Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Brutalnost Prometne Policije  (Posjeta: 5002 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: Brutalnost Prometne Policije
« Odgovori #20 : 18 Ožujak, 2009, 21:41:21 »
legendarno, ma samo nogu iza ispruzis na tablicu i prekrijes ju i vozi
zasto pruzit nogu kada jednostavno izbljedis slova na tablici i bok...po danu se nis ne vidi osim hrv grba,a po mraku kada su svjetla uperena u zadnji kraj motora samo blijesti bijelo nis se ne vidi...

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Brutalnost Prometne Policije
« Odgovori #21 : 19 Ožujak, 2009, 00:19:42 »
sramota...ista takva policija je i u Tuzli vjerujete mi .....isti takvi debili ovdje kao stite nas....zato ova malo krupnija riba ....momci koji vozaju bijesna auta,motore....kad ih zastavljaju ili samo prodju ili stanu pa kazu mrsh u ...p.....m...sta hoces i ode...ovi i kad zapisu ..posalju tuzbu...tuziteljstvo zna ko su ali nesmiju nista....jer zna sta ce biti poslije....bila je takva situacija piso sam jednom kad su dosli pa obirili momcima motore....momci naklepali najmanje 20 policajaca ....jer jbg...ljudi su prije lijepo a policija nasa djubrad eh onda su okrenuli ljudi stranicu pa sad i oni ne j ....policiju ..niti staju ...niti sta slicno.....evo jedna prica ..mene zaustavlja sa skuterom 23:05  kaze proslo 23:00 nesmijse vozit...a ja 300 metara od zgrade...reko evo tu zivim poso kuci ...on meni ma djabe evo tebi kazna ...ok pisi...zustavlja njegov kolega dipa na hondi cbr crnoj koji je kroz ulicu sirine mozda 2 metra...i duzine 500 m...odozdo doletio sa nekih 200...zustavalja i momak staje...ovak lik nabildan ono jbg ima ga sigurno 130 kila brat bratu...kaze policajac dokumente....momak kaze nemam nista ...sta hoces...kaze licnu...ovaj nema...saobracajnu ...nemam....ime ,prezime...nedam....sta hoces zoharu jedan....policajci ostavili mene i gledaju u njega...tip im govori sta hocete m....vam j......i pali motor ....prva ,druga na zadnjem ode lik....oni se pogledase i nastavise pisat meni kaznu.....eto kakva je policija .....eh zato im je sad gore 10 puta...niko ih ne sisa ...rade ljudi sta hoce....gamad jedna korumpirana
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: Brutalnost Prometne Policije
« Odgovori #22 : 19 Ožujak, 2009, 00:57:08 »
sacekas istog murijaka u mraku i ubijes boga palicom i cim god stignes,pa cev vidit dal ce podnjet prijavu protiv tebe... jer zna da te ispizdio u stanici bez razloga i ti si mu istom mjerom vratio ;)
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Brutalnost Prometne Policije
« Odgovori #23 : 19 Ožujak, 2009, 07:59:17 »
I sad nek mi netko kaže da je ovo pravda i zakon. Nažalost, ni kod nas se nebi čudio da se ovakvo neš desi  :angry7:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline Tomma

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1208
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb!
  • Moj Skuter: Runner PureJet
  • Moja Kaciga: Mat
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Brutalnost Prometne Policije
« Odgovori #24 : 19 Ožujak, 2009, 15:58:02 »

car...heheh

A gle ovog cara,i ovog papka od drota hahahahahahaahaah




Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Brutalnost Prometne Policije
« Odgovori #26 : 19 Ožujak, 2009, 19:06:19 »
boze svasta
ja budala majko draga...reko sam ja da je svijet pobudalio...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Shema

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Skuta?a
Odg: Brutalnost Prometne Policije
« Odgovori #27 : 19 Ožujak, 2009, 19:09:29 »
a.c.a.b

smećari umrite

Offline Hinjavac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • *
  • Postova: 353
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Capljina/Metkovic/Zagreb
  • Moj Skuter: VXR
  • MojSetup: Malossi:tork,multivar,delta,belt i filteri oba dovoljno za sad
  • MojSpuh: Serdarevi?
Odg: Brutalnost Prometne Policije
« Odgovori #28 : 19 Ožujak, 2009, 19:41:18 »
Oprosti no zašto ti imaš slikat policiju. Jeli ona tu došla da radi svoj posao JE i ti se praviš pametan pa slikaješ naokolo. Svi serete nešto protiv policije a kada vam treba a joj gdje ste pa kako vas nebi. Razmislite malo o svojim postupcima pa onda serite. A neka te je udario zaslužio si.
Letio sam i sa trosovincem a ne sa 2 tocka.

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15007
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Brutalnost Prometne Policije
« Odgovori #29 : 19 Ožujak, 2009, 19:51:06 »
Oprosti no zašto ti imaš slikat policiju.

Zato sto je na javnim povrsinama slikanje dopusteno.

Offline Shema

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Skuta?a
Odg: Brutalnost Prometne Policije
« Odgovori #30 : 19 Ožujak, 2009, 19:56:06 »
Oprosti no zašto ti imaš slikat policiju. Jeli ona tu došla da radi svoj posao JE i ti se praviš pametan pa slikaješ naokolo. Svi serete nešto protiv policije a kada vam treba a joj gdje ste pa kako vas nebi. Razmislite malo o svojim postupcima pa onda serite. A neka te je udario zaslužio si.

A ja bi tebi lijepo dao vječni BAN, ma ne ban, nego bančinu, bananka i doveo ti policajca da mu ga ćućaš.
Jbt, neko se osjetia prozvanim. Jebiga, kad su smradovi onda su smradovi, smećari, g#vn# iskompleksirana.

Nemogu virovat jbt da ti ovde braniš policajca  :sad3:

 :hbusa:

Ovako im je bilo sad u subotu na povratku sa Čiova u ST. :icon_thumright:

Offline Hinjavac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • *
  • Postova: 353
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Capljina/Metkovic/Zagreb
  • Moj Skuter: VXR
  • MojSetup: Malossi:tork,multivar,delta,belt i filteri oba dovoljno za sad
  • MojSpuh: Serdarevi?
Odg: Brutalnost Prometne Policije
« Odgovori #31 : 19 Ožujak, 2009, 19:59:48 »
Dobro samo se vi pravite pametni sa tom javnom površinom pa ćemo vidit oće li on tebe javno šubeknut iza uva dvi ili u postaju sprovest što ima pravo bez ikakvog razloga na 12 sati točnije 24 ako želi, a već je netko opisao kako  mu je bilo u policijskoj postaji u zatvoru njihovom.
Letio sam i sa trosovincem a ne sa 2 tocka.

Offline Mark

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 121
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi GP1 50 Open
Odg: Brutalnost Prometne Policije
« Odgovori #32 : 19 Ožujak, 2009, 20:01:51 »
Oprosti no zašto ti imaš slikat policiju. Jeli ona tu došla da radi svoj posao JE i ti se praviš pametan pa slikaješ naokolo. Svi serete nešto protiv policije a kada vam treba a joj gdje ste pa kako vas nebi. Razmislite malo o svojim postupcima pa onda serite. A neka te je udario zaslužio si.
Ima pravo slikati koga god želi, osim ako to nije izričito zabranjeno znakom ili zakonom. Kada ti policija treba kod krađe recimo u 90% slučajeva ti odmah kažu da oni tu ne mogu ništa, na uviđaje kod prometnih nesreća dolaze nakon sat i pol, i tu ima još bezbroj primjera za navesti tako da nemoj... Rijetko si je netko pomogao od njih, čast iznimkama! Ne kužim što je on tu loše napravio da ga on ima udariti?! I da mu je govorio ne znam što ne smije po zakonu ga ni taknuti, a kamoli za slikanje... Ako čisto i uredno obavljaš svoj posao nema razloga da imaš "strah" od slikanja što su oni očito imali, a ima ih još bome ;)

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Brutalnost Prometne Policije
« Odgovori #33 : 19 Ožujak, 2009, 20:03:18 »
Oprosti no zašto ti imaš slikat policiju. Jeli ona tu došla da radi svoj posao JE i ti se praviš pametan pa slikaješ naokolo.

U ovom slučaju nisu radili svoj posao... nisu uspjeli uloviti onog lika koji im je bježao i onda su se iskalili na prvom čovjeku na kojeg su naišli zbog gluposti...
« Zadnja izmjena: 19 Ožujak, 2009, 20:09:29 dino gp1 »

Offline Shema

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Skuta?a
Odg: Brutalnost Prometne Policije
« Odgovori #34 : 19 Ožujak, 2009, 20:05:57 »
Dobro samo se vi pravite pametni sa tom javnom površinom pa ćemo vidit oće li on tebe javno šubeknut iza uva dvi ili u postaju sprovest što ima pravo bez ikakvog razloga na 12 sati točnije 24 ako želi, a već je netko opisao kako  mu je bilo u policijskoj postaji u zatvoru njihovom.

Jel to daje za pravo jebenom drotu da ošine šamar nekome nedužnom građaninu koji nije niš napravia protuzakonito???