Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Novi model Aprilia Scarabeo 250ie i alarm-pomoć  (Posjeta: 1254 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Damirst

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 59
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Novi model Aprilia Scarabeo 250ie i alarm-pomoć
« : 16 Travanj, 2009, 19:47:23 »
Trebam jednu informaciju pa ako mi netko može pomoći bio bih mu zahvalan. Ovako, kupio sam novi model skutera Aprilia Scarabeo 250ie koji nije došao s ugrađenim originalnim alarmom, daljinskim paljenjem i otvaranjem sjedala preko daljinskog upravljača (sve je to komplet). Raspitivao sam se kod ovlaštenih distributera  mogu li naknadno kupiti i ugraditi original alarm (s daljinskim paljenjem i otvaranjem sjedala preko daljinskog upravljača u kompletu) i dobio sam različite odgovore. Svi  tvrde sa sigurnošću da mogu ugraditi bez problema osim jednog koji kaže da to nije moguće. Sad me zanima ima li  netko od vas neku provjerenu informaciju o tome!?

P.S. Razlog zašto se raspitujem je taj što ne želim kupiti alarm (košta 1800 kn), a da se na kraju ispostavi da se ne može ugraditi !!
« Zadnja izmjena: 16 Travanj, 2009, 19:56:39 Damirst »

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Novi model Aprilia Scarabeo 250ie i alarm-pomoć
« Odgovori #1 : 16 Travanj, 2009, 20:42:19 »
na sve skutere/automobile se MOZE ugraditi alarm!!!

osobno preporucujem COBRU (imao na beverlyu i radio je besprijekorno)


Vidim da bi ti htio orginal alarm, mogu ti oni to u servisu rijesiti bez problema... odvezes skuter u servis, kazes da zelis uslugu ugradnje orginal alarma, kada sve naprave i ti isprobas onda tek platis. :)
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Damirst

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 59
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Novi model Aprilia Scarabeo 250ie i alarm-pomoć
« Odgovori #2 : 16 Travanj, 2009, 20:56:51 »
Radi se o tome da se alarm kod njih prije mora naručiti i dati neku lovu prije kao osiguranje. Nije mi toliko napet alarm, a pogotovo daljinsko paljenje koje smatram nepotrebnim, najviše me zanima daljinsko otvaranje sjedala, jer je ovako tvornički jako nepraktično. Znam da se alarm može bilo gdje ugraditi, ali najsretniji bi bio kad bi to bio originalni sa svim ostalim u kompletu!