Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: skidanje zakona o 75kw-100ks mladi vozaci (24god)  (Posjeta: 2243 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline S.F. sf2

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 499
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: sf2 lc
  • MojSetup: ne
skidanje zakona o 75kw-100ks mladi vozaci (24god)
« : 13 Ožujak, 2009, 12:19:57 »
Zna tko ak ce se to mozda  nekak ukinut ili? ima tko kakve nove vijesti? sdp je to kao pokusao srusit jer je protiv ustava rh al opet nitko nista!

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: skidanje zakona o 75kw-100ks mladi vozaci (24god)
« Odgovori #1 : 13 Ožujak, 2009, 13:37:28 »
Zna tko ak ce se to mozda  nekak ukinut ili? ima tko kakve nove vijesti? sdp je to kao pokusao srusit jer je protiv ustava rh al opet nitko nista!

Nemaš u našoj državi načina da to srušiš. Brijem da potpišemo 4 i pol milijuna peticija, oni bi to nekak zataškali. Bez sile ovdje nema pomoći  :nono:

A na SDP-u se još najviše i guštaju jer im ovi nemogu niš u sljedeće tri godine. A možda i duže  :laughing7:

Gamad  :angry7:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline S.F. sf2

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 499
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: sf2 lc
  • MojSetup: ne
Odg: skidanje zakona o 75kw-100ks mladi vozaci (24god)
« Odgovori #2 : 13 Ožujak, 2009, 13:42:24 »
ma zalosno,to je isto ko da zabranis alkohol jer je neki pijanac ustrelil susjeda,bolje se ja drzim skuter pa ko im jebe mater

Offline igor27

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Hornet 600
  • Moja Kaciga: Shoei xr1000
  • MojSetup: na kaj da ga denem
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: skidanje zakona o 75kw-100ks mladi vozaci (24god)
« Odgovori #3 : 13 Ožujak, 2009, 18:15:04 »
možda prije izbora da privuku mlade birače al prije niš :redface:
kupujem zadnji blatobran za hornet 600 2008

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: skidanje zakona o 75kw-100ks mladi vozaci (24god)
« Odgovori #4 : 13 Ožujak, 2009, 22:52:49 »
ja sam položio prije 3.5 g i imao sam zabranu 2 god,što znači da mi je isteklo i dobio sam dozvolu do 2018,jel za mene vrijedi ovaj zakon ili samo tko sada polaže???

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: skidanje zakona o 75kw-100ks mladi vozaci (24god)
« Odgovori #5 : 13 Ožujak, 2009, 22:56:32 »
ja sam položio prije 3.5 g i imao sam zabranu 2 god,što znači da mi je isteklo i dobio sam dozvolu do 2018,jel za mene vrijedi ovaj zakon ili samo tko sada polaže???

to ti nitko nezna! ja sam položio 2.2 ove godine i dobio sam vozački na 10 godina, tj. do 2019..

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: skidanje zakona o 75kw-100ks mladi vozaci (24god)
« Odgovori #6 : 13 Ožujak, 2009, 22:58:07 »
pa piše kada je položeno

Offline S.F. sf2

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 499
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: sf2 lc
  • MojSetup: ne
Odg: skidanje zakona o 75kw-100ks mladi vozaci (24god)
« Odgovori #7 : 14 Ožujak, 2009, 00:17:42 »
zakon vrijedi retroaktivno,znaci za sve do 24. godine bez obzira na prijasnju foru od 2 godine,provjerio sam

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: skidanje zakona o 75kw-100ks mladi vozaci (24god)
« Odgovori #8 : 14 Ožujak, 2009, 01:53:36 »
zakon vrijedi retroaktivno,znaci za sve do 24. godine bez obzira na prijasnju foru od 2 godine,provjerio sam

Niti jedan zakon ne vrijedi retroaktivno.
Problem policija zna radit, ali zato se zalis na kaznu, a sud te u pravilu oslobadja placanja. Jedino sto imas zajebanciju pisanja zalbe i odlaska na sud.

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: skidanje zakona o 75kw-100ks mladi vozaci (24god)
« Odgovori #9 : 14 Ožujak, 2009, 21:30:18 »
Niti jedan zakon ne vrijedi retroaktivno.
Problem policija zna radit, ali zato se zalis na kaznu, a sud te u pravilu oslobadja placanja. Jedino sto imas zajebanciju pisanja zalbe i odlaska na sud.
tako sam i mislio jer sam položio prije ovog mutavog zakona kada je vrijedila zabrana 2 godine

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: skidanje zakona o 75kw-100ks mladi vozaci (24god)
« Odgovori #10 : 14 Ožujak, 2009, 21:36:54 »
Bas danas ej na HTV-u u KS magazinu bilo rijeci o tome. Pitali su odvjetnika sto napravit u tom slucaju. Covjek je rekao da se treba ulozit zalbu i na taj nacin rijesit problem.
Cura iz priloga je kupila i vozila jaci auto od dopustenog (ove ili prosle godine) i nabili joj 1000 kuna kazne i 6 mjeseci bez dozvole (!!!!), a polozila je 2005. godine.