Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Molydon - Zagreb  (Posjeta: 5338 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Molydon - Zagreb
« : 16 Veljača, 2009, 08:00:41 »
Recite mi vaša iskustva sa njima. Kupio bih tamo Pirelli gume Evo 21 i Evo 22 za aeroxa.


Ja imam jako ugodno iskustvo sa njima kada sam mijenjao gume na autu. Ljudi stvarno poštuju datu riječ. Rekli su mi kad sam mijenjao gume da dođem za 4 dana u 14:00 na montažu guma i došo tamo i sve bilo spremno osim kaj nema guma (Sava Eskimo S3 205/60-16, cijena jedne 840 kuna sa montažom i balansiranjem). Vele da im se to nikad još dosad nije desilo i molili me da dođem u šest navečer i da će mi stavit Good Year Ultragrip 7+ i da mi neće montažu i balansiranje računat. I ispalo me po gumi 825 kuna a gume su zakon. Odužili se a još k tome bili ful korektni.

A samo da napomenem, u Vulkalu i u Pneumatiku su me lagano odj#bali, a da ne pričam još da nas je ovaj u Pneumatiku 6 dana vukao za nos i dođemo tamo i kaže da nema guma niti će ih dobivati u toj dimenziji  :angry7: Kreteni  :sad3:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Molydon - Zagreb
« Odgovori #1 : 16 Veljača, 2009, 08:07:35 »
ja sam isto imao pozitivna iskustva s njima, i svi koje ja poznam koji su isli kod njih su bili zadovoljni... :dontknow:

Offline Chupsy

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nexus 300
  • Moja Kaciga: Schuberth S2
Odg: Molydon - Zagreb
« Odgovori #2 : 16 Veljača, 2009, 11:41:53 »
ja nemam nikakvih negativnh iskustava ali ja jednostavno nemam kaj tam kupovat, jer su cijene glupe, i cjeli taj molydon je za zak**ra*

kod njih je tts 160kn litra, u izlogu imaju 3 remusa, i dve gljive, neke seljo zvučnike i tak...

gume kupujem bridgestone za skuter, a mjenjam ih kod bračuna na drvinju gdje montaža košta 13kn za 13 cola kotač

fuck molydon
Servis skutera "sporo i kvalitetno"
kodiranje kljuceva, popravak ECU itd itd...
0958142029

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Molydon - Zagreb
« Odgovori #3 : 16 Veljača, 2009, 13:19:57 »
ja sam uzeo gume i felge za auto sve ok,čak sam i popust dobio :icon_thumright:
lovac u mutnom team

Offline igor27

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Hornet 600
  • Moja Kaciga: Shoei xr1000
  • MojSetup: na kaj da ga denem
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Molydon - Zagreb
« Odgovori #4 : 16 Veljača, 2009, 15:30:45 »
ja i frend imamo slaba iskustva sa njima što se tiče felgi za auto.......našli tamo nekaj kad ono druga cijena nek na telefonu.......nekih nije bilo felgi.....frend naručio neke na akciji došle sasvim treće......kad zoveš niko te ne hebe pola posto i tak nisam zadovoljan sa njima i nikad više neću ništa raditi sa njima....
kupujem zadnji blatobran za hornet 600 2008

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Molydon - Zagreb
« Odgovori #5 : 16 Veljača, 2009, 16:34:01 »
Ja osobno s njima nemam iskustva sto se meh. radionice tice, ali...

Koliko sam citao po NEWS-ima, redovno se ljudi zale na lose obavljen posao. U vise navrata su kotaci bili krivo izbalansirani pa je treslo na vecim brzinama dok nisu balans obavili kod nekog drugog.
Ipak je Molydon trgovina, a meh. radiona im je nuzno zlo.

Offline Chupsy

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nexus 300
  • Moja Kaciga: Schuberth S2
Odg: Molydon - Zagreb
« Odgovori #6 : 16 Veljača, 2009, 18:14:47 »
Tam se radi po sistemu, daj da ti prodamo nekaj pa ćemo ti usput i ugradit...

znači gume nabit ali loše izbalansirat
kad ti prodaju auspuh baš me zanima kak ti zavare onaj turbo lonac
i vjerojatno kad ti mijenjaju akumulator, zaborave ga zašarafit u ležište i to

baš me zanima kakva je izmjena ulja za kočnice ako kupiš ulje kod njih...
Servis skutera "sporo i kvalitetno"
kodiranje kljuceva, popravak ECU itd itd...
0958142029

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Molydon - Zagreb
« Odgovori #7 : 16 Veljača, 2009, 19:24:15 »
pogledaj da gume nisu starije od godinu dana (DOT 0208 pa na više) uzmi ih i odi kod Šurine na montažu..

Offline cika_kure

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 253
  • Spol: Muški
  • ?im ?im brže, tim tim bolje... :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: 125VX
Odg: Molydon - Zagreb
« Odgovori #8 : 17 Veljača, 2009, 18:15:07 »
Molydon je nekad bio jebena firma sused mi je tam radio, ali stari gazda koji je sve to jebeno drzao je prepustio sinu da sve to vodi, pa je sve lagano krenulo u rac...  :BangHead: :BangHead:         Tak je bilo dok mi je sused tamo radio, sad je presao u Auto hrvatsku, ali jos posluje nesto snjima pa kaze da im nije bas bajno...
.....................................::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::......................................

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Molydon - Zagreb
« Odgovori #9 : 17 Veljača, 2009, 19:00:03 »
Recite mi vaša iskustva sa njima. Kupio bih tamo Pirelli gume Evo 21 i Evo 22 za aeroxa.


Ja imam jako ugodno iskustvo sa njima kada sam mijenjao gume na autu. Ljudi stvarno poštuju datu riječ. Rekli su mi kad sam mijenjao gume da dođem za 4 dana u 14:00 na montažu guma i došo tamo i sve bilo spremno osim kaj nema guma (Sava Eskimo S3 205/60-16, cijena jedne 840 kuna sa montažom i balansiranjem). Vele da im se to nikad još dosad nije desilo i molili me da dođem u šest navečer i da će mi stavit Good Year Ultragrip 7+ i da mi neće montažu i balansiranje računat. I ispalo me po gumi 825 kuna a gume su zakon. Odužili se a još k tome bili ful korektni.

A samo da napomenem, u Vulkalu i u Pneumatiku su me lagano odj#bali, a da ne pričam još da nas je ovaj u Pneumatiku 6 dana vukao za nos i dođemo tamo i kaže da nema guma niti će ih dobivati u toj dimenziji  :angry7: Kreteni  :sad3:
Ne drze Pirelli ....barem meni tako danas lik kaze na tel u dvije poslovnice ...u sesvetama i neznam jos koja ..prva ona sto je na njihovoj stranici na spisku u kontaktima...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Molydon - Zagreb
« Odgovori #10 : 17 Veljača, 2009, 20:40:21 »
Ipak je prevagnulo na Metzelerke. Puno ljudi je potvrdilo da se one najviše isplate pa ću ih i ja onda uzeti  :icon_thumright:

Znači Molydon da zaboravim. Imam sreće znači kaj se auta tiče  :icon_biggrin:

Gdje da kupim Metzelerke najbliže? Zagreb i zapadna okolica?
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline skorpion40

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 107
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: CPI ARAGON GP 50
Odg: Molydon - Zagreb
« Odgovori #11 : 17 Veljača, 2009, 23:38:31 »
Ipak je prevagnulo na Metzelerke. Puno ljudi je potvrdilo da se one najviše isplate pa ću ih i ja onda uzeti  :icon_thumright:

Znači Molydon da zaboravim. Imam sreće znači kaj se auta tiče  :icon_biggrin:

Gdje da kupim Metzelerke najbliže? Zagreb i zapadna okolica?
GUMI PAĐEN iz Duge rese,dogovori se i gume ti dostavi u ZG,imaš ga na netu :headbang:
Leovince ZX
multivar
rolice4,7g
serijski centralni serijsko kvacilo sa žutim federima kit:ulovljen ljetos

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Molydon - Zagreb
« Odgovori #12 : 18 Veljača, 2009, 13:08:45 »
GUMI PAĐEN iz Duge rese,dogovori se i gume ti dostavi u ZG,imaš ga na netu :headbang:

To majstore  :icon_thumright: :notworthy:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo: