Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Generic XOR 125  (Posjeta: 3109 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Tigar92

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 24
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Generic XOR 125
« : 16 Ožujak, 2009, 20:44:39 »
Malo sam gledao ovaj skuter u dućanu danas. Košta kakvih 11 tisuća kuna, nešto malo manje. Ne izgleda loše. Da li možda netko zna kolika mu je maksimalna brzina i kakva je mogućnost tuninga?

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: Generic XOR 125
« Odgovori #1 : 16 Ožujak, 2009, 20:45:47 »
taj skuter ima clan foruma ivan 007,tako da pricekaj da ti on lijepo sve napise... :icon_thumright:

Offline Tigar92

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 24
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Generic XOR 125
« Odgovori #2 : 16 Ožujak, 2009, 20:51:46 »
Da li ima kakav kit za ovaj skuter od 125 kubika? Ima Minnarelli mašinu na sebi, stariji model Minnarellieve mašine zračno hlađene.
« Zadnja izmjena: 16 Ožujak, 2009, 21:03:20 Tigar92 »

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: Generic XOR 125
« Odgovori #3 : 16 Ožujak, 2009, 21:22:58 »
daj reci da ima nosace s gornje strane kao pedesetica :notworthy:
Built Not Bought // Preradjujem cilindre

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: Generic XOR 125
« Odgovori #4 : 16 Ožujak, 2009, 21:47:31 »
skuter ide 90km/h imam sve serisko osim auspuha,u dvije sezone sam napravio 9800km bez kvarova pa procjeni kakav je :icon_thumright: idem redovno na servis i da promjenio sam akumulator!jedino sto je bezveze sto mu je kapacitet rezervara 4,2l :drunken_smilie: to ti je dosta za kojih 120km.
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline Tigar92

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 24
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Generic XOR 125
« Odgovori #5 : 17 Ožujak, 2009, 06:20:30 »
Koji si auspuh stavio na njega? Koja je gramaža rolica koje si stavio uz taj auspuh? Koje federe kvačila i koji centralni feder imaš? Koliko si platio auspuh i gdje si ga kupio?

Nisam gledao gdje ima nosače, ali mislim da jesu s gornje strane kao kod pedesetice.

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: Generic XOR 125
« Odgovori #6 : 17 Ožujak, 2009, 08:20:44 »
Koji si auspuh stavio na njega? Koja je gramaža rolica koje si stavio uz taj auspuh? Koje federe kvačila i koji centralni feder imaš? Koliko si platio auspuh i gdje si ga kupio?

Nisam gledao gdje ima nosače, ali mislim da jesu s gornje strane kao kod pedesetice.
nista od ovog ti neznam rec.....auspuh sam kupio kod Kucelja u stubickim toplicama i kosta 1100kn nosac je moj originalni i rolice su ostale seriske brijem :confused5:
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline DaBo

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 528
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Donji Miholjac- Velika Gorica
  • Moj Skuter: Kymco S9RR 70
  • MojSetup: Airsal T6 70
Odg: Generic XOR 125
« Odgovori #7 : 17 Ožujak, 2009, 08:22:15 »
Piše ti u opisu da je stavio Kuceljov spuh.
.....:::::2fast4you:::::.....

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Generic XOR 125
« Odgovori #8 : 17 Ožujak, 2009, 10:29:30 »
taj skuter malo trosi i ima ubrzanje kao malo bolja 50ica, kao sto je rekao ivan krajnja brzina mu je oko 90kmph te nije uopce predvidjen za tuning.
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: Generic XOR 125
« Odgovori #9 : 17 Ožujak, 2009, 12:14:16 »
ivanovskuter ide sasvim solidno... :icon_thumright:

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: Generic XOR 125
« Odgovori #10 : 17 Ožujak, 2009, 13:21:27 »
ivanovskuter ide sasvim solidno... :icon_thumright:
hehe hvala sven :icon_thumright: ma ide skuter dosta bolje od 50-ica on ide 90 ali mu je ubrzanje bolje neg ovi od 50ccm-a nabrijanih jel on ima 8ks dok ovi 50ccm-a se svi krecu oko 3-4ks i kupio sam 125 bas upravo radi tih pi*darija nabrijavanja i takvih stvari jer se nekuzim u to pa bolje da nista nediram :icon_tongue:
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline crnoproro?anstvo

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 28
  • Spol: Muški
  • Ljudi prvo kupiti motor pa onda pitajte za tuning!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: bicikl, a odnedavno i TGB R50X Jetfighter
Odg: Generic XOR 125
« Odgovori #11 : 17 Travanj, 2009, 16:32:19 »
dobro ti je čovjek napisao: uzmi si tu 125-icu i nećeš se morati jebati sa tuningom 50-ice koji nije po zakonu i doći će te puno jeftinije ta 125-ica
Ljudi prvo kupiti motor pa onda pitajte za tuning! - to što sam naveo i dajte nemojte trošiti ozbiljnim ?lanovima foruma vrijeme s glupim pitanjima na koja su ve? dani odgovori, imate search pa potražite!! - toliko od mene

Offline MAST3r_77

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 198
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Stalker
Odg: Generic XOR 125
« Odgovori #12 : 17 Travanj, 2009, 17:21:14 »
Malo sam gledao ovaj skuter u dućanu danas. Košta kakvih 11 tisuća kuna, nešto malo manje. Ne izgleda loše. Da li možda netko zna kolika mu je maksimalna brzina i kakva je mogućnost tuninga?

ima buraz... 90 km/h, s kuceljom zakon.. ne treba ti kit, lijepo skuter ide, malo mjesta za nge jedino po meni (ona plastika sa strane mi smeta neznam kak vama  :dontknow:)
ugl.. dobis stvarno ok skuter za tih 11 soma.. :icon_thumright:
:weed: :weed: :weed:

Offline breva

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 9
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Generic XOR 125
« Odgovori #13 : 19 Travanj, 2009, 16:37:48 »
Skut je fakat ok ja ga vozim treću sezonu i do sada su mi jedini trošak bile 3 litre ulja od koih sam danas stavio treću tj.danas sam projenio ulje. Pila ide 90 kmh i više ti i ne treba za po gradu,tako da ga preporučujem bez ikakvih problema, potrošnja je do 4 litree i to kad ga cjediš a ja sam ga dobio ispod 2 litre ali je to bilo onak ko penzić.