Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: gilera vxr 200  (Posjeta: 10879 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline delboy1987

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 24
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: akrapovic
gilera vxr 200
« : 20 Travanj, 2009, 17:23:45 »
planiram kupiti gileru vxr 200(02-05g)... pa me zanima po nesto o tom skuteru. znaci: kolko trosi, kako ide, do kolko love mi se isplati dat, kolko km je normalno(znaci da masina nije dala svoje) i opcenito ak neko imam kakva iskustva s tim skuterom!! hvala!
ninja 636:))

Offline Hinjavac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • *
  • Postova: 353
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Capljina/Metkovic/Zagreb
  • Moj Skuter: VXR
  • MojSetup: Malossi:tork,multivar,delta,belt i filteri oba dovoljno za sad
  • MojSpuh: Serdarevi?
Odg: gilera vxr 200
« Odgovori #1 : 20 Travanj, 2009, 17:36:04 »
potrošnja normalne vožnje 3.4-4 lt  (znaci dignes ga na nekih cca 90km/h i odžavaš laganim gasom)
potrošnja divljanja i glupiranja znači čim sjedneš pun gas,stanes pun gas troši i do 7lt
Motor ide sa malim modifikacija sasvim ok. I za grada i za vanjskih cesta. cca max speed 130-140 (kako koji)
Motor je na startu serijiski malo sporiji ali sa multivarom se i to riješi dakako "nikad" ne može imat eksplizivnost 1802t ali umalo su.
razlika 2002-2005 je koga bi ti radije jednu od 22 ili jednu od 18 znaci koliko godina toliko love iako imas motora vxr 200 2002 godinu koji su u boljem očuvanijem stanju nego 2007. Sve je do prijašnjeg vlasnika.
KM ne trebaš puno pitat na ovome motoru jer za cca 1000kn vratiš kilometre unazad za tren. Znači gumice ventila federe i slične sitnice koje i (jebu taki motor točnije potrošna roba)

Imao sam i vx125 i sp180. Nedavno sam kupio vxr-a (protiv kojeg sam uvijek žugao) i jednostavno žačepio gubicu.

1.Mala potrošnja
2.4takta znači 5 puta se manje kvari od 2t (sad ce pojedinci ispravljat ali neka oni friziraju 2t i 4t pa tko ce duže pjevat po cesti)
3.Održavanja dođe na isto kao i 2t a ne sekiraš se gdje i šta. Samo gorivo sipaj i goni.

Ako motor mislis za ljeta i da se vozaš na njemu i ne šarafaš znaci sad lagano uzmeš ako treba sitno nešto uložiš u njega i do kraja sezone se vozaš ili još duže definitivno ga uzmi
Letio sam i sa trosovincem a ne sa 2 tocka.

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: gilera vxr 200
« Odgovori #2 : 20 Travanj, 2009, 18:26:29 »
eo ja imam i meni je super skuter! Lijepo poteze, dosta brzo ide i trosi oko 4.5 litre. Redovno ga servisiraj i izdrzi duze nego kaj mozes zamisliti!  :icon_thumright:

Offline exfreerider

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Divlja po metropoli
  • Moj Skuter: ex.VXR 200, ex. Zip 125 4T LC RR sada Polo TDI RR
  • MojSetup: najja?i kit - konj za volanom
  • MojSpuh: Samo najglasniji
Odg: gilera vxr 200
« Odgovori #3 : 20 Travanj, 2009, 19:03:36 »
Ako ne kupiš razvaljenoga bit češ prezadovoljan :icon_thumright:
No drift no fun

Na ravnom se vide konji a po zavojima majmuni ja sam ipak ve?i majmun lol

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: gilera vxr 200
« Odgovori #4 : 20 Travanj, 2009, 19:32:23 »
Ako ne kupiš razvaljenoga bit češ prezadovoljan :icon_thumright:
a cuj, ako kupis razvaljenog uf malo truda se moze dovest do savrsenstva... Govoreci o masini jer tu nema puno filozofije glede potrosnih dijelova.  :icon_thumright:
4t

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: gilera vxr 200
« Odgovori #5 : 20 Travanj, 2009, 22:57:42 »
ako uzme neki "ubijen" vxr za 9000kn morat ce ulozit odprilike 4000kn da bi ga doveo u dobro stanje...naci to je 13000kn,za 13000kn se da nac dosta dobar vxr koji netreba slagat itd...opet mu je bolje uzet vec neki u jebenom stanju,a ne neki ubijen i onda ga slagat i bit bez prijevoza 1mj...rade uzmes nesto dobro i samo tocis i to je to...

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: gilera vxr 200
« Odgovori #6 : 20 Travanj, 2009, 23:21:13 »
ako uzme neki "ubijen" vxr za 9000kn morat ce ulozit odprilike 4000kn da bi ga doveo u dobro stanje...naci to je 13000kn,za 13000kn se da nac dosta dobar vxr koji netreba slagat itd...opet mu je bolje uzet vec neki u jebenom stanju,a ne neki ubijen i onda ga slagat i bit bez prijevoza 1mj...rade uzmes nesto dobro i samo tocis i to je to...
a coj uvisi o sreci, i o tvom znanju... npr ja ni da sam lud nebi za vx dap vise od 11, za vxr vise od 12 da je ma neznam kako ocuvan.... naravno o starijem modelu je rijec... jer ga za jako male pare se da slozit pic mic, naravno uz svoj rad bez placanja majstora  :icon_thumright:
4t

Offline delboy1987

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 24
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: akrapovic
Odg: gilera vxr 200
« Odgovori #7 : 21 Travanj, 2009, 13:23:48 »
ok. hvala svima na odgovorima!! imam jos jedno pitanje (pa sad da ne otvaram novu temu). trebao bi i poloziti vozacku za doticni skuter pa me sad zanima jel mogu polagat odmah "A" kategoriju ili ne posto imam 21g. posjedujem "B" kategoriju. al sam cuo da sad ima ono nesto "A1" i "A2". i kolko bi me ta vozacka kostala??
ninja 636:))

Offline veka84sb

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1272
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski Brod
  • Moj Skuter: - bez skutera
  • Moja Kaciga: HJC Phoenix FG-14
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: -
Odg: gilera vxr 200
« Odgovori #8 : 21 Travanj, 2009, 13:33:25 »
Nemozes polagati za A , trebas imati napunjene 24 god!