Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: dihtung poklopca ventila 200 vxr  (Posjeta: 1056 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline border23

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 65
  • Spol: Muški
  • pijem i vozim
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: gilera 200 vxr , aprilia sr 50
dihtung poklopca ventila 200 vxr
« : 15 Veljača, 2009, 16:44:05 »
pozz.....ovako , neki dan sam mijeno dihtung poklopca ventila al nisam dihtung maknuo nego sam sa oba dvije strane duhtunga namazau diht masu ...e sad me zanima onaj visak diht mase a brijem da ga ima jer sam malo deblje namazo , sta bude sa njim jel moze sta stetiti ventilima ili motoru?????

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: dihtung poklopca ventila 200 vxr
« Odgovori #1 : 16 Veljača, 2009, 11:58:46 »
pozz.....ovako , neki dan sam mijeno dihtung poklopca ventila al nisam dihtung maknuo nego sam sa oba dvije strane duhtunga namazau diht masu ...e sad me zanima onaj visak diht mase a brijem da ga ima jer sam malo deblje namazo , sta bude sa njim jel moze sta stetiti ventilima ili motoru?????
pa zasto si to isao mijenjat, ona guma je nepoderiva...nece smetat jer nevjerujme da je toliko puno ima...
4t

Offline border23

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 65
  • Spol: Muški
  • pijem i vozim
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: gilera 200 vxr , aprilia sr 50
Odg: dihtung poklopca ventila 200 vxr
« Odgovori #2 : 16 Veljača, 2009, 17:18:06 »
pocelo mi curit i malo sam stego i nakon nekog vremena opet pocelo slinit ...al istina kad sam skinuo poklopac guma izgleda ok ....

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: dihtung poklopca ventila 200 vxr
« Odgovori #3 : 16 Veljača, 2009, 20:48:06 »
pocelo mi curit i malo sam stego i nakon nekog vremena opet pocelo slinit ...al istina kad sam skinuo poklopac guma izgleda ok ....
vidi da ti nije malo zastopana guma od iberlaufa (ona sta ide u filter natrag iz poklopca glave)
4t