Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Skuterasi izletjeli s ceste u Zadru  (Posjeta: 6697 )

0 Članova i 8 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Drale

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 201
  • Spol: Muški
  • kIZA ŠTEKER!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinkulja
  • MojSpuh: De uzmi mu mobitel....
Odg: Skuterasi izletjeli s ceste u Zadru
« Odgovori #20 : 08 Ožujak, 2009, 14:57:27 »
imo je TOP-ovu radilicu kolko ja znam...ahaa :laughing3:
da haj end hahahahahah


i ovo za zadnji "ko konj" hahahahahahah
Sta sam ja tebi reko za tvoje ponašanje??

Offline Shema

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Skuta?a
Odg: Skuterasi izletjeli s ceste u Zadru
« Odgovori #21 : 08 Ožujak, 2009, 16:27:51 »
ma znaju vraga, ajde reci ti meni sta si ti razmislja kad si ima 15 i isa prvi srednje...

sve si vodia racuna oce ti se sta dogodit ako napravis bilo kakvo sranje...

nije te briga za nista osin sta ti stvara guste... vazno ti se dokazivat bla bla... i eto ti...

ja ni pol posto nisam sa 14 godina mislia sta mi se moze dogodit...tek ove godine nakon dva jaca sudara kad me odnilo di sam moga izgubit glavu a sam Bog neznan kako sam proša sa jednim oziljkom tek onda sam počea mislit šta i kako...i sad gledam kako vozim...necu krenit negdi bez kacige, nene

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Skuterasi izletjeli s ceste u Zadru
« Odgovori #22 : 08 Ožujak, 2009, 16:31:12 »
živim u zemlji gdje se za ne nošenje kacige plaća kazna 2 put godišnje po prosjeku nekom i kazna je 40 Km- 160 kn i naravno nikad kacigu ne nosim... kvari mi frizuru i nije ugodno  :icon_biggrin: sad će bit napada na ovu izjavu  :happy8:
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Skuterasi izletjeli s ceste u Zadru
« Odgovori #23 : 08 Ožujak, 2009, 17:30:34 »
Kaj nekog boli kaj se ti oces ubit...mi ostali koji nosimo smo valjda glupi...radi kaj os, kad ce ti lubanja jednom puknut na pol onda ce ti bit prekasno! Ak se ti neces brinut za sebe zake se bi ostali...

Offline Keky.sb

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 544
  • Spol: Muški
  • vx u garaži, kawa u srcu...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slav. Brod
  • Moj Skuter: vx 200
  • Moja Kaciga: Nolan N-Com 103
  • MojSpuh: Deak
Odg: Skuterasi izletjeli s ceste u Zadru
« Odgovori #24 : 08 Ožujak, 2009, 18:13:50 »
kure ne radi se o novčanoj kazni, radi se o tvojoj glavi. oni koji me znaju, znaju da imam tone kazni i za kacige i za sve ostalo sa motorom i da me boli briga hoće li mi danas napisati 10 kazni od 1000 kn za kacigu. ja ne nosim kacigu zbog murije i kazni, nego zato što sam počeo razmišljati kada su mi prijatelji počeli ginuti.

btw. šta je to cool kada ti murija ne piše kaznu za kacigu, a voziš bez nje ili kada ti napiše dvije kazne godišnje od po 160 kn? ako misliš da je to do jaja, dođi se kod nas vozati bez kacige gdje je kazna 1000 kn, a ne 160 kn i biti ćeš faca.

nosi kacigu zbog sebe, a ne zbog murije. da je za njih, nikada ju ne bi stavio na glavu.
Slavite Boga
jer znate da je imao viziju.
Stavio je Arthura Asha na glinu,
Jackiea Robinsona na dijamant, Muhameda Alija u ring, a mog čovjeka, igor.sb, na dva kotača! Stoga nemojte mucati i vrtiti se okolo. Kleknite i poklonite se!

Offline smedamecka

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 66
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Vespa px
  • MojSpuh: sito+
Odg: Skuterasi izletjeli s ceste u Zadru
« Odgovori #25 : 08 Ožujak, 2009, 18:45:52 »
Stari mi je obeca kad dobijen vozacku dobit cu i motor. u pocetku san nosia radi policije jer sam se bojao jer ko ce mi se jebavat s kaznama i slicno, a onda nakon prometne svatia san koliko to znaci iako nosin jet kacigu tijekom cijele godine, vozin puno opreznije nego priije....

Offline Mrle Mrki

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 699
  • Spol: Muški
  • Aprilia In Heart
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aprilia SR 70
  • MojSetup: Trophy
  • MojSpuh: za sad RR Chrom
Odg: Skuterasi izletjeli s ceste u Zadru
« Odgovori #26 : 08 Ožujak, 2009, 19:29:46 »
ma nema diskusije, kaciga se uvijek mora nosit i vezat, sta ce ti kaciga ako nije vezana, odleti ti u pm pri sudaru.

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Skuterasi izletjeli s ceste u Zadru
« Odgovori #27 : 08 Ožujak, 2009, 20:08:58 »
ma nema diskusije, kaciga se uvijek mora nosit i vezat, sta ce ti kaciga ako nije vezana, odleti ti u pm pri sudaru.

ja je uvjek nosim i vezem i ide mi na zivce kad mi zimi smrznu prsti i nemogu je otkopčat ali je ipak nosim mada su mi se ispočetka rugali da licim ko punoglavac sa njom. U Imotskom i okolici je malo tko nosi, a mi sto je nosimo slobodno vozamo i nemoramo vise kad svaki put policiju ugledamo u necije loze ulicat ili pred tudju kucu vec jednostavno prodjemo kraj policije bez imalo straha. Meni je veca faca onaj koji bezrazlozno (rutinski) stane kraj policije i pokaze sve vazece isprave i policajac ga pusti uz pozdrav, nego onaj koji kao budala bjezi bez obzira na posljedice na motoru i na sebi. Ja mislim da sam faca samo zato sto imam isprave i sto mi je drago da me policija zaustavi (inace sam bezveze bacio 4t kn a dosta dugo sam ih skuplja). Naj drazi mi je osjecaj bio kad me lik odera VESPON a u mene luna sa blokadan i nakon krizanja eno njega stoji i samo sto ne zaplace od straha pred 2m policajcem koji ga grdi i meni mase jer me pozna. Nije mu napisa kazn li je mali skoro popisa gace od straha. Nije ima ni kacigu, ni vozacku a tablice mu iz juge

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Skuterasi izletjeli s ceste u Zadru
« Odgovori #28 : 08 Ožujak, 2009, 23:43:21 »
nije stvar u novcima kako neko rece..kod njih u hr je policija pametnija tj onaj ko donosi zakone..jer zna ako stavi 5000kn kaznu za kacigu da ce i oni koji ne nose ..malo stat ,razmislit pa jbt 5000kn puno je to....bolje stavit kacigu...samim tim primoravaju ljude da nose kacige sto vise,a oni koji budu i dalje glumili jednom kad plati kaznu od npr 5000kn ..drugi put sigurno ce imat kacigu na glavi........a kod nas ove papke boli briga hoces li ti nosit ili ne...hoces li poginut ili ne...njemu je bitno da sebi stavi u dzep sta para...i kad te zaustavi bez kacige..kaze ti ...ocemo se dogovorit....trazi ti 5-10 eura i sve sredjeno...licno meni u po centra par puta ..nebitno sa autom,motorom..okolo 500 ljudi on meni trazi 10 eura da me pusti...kaze sve cemo zaboravit ovo....naravno ne dobije nista...a kaznu mi sredi frend ali kazne su bezze npr sa autom maglenke upalim on mene radi toga....ili sa skutom idem 60 gdje 40 ogranicenje...sto se tice kacige uvijek mi je na glavi..cim sjedem na skut stavljam ,zakopcam je ...obucem rukavice za motor..nebitno koliko je napolju stepeni....isto i u autu..pojas obavezan....jer pado sam pad puta...sam sam 2 puta pao i jednom mi je jakna spasila lijevu stranu tijela da ne poderem a drugi put rukavice i jakna da ne poderem ruke cijele....a sa drugima kad sam se vozio i pado..kaciga mi je glavu sacuvala 2 puta sigurno....tako da ....ne treba se igrat...imam takvih frendova...koji su govoirli sta cem i vako nako ..kvari frizuru...pa eno sad jedva prica jedan...drugi ponovo moro ucit od hodanja pa nadalje...treci pola lica mu izgleda ko u zombija kakvog.....ima naravno onih i koji su ginuli sa kacigama i bez kaciga....ali koliko toliko kaciga i oprema ostala pomaze ..ponekad spasava i zivot...eto toliko od mene...moje misljenje :) sorry na velikom postu :)
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Skuterasi izletjeli s ceste u Zadru
« Odgovori #29 : 08 Ožujak, 2009, 23:58:05 »
Kaj nekog boli kaj se ti oces ubit...mi ostali koji nosimo smo valjda glupi...radi kaj os, kad ce ti lubanja jednom puknut na pol onda ce ti bit prekasno! Ak se ti neces brinut za sebe zake se bi ostali...

Zapravo, ima itekako smisla ljude natjerat da ju nose makar je njihova glava u pitanju. Sta mislis koliko kosta lijecenje teske ozlijede glave jer niej bilo kacige i ko to placa? Da ne pricam o onima koji godinama vegetiraju po bolnicama....

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Skuterasi izletjeli s ceste u Zadru
« Odgovori #30 : 09 Ožujak, 2009, 01:51:12 »
evo citam ovo i nevjerujem jbg i sjetim se og udesa ja i prijatelj  pijani ko mazge bez kaciga na randeru ja vozio takav bangav  i ja se nasao pravit pametan a bicikl neznam vozit ovak trijezan a kamoli pijan i uletim ja u zavoj nagnio se ko budala u zavoju i proletim preko bankine i ravno u stup ......porazbijo cijeli skut  a nama nista ja malo ramernom lupio u banderu i ni to nije bilo dovljno da se smirim dok nisam tresnio prije 2 godine i razdero se cijeli i imao sam kacigu na glavi koja je tolko dobila po picki ...to je bilo prije 4 godine iako imam 19 godina naucio sam nesto na ovom forumu a  to je nosenje kaciga bez obzira dal mi se svidjaju ili dal mi smetaju jednostavno ih moram nositi..mogao sam i ja tako zavrsit nedaj boze nikome .nebi volio da mi obitelj place zbog mog bezobrazluka.hvala ti boze sto si me sacuvao dok sam bio budala  :moli:

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Skuterasi izletjeli s ceste u Zadru
« Odgovori #31 : 09 Ožujak, 2009, 03:09:10 »
kod nas ima neki 200 skutera na općini a naravno niko ne nosi kacigu ni nikom se nije ništa strašno dogodilo, ipak neće Bog budale  :confused5: imo sam 1 saobraćajku i jedan pad na glavu pa ništa samo ogrebotine i vak je na 4 mjesta šivena  :glasses9: dok nemam ženu i djecu nemam se za što brinut  :frajer:
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline Keky.sb

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 544
  • Spol: Muški
  • vx u garaži, kawa u srcu...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slav. Brod
  • Moj Skuter: vx 200
  • Moja Kaciga: Nolan N-Com 103
  • MojSpuh: Deak
Odg: Skuterasi izletjeli s ceste u Zadru
« Odgovori #32 : 09 Ožujak, 2009, 12:02:55 »
kod nas ima neki 200 skutera na općini a naravno niko ne nosi kacigu ni nikom se nije ništa strašno dogodilo, ipak neće Bog budale  :confused5: imo sam 1 saobraćajku i jedan pad na glavu pa ništa samo ogrebotine i vak je na 4 mjesta šivena  :glasses9: dok nemam ženu i djecu nemam se za što brinut  :frajer:

imao si jedan pad i saobraćajku i nije se ništa dogodilo, pa baš zato počni nositi kacigu da se idući puta ne dogodi. ja nisam nikada imao saobraćajku, a nosim kacigu.

dok nemaš ženu i djecu.....? pa imaš roditelje koji se isto tako brinu za tebe. kako bi njima bilo sahraniti djete, umjesto da dijete sahrani njih? zapitaj se malo.
Slavite Boga
jer znate da je imao viziju.
Stavio je Arthura Asha na glinu,
Jackiea Robinsona na dijamant, Muhameda Alija u ring, a mog čovjeka, igor.sb, na dva kotača! Stoga nemojte mucati i vrtiti se okolo. Kleknite i poklonite se!

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Skuterasi izletjeli s ceste u Zadru
« Odgovori #33 : 09 Ožujak, 2009, 12:05:03 »
100 puta niz torbu, jedan put u torbu
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline divljakusa

  • jesam zensko......ili ne
  • jesam zensko......ili ne
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1462
  • Spol: Ženski
  • najlakŠe je pametowat...a ne sudjelowat!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: zip,quad, kawasaki
  • MojSetup: polini
Odg: Skuterasi izletjeli s ceste u Zadru
« Odgovori #34 : 09 Ožujak, 2009, 12:08:08 »
ma znaju vraga, ajde reci ti meni sta si ti razmislja kad si ima 15 i isa prvi srednje...

sve si vodia racuna oce ti se sta dogodit ako napravis bilo kakvo sranje...

nije te briga za nista osin sta ti stvara guste... vazno ti se dokazivat bla bla... i eto ti...
nema se tu kai razmiŠljat...ja wozim od swoje 14-te godine.....i bilo je owak "il ĆeŠ nosit kacigu, il zaborawit na skuter"....
:)"""""Z I P O L I N A""""":)

Offline Mrle Mrki

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 699
  • Spol: Muški
  • Aprilia In Heart
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aprilia SR 70
  • MojSetup: Trophy
  • MojSpuh: za sad RR Chrom
Odg: Skuterasi izletjeli s ceste u Zadru
« Odgovori #35 : 09 Ožujak, 2009, 15:39:44 »
kod nas ima neki 200 skutera na općini a naravno niko ne nosi kacigu ni nikom se nije ništa strašno dogodilo, ipak neće Bog budale  :confused5: imo sam 1 saobraćajku i jedan pad na glavu pa ništa samo ogrebotine i vak je na 4 mjesta šivena  :glasses9: dok nemam ženu i djecu nemam se za što brinut  :frajer:

e to je egoistican covjek, samo na svoju guzicu misli, a kad pogines (ne daj boze) prijatelji, rodbina i ostali koji te poznaju, njima ces upropastit zivot zauvijek. ja sam pao s motora, prosao sam zavoj i na izlazu iz zavoja je bio pijesak, samo sam proklizao nisam se ni snaso, lupio sam kacigom u pod, da nisam imao kacigu nebi sad ovdje pisao po forumu.

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Skuterasi izletjeli s ceste u Zadru
« Odgovori #36 : 10 Ožujak, 2009, 15:09:25 »
U engleskoj se to vrlo jednostavno kaže I don't give a demm ili jebe mi se  :headbang: imam curu koja vozi R1 isto ne nosi kacigu al ne vozi brže od 70-80  :laughing6: naravno kad ide dalje negdje nosi kacigu i vozi brzo... koji će mi k**ra* na skuterru kaciga pogotovo ljeti mislim ono jesl tko probo od vas bez kacige se vozit  :toothy12: da imam neki motor koji ide preko 150 nosio bi kacigu a vak koji će mi k**ra* i nak se rijetko vozim brže od 70 kad se vožam
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Skuterasi izletjeli s ceste u Zadru
« Odgovori #37 : 10 Ožujak, 2009, 16:10:43 »
nhf..

neznan kako bi se drugacije izrazia osim da ti kazem..

glup si  :icon_thumright:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline Keky.sb

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 544
  • Spol: Muški
  • vx u garaži, kawa u srcu...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slav. Brod
  • Moj Skuter: vx 200
  • Moja Kaciga: Nolan N-Com 103
  • MojSpuh: Deak
Odg: Skuterasi izletjeli s ceste u Zadru
« Odgovori #38 : 10 Ožujak, 2009, 16:29:05 »
U engleskoj se to vrlo jednostavno kaže I don't give a demm ili jebe mi se  :headbang: imam curu koja vozi R1 isto ne nosi kacigu al ne vozi brže od 70-80  :laughing6: naravno kad ide dalje negdje nosi kacigu i vozi brzo... koji će mi k**ra* na skuterru kaciga pogotovo ljeti mislim ono jesl tko probo od vas bez kacige se vozit  :toothy12: da imam neki motor koji ide preko 150 nosio bi kacigu a vak koji će mi k**ra* i nak se rijetko vozim brže od 70 kad se vožam

ja sam vozio bez kacige jako dugo i uopće nisi fora bez nje. možda sada misliš da si frajer, ali ne daj bože da ti se nešto dogodi. je da smeta u početku i da se po ljetu glava znoji, ali kada se navikneš, onda ti je ok. meni je isto bio problem navići se na kacigu, ali sada sam se navikao i sretan sam zbog toga što ju ne staljam jer moram, već iz navike.
kaciga ne treba biti na glavi zbog murije, već zbog tebe ali kako želiš.
vidim da se ne isplati nagovarati te da ju nosiš, pa onda sretno kada bubneš sa motora. nadam se samo da ćeš biti dobro, jer sam vidio ljude koji su poginuli zbog ozljeda glave, a nosili su jako dobre kacige.

i da, prijatelj mi je nedavno poginuo na skuteru i to je već ne znam koji u nizu, tako da se ne zavaravaš da na skuteru ne možeš poginuti. još i lakše pogineš nego na nekoj litri.
nemaš šta raditi na motoru bez lacige.

toliko od mene, neću se više zamarati. sretno u vožnji i nadam se da nikada nećeš upasti sa motora.
Slavite Boga
jer znate da je imao viziju.
Stavio je Arthura Asha na glinu,
Jackiea Robinsona na dijamant, Muhameda Alija u ring, a mog čovjeka, igor.sb, na dva kotača! Stoga nemojte mucati i vrtiti se okolo. Kleknite i poklonite se!

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Skuterasi izletjeli s ceste u Zadru
« Odgovori #39 : 10 Ožujak, 2009, 17:50:08 »
drugačiji je svijet i promet kod nas i u HR, ovdje nije faca tko ne nosi kacigu zato što bi svi onda bili face jer nitko i ne nosi  ??? a upado sam i ja još gamara njih pa nije niko poginio nikad na skuteru zbog tog što nije nosio kacigu, svakako je bolje i sigurnije s kacigom se vozit al et imam mnogo više razloga za ne nosit, a baksuz gine i s kacigom i pješke tak da kacigu nosim samo kad idem u HR ili na neke moto susrete
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije