Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Peugeot Speefgith 2  (Posjeta: 1239 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dam1r

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 19
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • iTech
  • Mjesto: Maglaj
Peugeot Speefgith 2
« : 07 Travanj, 2009, 19:20:35 »
Eh ovako..
dobio sam ponudu od jednog lika.. prodaje mi Speedfight2 2005 godiste za 2000 KM ili ti ga 8000KN presao je 4500 kilometara i na sebi nema parke.. osim na jednom mjestu sa stranie gdje je pukla plastika.. ali okolo nema ni parki ni nicega.. na motur nista nije mjenjano ni cackano..

sta vi mislite da li se to isplati ili je preskupo..
Prvo sam planiro uzimat gileru runner vx 125 ali sam odustao od toga jer skut necu vozat vise od 2 godine, pa mi se ne isplati.. tako da sam odlucio za kupnju skuta od 50 ccm..
Runnera i apriliju necu jer mi se ne svijadju stari modeli a novi su preskupi..

volio bih da mi se javi neko ko vec ima peugeota ili ko ga je imao pa da podjeli samnom svoja iskustva na tom skutu..

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Peugeot Speefgith 2
« Odgovori #1 : 07 Travanj, 2009, 19:34:27 »
prvo se provozaj, pusti volan i vidi da li zanosi, da li zanosi kod kocenja cujes li kakve cudne zvukove.. i da li ti odgovara po dimenzijama...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline dam1r

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 19
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • iTech
  • Mjesto: Maglaj
Odg: Peugeot Speefgith 2
« Odgovori #2 : 08 Travanj, 2009, 09:32:31 »
provozao sam ga par kilometara i nisam nista cudno primjetio.. samo me interesuje da li se isplati kupovati za te pare i koliko bi mu jos mogao spustiti cijenu :D
papiri i sve ostalo je uredno..

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Peugeot Speefgith 2
« Odgovori #3 : 08 Travanj, 2009, 09:48:57 »
provozao sam ga par kilometara i nisam nista cudno primjetio.. samo me interesuje da li se isplati kupovati za te pare i koliko bi mu jos mogao spustiti cijenu :D
papiri i sve ostalo je uredno..
ok je cijena,ako je skut takav kako si ti rekao

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Peugeot Speefgith 2
« Odgovori #4 : 08 Travanj, 2009, 10:35:32 »
ja ipak mislim da bi mogla niže cijena, samo jako je bitno da provjeriš jel zanosi kad pustiš volan, to ti je ja mislim najbitnije u cjeloj priči.
al da sam na tvom mjestu ja ne bi birao po izgledu(jbg naučio sam na svojoj grešci)
uzmi talijana i budeš miran
ili ovak nešt
http://www.auti.hr/motocikli/skuteri/showAdvert402452.html
, meni je isto u početku bio ružan raner i rox ali s vremenom postaju sve ljepši  :toothy10: vjeruj mi

Offline Lazo

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 861
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bošnjaci
  • Moj Skuter: Yamaha X-Max 250
Odg: Peugeot Speefgith 2
« Odgovori #5 : 09 Travanj, 2009, 12:42:18 »
ja mislim da je dobra cjena kad pogledaš koliko je kilometara prešo........ meni je moj dobar i kao serijala je jako izdržljiv i rama mu je čvrsta a to znam jer je buraz posudio skut nekom svom frendu dok je skut imao nekih 1000 km predjenih i ovaj se zakuco u auto pri brzini od 75 km/h po satu a na skutu su ošle samo plastike, nosač zadnjeg spojlera, auspuh i savio se governal kod ručke gasa s tim da je popravak koštao 6500 kn i sad kad pustim ruke skuter ide ravno........ to je moje mišljenje

Offline STAGE 6

  • Tržnica : (+4)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 359
  • Spol: Muški
  • A jeee :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: Beverly
  • MojSetup: stage 6
  • MojSpuh: stage 6
Odg: Peugeot Speefgith 2
« Odgovori #6 : 09 Travanj, 2009, 23:54:41 »
moja preporuka ne kupuj speedfighta cisto smece imam ga isto je 2005 i nakon 10000 km moro sam sve lezajeve u masini promjenit ukljucujuci i u getribi jer su blokavali
 ;D
:)

Offline crnoproro?anstvo

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 28
  • Spol: Muški
  • Ljudi prvo kupiti motor pa onda pitajte za tuning!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: bicikl, a odnedavno i TGB R50X Jetfighter
Odg: Peugeot Speefgith 2
« Odgovori #7 : 17 Travanj, 2009, 16:29:43 »
http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=1683.0

svi savjeti za kupnju polovnog skutera ti pišu ovdje
Ljudi prvo kupiti motor pa onda pitajte za tuning! - to što sam naveo i dajte nemojte trošiti ozbiljnim ?lanovima foruma vrijeme s glupim pitanjima na koja su ve? dani odgovori, imate search pa potražite!! - toliko od mene

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Peugeot Speefgith 2
« Odgovori #8 : 17 Travanj, 2009, 16:33:35 »
ja ipak mislim da bi mogla niže cijena, samo jako je bitno da provjeriš jel zanosi kad pustiš volan, to ti je ja mislim najbitnije u cjeloj priči.
al da sam na tvom mjestu ja ne bi birao po izgledu(jbg naučio sam na svojoj grešci)
uzmi talijana i budeš miran
ili ovak nešt
http://www.auti.hr/motocikli/skuteri/showAdvert402452.html
, meni je isto u početku bio ružan raner i rox ali s vremenom postaju sve ljepši  :toothy10: vjeruj mi
kolko si ti svoga platio cudno mi je da jos i ide :icon_tongue: