Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: aprilia 150  (Posjeta: 3099 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline toma17

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 124
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: karlovac
  • Moj Skuter: aprilia sr150
aprilia 150
« : 20 Ožujak, 2009, 16:09:11 »
evo ljudi ovakvo je stanje frend mi prodaje apriliu 150 za 6000 kn masina je sada cakom pakom samo sto ne pali na starter nego na kurblu kazu da taj dio koji je prosao dode 650 kn novi frend zaboravio kako se zove motor je dosta izgreban papiri glase na 50 ccm jer je nova masina na rami papire treba prebaciti na njega jer su na drugoga frenda i moje je misljenje da trazi previse za nju trebam je slikati jer nemam slike pa cu ih metnuti da samo da napomenem da je nova guma zadnja metnuta i obavljen je servis ali svi znamo da to nedize cijenu tako jako malo je previse dati 6 somova za motor koje se nemoze regati bez dobrih para u knjizici :D ja bi najvise dao 4 soma za nju pa vi napisite sto mislite o tome
prodajem bocnu nogaru za apriliu sr50 ditech

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: aprilia 150
« Odgovori #1 : 20 Ožujak, 2009, 16:10:16 »
evo ljudi ovakvo je stanje frend mi prodaje apriliu 150 za 6000 kn masina je sada cakom pakom samo sto ne pali na starter nego na kurblu kazu da taj dio koji je prosao dode 650 kn novi frend zaboravio kako se zove motor je dosta izgreban papiri glase na 50 ccm jer je nova masina na rami papire treba prebaciti na njega jer su na drugoga frenda i moje je misljenje da trazi previse za nju trebam je slikati jer nemam slike pa cu ih metnuti da samo da napomenem da je nova guma zadnja metnuta i obavljen je servis ali svi znamo da to nedize cijenu tako jako malo je previse dati 6 somova za motor koje se nemoze regati bez dobrih para u knjizici :D ja bi najvise dao 4 soma za nju pa vi napisite sto mislite o tome
jel motor plavo bijeli

Offline toma17

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 124
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: karlovac
  • Moj Skuter: aprilia sr150
Odg: aprilia 150
« Odgovori #2 : 20 Ožujak, 2009, 16:11:18 »
da bio je na oglasu auti.hr mislim da je jos hehe
prodajem bocnu nogaru za apriliu sr50 ditech

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: aprilia 150
« Odgovori #3 : 20 Ožujak, 2009, 16:21:31 »
to je ova dole,bjez od tog...meni je reko 5000kn,rama 50ccm,nema papire,vlasnik je u zatvoru ,sav sjeban ,bjez od tog samo ti treba da ti dode ovaj iz zatvora i uzme motor il nes jer ovaj prodaje motor kaj opce nije njegov...



imam jos slika kaj mi je slao prek msna

Offline toma17

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 124
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: karlovac
  • Moj Skuter: aprilia sr150
Odg: aprilia 150
« Odgovori #4 : 20 Ožujak, 2009, 16:28:32 »
gle to je slikano kod mene u garazi hehehe trebao sam ga spricati i obaviti servis posto sam automehanicar i u slobodno sam se vrijeme poceo baviti i motorima ali lik je odustao od svega taj ti je motor mijenjan za apriliu www sa polini kitom jbg lik se ocito napalio na ono 150 hehe jbg ko nebi ali onakvu ljepotu nebi dao nikada da se vratim temi iako sve znas prvo lika treba cekati da izade iz zatvora pa onda traziti da napravite kupoprodajni i ima puno jebade sa tim ja sam mu rekao neka si nade ramu sa papirima i ja cu mu masinu prebaciti za male pare mozda mu cak i ne naplatim ali posto je njemu trebalo 3 mijeseca da kupi gumu i obavi servis sumljam da ce to ikada napraviti i nabaviti ramu ja sa tim vise ne zelim imati posla ja sam mu rekao neka motor bude imao uredne papire i ja cu ga kupiti  prespricam si ga doma sam to nije problem problem su papiri barem meni neznam kako kome hehe
prodajem bocnu nogaru za apriliu sr50 ditech

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: aprilia 150
« Odgovori #5 : 20 Ožujak, 2009, 16:38:30 »
miči prste od te mašine i servisiranja iste! vlasnik u zatvoru, a taj što ga hoće prodati je najebao ko žuti na kozari kad ovaj kažnjeni izađe van.

Offline toma17

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 124
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: karlovac
  • Moj Skuter: aprilia sr150
Odg: aprilia 150
« Odgovori #6 : 20 Ožujak, 2009, 16:45:31 »
a znam nisam je takao vec 4 mijeseca a lik ju je danas  opet napravio da vozi pa je rekao da ju prodaje a ja napisao sta mislim o toj apriliji i o cijeni koju trazi za nju
prodajem bocnu nogaru za apriliu sr50 ditech

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: aprilia 150
« Odgovori #7 : 20 Ožujak, 2009, 17:22:36 »
moj kolega je slagao taj skuter,bio 50 ccm,bio jako razbijen,onda stavio 150 ccm,rama nije od 50 nego od 150 ccm prekucana..on ga prodao za 6500 kn,a bio kao nov,onda ga je taj vlasnik prodao za 4500 kn nekom drugom i taj ga je jako,jako razje....

Offline toma17

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 124
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: karlovac
  • Moj Skuter: aprilia sr150
Odg: aprilia 150
« Odgovori #8 : 21 Ožujak, 2009, 09:24:10 »
nije to onda taj jer ovaj ima papire i na rami su brojevi kao na papirima i vidi se da je bio 50ccm jbg samo sto ga nemozes prebaciti dok ovaj ne izade iz zatvora  :icon_biggrin:
prodajem bocnu nogaru za apriliu sr50 ditech

Offline Mrle Mrki

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 699
  • Spol: Muški
  • Aprilia In Heart
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aprilia SR 70
  • MojSetup: Trophy
  • MojSpuh: za sad RR Chrom
Odg: aprilia 150
« Odgovori #9 : 21 Ožujak, 2009, 10:54:56 »
ma bjezi, 6 000 kn za rastelan motor i izgreban tako i jos imas jebade sa papirima.  :icon_scratch:

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: aprilia 150
« Odgovori #10 : 21 Ožujak, 2009, 10:57:19 »
nije to onda taj jer ovaj ima papire i na rami su brojevi kao na papirima i vidi se da je bio 50ccm jbg samo sto ga nemozes prebaciti dok ovaj ne izade iz zatvora  :icon_biggrin:

A jbg... onda nemoj kupiti taj skuter... ti bi platio 5000-6000 kn a papire ne bi mogao prebaciti na sebe dok taj lik ne izade iz zatvora  ::)

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: aprilia 150
« Odgovori #11 : 21 Ožujak, 2009, 18:04:33 »
ma to je  taj 100 %,ak imaš kakvu knjižicu daj vidi koji su vlasnici pa mi pošalji na pm

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: aprilia 150
« Odgovori #12 : 21 Ožujak, 2009, 18:06:14 »
tek sad vidim da si iz karlovca, ma to je taj skuter... bio je i ukraden pa vračen..ili tako nešto

Offline toma17

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 124
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: karlovac
  • Moj Skuter: aprilia sr150
Odg: aprilia 150
« Odgovori #13 : 22 Ožujak, 2009, 20:30:05 »
a da netko mu je bio ukro ga jbg sta ces
prodajem bocnu nogaru za apriliu sr50 ditech

Offline MACsr50r

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac
  • Moj Skuter: Aprilia sr50r
  • MojSetup: serijala
  • MojSpuh: serijala
Odg: aprilia 150
« Odgovori #14 : 25 Ožujak, 2009, 12:05:20 »
toma znas da je to k**ra* od ovce jos da cekas ovog da izađe iz ćuze pa da te jos zajebava za papire
prodajem pioneer subwoofer 900w