Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: koju tezinu rolica ...  (Posjeta: 818 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
koju tezinu rolica ...
« : 17 Ožujak, 2009, 22:01:22 »
koje rolice da stavim na sf2,ima multivar i sada cu staviti TT, ima bijele federe(malosi sport pakiranje) i seriski centralni
isto je tt i zx, samo me zanima koje staviti tezinu...ako netko ima ga na serijali sa multivarom
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: koju tezinu rolica ...
« Odgovori #1 : 17 Ožujak, 2009, 22:02:51 »
koje rolice da stavim na sf2,ima multivar i sada cu staviti TT, ima bijele federe(malosi sport pakiranje) i seriski centralni
isto je tt i zx, samo me zanima koje staviti tezinu...ako netko ima ga na serijali sa multivarom
6.5 g

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: koju tezinu rolica ...
« Odgovori #2 : 17 Ožujak, 2009, 22:07:38 »
imam od 7 i od 6 grama... a 6.5 nemam, probati cu tako i kombinacija njih... valjda ce nesto valjati od tog, karb ce opet ici seriski... samo neznam gdje da zbavim neke mekse federe kvacila jer ovi su pretvrdi, a samo tvrdje od ovih sada imam...
zapravo, ako on ima niske okretaje do 20 kmh i cim predje preko 30 zapuca ih visoko, da li bi to trebalo znaciti da su pretvrdi, tj, ako nas je 2 nikako da starta ni da digne okretaje.. muci se kao lud ali mu treba jako dugo da odvoji se od zvona...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: koju tezinu rolica ...
« Odgovori #3 : 17 Ožujak, 2009, 22:09:54 »
imam od 7 i od 6 grama... a 6.5 nemam, probati cu tako i kombinacija njih... valjda ce nesto valjati od tog, karb ce opet ici seriski... samo neznam gdje da zbavim neke mekse federe kvacila jer ovi su pretvrdi, a samo tvrdje od ovih sada imam...
zapravo, ako on ima niske okretaje do 20 kmh i cim predje preko 30 zapuca ih visoko, da li bi to trebalo znaciti da su pretvrdi, tj, ako nas je 2 nikako da starta ni da digne okretaje.. muci se kao lud ali mu treba jako dugo da odvoji se od zvona...
stavi 7 g,bit ce ok,federi ce biti ok,jesi siguran da je to federa,mozda te karb zajebava,probaj na nogarama razvrtiti ga,ako ne morat ce druge federe stavljati,ja imam plave i na serijskom spuhu je cupao skut

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: koju tezinu rolica ...
« Odgovori #4 : 17 Ožujak, 2009, 22:12:52 »
ada sam sam sve je super, ne cupa, ali dosta dobro krece...
kada je 2 ili krecem na laganoj uzbrdici sam jako tesko krece , sporo dize okretaje, a na nogarama se razvrtaje ok, iako mozes ga slobodno gasati dok ne pocne krecati skut.. ono bas viskoi okretaji trebaju biti da krene, zvono je prije tjedan dana promijenjeno i ono je ok, pakne nisu glatke...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: koju tezinu rolica ...
« Odgovori #5 : 17 Ožujak, 2009, 22:16:47 »
stavi mekse federe,centralni je serijski?

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: koju tezinu rolica ...
« Odgovori #6 : 17 Ožujak, 2009, 23:47:42 »
da seriski je centralni..., a vidjeti cu sa likom, sutra idem po spuh i karb pa cu ga pitati moze li mi dati federe seriske ili koji dodju sa spuhom, a ja cu njemu 2 para, valjda cu nesto iskombinirati...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta