravim dimenzijama...

Platio sam, tj. stari je platio :D malo preko 300kn u Pleternici :D (gradić blizu Požege) kod lokalnog distributera. Sumnjam da ti može pomoći ovo di sam ja kupio, jedino drže AVON program pa je stari uzeo te. Čekao sam 3-4 dana dok stignu i to je to. Raspitaj se po gradu tko drži AVON gume pa bi trebali imati ili bi trebali moći naručiti.