Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Gubi okretaje, usporava pa najednom ubrza opet - Nrg power  (Posjeta: 3903 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Bose1990

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 61
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Nrg Power
  • MojSetup: serijala
...kao sto pise u naslovu teme, NRG power sa setupom navedenim sa strane gubi okretaje sve je dobro do kakvih 40 na sat lijepo digne u 9 i nesto sitno okretaja i onda padne (uvik je tu ima rupu ali nikad ovako) vrti se u 8 do 8 ipo iljada, uzbrdo ako vozim nekoga gubi brzinu ali i okretaje zna pasti ispod 8 a na ravnici nekad lipo radi a kad se ugrije onda pocne usporavati i kad vratim gas pa ga opet dam opet lipo i onda nakon nekog kratkog vrimena opet pada i tako sve u krug, a na nizbrdici samo dize brzinu sve vise i vise sa kakvih 100 nasat pravog celera idelje se vrti u 9 manje nesto, sad se pitan koji mu je k.... možda remen,  svicica...? svaki savjet je dobro dosao hvala unaprijed
« Zadnja izmjena: 21 Veljača, 2009, 19:34:16 SlowRider »
?OVJEK JE JEDNA JEBENA STVAR.... POGOTOVO AKO JE ŽENA ------ko rano rani,il je pekar il je lud...

Offline kristijanSR70

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1558
  • Spol: Muški
  • I ti možeš pisati na MojSkuter.com portalu !!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: NG
  • Moj Skuter: RUNNER VXR 200
  • Moja Kaciga: N61
  • MojSetup: je jedini sisavac prilađođen životu u prirodi, imaju pluća i mogu disati zrak,množe se aktivnošću testisa.
  • MojSpuh: + cijev + 2 šarafa
Odg: GUBI OKRETAJE, USPORAVA PA NAJEDNOM UBRZA PA OPET
« Odgovori #1 : 21 Veljača, 2009, 01:35:37 »
Kolko grama role? Jel imas stalno istu diznu? Nebi to bila svjecica,cekaj padaju okretaji,znaci da se gusi,pocne krepavat?

Offline Bose1990

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 61
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Nrg Power
  • MojSetup: serijala
Odg: GUBI OKRETAJE, USPORAVA PA NAJEDNOM UBRZA PA OPET
« Odgovori #2 : 21 Veljača, 2009, 01:40:05 »
sa rolama san se igra kad san stavija variomat malo san minja tako da sad ni sam neznan koje al je radija puno drugacije nego kad san ih stavija a nove su bile, imam diznu 64 uvik od kad san stavija auspuh prvi, gubi okretaje ki da krepaje ali nece krepane nego ga drži u tim niskim okretajima i najedanput opet ispali
?OVJEK JE JEDNA JEBENA STVAR.... POGOTOVO AKO JE ŽENA ------ko rano rani,il je pekar il je lud...

Offline kristijanSR70

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1558
  • Spol: Muški
  • I ti možeš pisati na MojSkuter.com portalu !!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: NG
  • Moj Skuter: RUNNER VXR 200
  • Moja Kaciga: N61
  • MojSetup: je jedini sisavac prilađođen životu u prirodi, imaju pluća i mogu disati zrak,množe se aktivnošću testisa.
  • MojSpuh: + cijev + 2 šarafa
Odg: GUBI OKRETAJE, USPORAVA PA NAJEDNOM UBRZA PA OPET
« Odgovori #3 : 21 Veljača, 2009, 02:04:04 »
Aha,znaci mjenja si vise roli,kako je bilo s drugom gramazom roli,jel se isto gusio?

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: GUBI OKRETAJE, USPORAVA PA NAJEDNOM UBRZA PA OPET
« Odgovori #4 : 21 Veljača, 2009, 07:52:29 »
šarafić od smjese okreni za 1,5 krug od kraja i stavi role 5.0 gr max ak je serijski variomat..
naravno federe na kvačilu isto treba tvrđe..

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: GUBI OKRETAJE, USPORAVA PA NAJEDNOM UBRZA PA OPET
« Odgovori #5 : 21 Veljača, 2009, 13:55:15 »
Za taj spuh ti trebaju okretaji iznad 9 kroz ubrzanje, tak da stavi malo lakše rolice za po prilici pola grama ili možda gram i dobit ćeš veće okretaje kroz ubrzanje

Ali kad ti skoče okretaji na startu, malo će se prevrtavat, možda do 10 tisuća ili tako nešto ali kratkotrajno  :icon_thumright:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: GUBI OKRETAJE, USPORAVA PA NAJEDNOM UBRZA PA OPET
« Odgovori #6 : 21 Veljača, 2009, 15:18:57 »
meni se slicno desilo 2 puta na runneru..znaci ide lijepo do 50 -60 i onda padnu obrataji skroz i nema snage nikako pa pustis gas das on krene i sve tako...uzbrdo izgubi skroz obrtaje i snagu....kod mene nije bio dobro postavljen filter zraka tj ona spuzva unutra se pomjerila kad sam stavljo poklopac airboxa i iskrivila se i ulazilo je previse zraka....a drugi put nisam zavrno sve sarafe na airboxu nego samo 3 i isto je uzimo previse zraka i isto se desavalo..probaj i ti da nije to kod tebe...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Bose1990

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 61
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Nrg Power
  • MojSetup: serijala
Odg: Gubi okretaje, usporava pa najednom ubrza opet - Nrg power
« Odgovori #7 : 23 Veljača, 2009, 01:45:14 »
za kristiana sr70
minja san vise roli i ove koje san stavija svih 6 su isti variomat polini speedcontrol neznan koja je gramaža od ovih koje san stavija al je teže od ostalih jer se sa ostalima motor vrtija ka blesav u 11 a nije isa nikako al bas nikako, odjedan put se ovako poceja ponasat nista se nije diralo

za ivanm
šaraf smjese je na 1,5, variomat polini speedcontrol, feder centralni malossi ljubicasti

za dhorvat
u pravi su inace se vrtija 9 i nesto do kakvih 50 kmh pa bi pa na 9 i onda lagano diza okretaje skupa sa brzinom uglavnom lipo je radija, a to sa laksim kuglama sam proba pa se dogodilo ono sta san gori napisa za kristiana

?OVJEK JE JEDNA JEBENA STVAR.... POGOTOVO AKO JE ŽENA ------ko rano rani,il je pekar il je lud...

Offline Bose1990

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 61
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Nrg Power
  • MojSetup: serijala
Odg: Gubi okretaje, usporava pa najednom ubrza opet - Nrg power
« Odgovori #8 : 23 Veljača, 2009, 18:26:15 »
pala je konacna odluka---odkada san prvi auspuh stavija na motor to je bija arrow i motor je isa perfektno, odtada nista ne valja, sada ide sve doli a na motor ide sc08 dizna ako bude tribala i kugle koje ce pasat na 08, federi doli, variomat (možda) doli, LeoVince RR doli i to je to, dat cu ga u servis da ga lipo poštelaju i vozi, prijatelj mi ima isti takav sastav na istom motoru lipo poštelano motor ide ka moj sa variomaton, RR, i pusto pustim ludilima, a njegov je onaj gore naveden setup sc08, dizna, kugle. Ove djelove cu cuvati za lito jer cu možda uzeti onda nekog runnera ili zipa za iživljavanje i ludosti
?OVJEK JE JEDNA JEBENA STVAR.... POGOTOVO AKO JE ŽENA ------ko rano rani,il je pekar il je lud...

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Gubi okretaje, usporava pa najednom ubrza opet - Nrg power
« Odgovori #9 : 23 Veljača, 2009, 18:34:51 »
na sc08 stavi redsponge malossi, dizna 64, i od 5.0 do 5.5 valjcice. ja sam na svom imao tako dok nisam stavio kit i uredu je iso.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline Bose1990

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 61
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Nrg Power
  • MojSetup: serijala
Odg: Gubi okretaje, usporava pa najednom ubrza opet - Nrg power
« Odgovori #10 : 23 Veljača, 2009, 19:27:10 »
imam vec i redsponge i diznu 64 i rolice 5.0, sutra ide gori sc08, a kad bi ostavija variomat koje bi kugle stavija, btw jesi ti ima variomat ili neesto, kako je isa, kakav start kakva krajnja
?OVJEK JE JEDNA JEBENA STVAR.... POGOTOVO AKO JE ŽENA ------ko rano rani,il je pekar il je lud...

Offline Bose1990

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 61
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Nrg Power
  • MojSetup: serijala
Odg: Gubi okretaje, usporava pa najednom ubrza opet - Nrg power
« Odgovori #11 : 25 Veljača, 2009, 00:20:37 »
evo ga sve je rješeno, motor ima start perfektan mađuubrzanje nelose al mu je krajnja stvarno krajnje u banani nemore priko 75 da ga jebes, iako mi uopce nije toliko bitna krajnja al isto me zabrinjava ide losije nego standardan
?OVJEK JE JEDNA JEBENA STVAR.... POGOTOVO AKO JE ŽENA ------ko rano rani,il je pekar il je lud...

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Gubi okretaje, usporava pa najednom ubrza opet - Nrg power
« Odgovori #12 : 25 Veljača, 2009, 14:12:09 »
pokusaj sa malo tezim rolicama od sadasnjih, mislim da je to do njih :icon_thumright:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Bose1990

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 61
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Nrg Power
  • MojSetup: serijala
Odg: Gubi okretaje, usporava pa najednom ubrza opet - Nrg power
« Odgovori #13 : 25 Veljača, 2009, 15:45:51 »
sad san se bas malo igra stavija 5.5 kuglice, isto ima dobar start međuubrzanje a u kraju isto ide ki sa 5.0 postane trutast nakon 75-80 kmh i onda skroz sporo diže, ali diže, lipo ide sad kad sam sam, a u dvoje nemore izvuct tu rupu 75-80 pa na dalje jedino nizbrhe hehe :icon_biggrin:
?OVJEK JE JEDNA JEBENA STVAR.... POGOTOVO AKO JE ŽENA ------ko rano rani,il je pekar il je lud...