Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Vizir s kacige  (Posjeta: 2238 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Vizir s kacige
« : 16 Travanj, 2009, 19:15:47 »
znaci posto ja nigdje nemogu naci vizir za ARC kacigu skinuo sam ga sad i poslikao pa me zanima jel mozda koja od tih vasih kaciga ima vizir sa istim mehanizmom

eo slike pa bi molio da pogledate  :)



Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Vizir s kacige
« Odgovori #1 : 16 Travanj, 2009, 21:47:46 »
dobra kaciga..samo steta sto nema vizira za nju uzeti..moj je vec dosta izgreban :hmh:

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Vizir s kacige
« Odgovori #2 : 16 Travanj, 2009, 22:16:22 »
dobra kaciga..samo steta sto nema vizira za nju uzeti..moj je vec dosta izgreban :hmh:
ak nista kupit vizir iste velicine i skinut ovaj stari s ovog mehanizma i stavit novi... mislim da je to jedino rjesenje

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Vizir s kacige
« Odgovori #3 : 16 Travanj, 2009, 22:21:15 »
ak nista kupit vizir iste velicine i skinut ovaj stari s ovog mehanizma i stavit novi... mislim da je to jedino rjesenje

ako uspijes javi...treba nabaviti zatamnjeni vizir...ja sam skroz zadovoljan kacigom

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Vizir s kacige
« Odgovori #4 : 16 Travanj, 2009, 23:58:39 »
ako uspijes javi...treba nabaviti zatamnjeni vizir...ja sam skroz zadovoljan kacigom
çuj i ja sam zadovoljan , 5x je spasavala glave i jos je citava   :laughing3: :laughing3: :laughing3: