Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Svijet Skutera  (Posjeta: 8842 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Svijet Skutera
« Odgovori #20 : 12 Veljača, 2009, 07:37:01 »
SS propada zato što nema primanja novih članova bez posebnih uvjeta..

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Svijet Skutera
« Odgovori #21 : 12 Veljača, 2009, 10:05:02 »
nije to sigurno, forum je počeo propadati iz svima dobro poznatih razloga, nesposobna i drska administracija je uništila taj forum, to mi nitko nemože pobit  :nono:

a bilo je isto registracija po preporuci i u zlatnom dobu svijeta skutera i ruže su svima cvale tamo  :glasses2:
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline Waynder

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 349
  • Spol: Muški
  • Ma joj...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • StuntBase
  • Mjesto: WL
  • Moj Skuter: SR 172 Stunt, Derbi GP1 172 Stunt, KTM SD
Odg: Svijet Skutera
« Odgovori #22 : 12 Veljača, 2009, 10:56:54 »
zake uopce spominjete ss taj?

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Svijet Skutera
« Odgovori #23 : 12 Veljača, 2009, 11:15:28 »
zake uopce spominjete ss taj?
hvala kolega, prva pametna u ovoj temi.

Offline charnel

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Ukraden
  • Moja Kaciga: nolan n84
  • MojSpuh: sp 180
Odg: Svijet Skutera
« Odgovori #24 : 12 Veljača, 2009, 11:23:47 »
napiso sam samo istinu, slozit ce se svi koji su tam proveli vremena ko ja! I neznam kakav PM ti spominjes da ja pisem i neznam kome...ssu? Adminima? Kome? Mami svojoj?

I nikakava vlast meni niej vudrila h glavu jer na ssu nemam ama bas nikakve ovlasti za nist! A ovde delam svoj posel dobro i dalje ga budem delal kak i do sad ak mi se pruzi prava prilika, smetalo to vama ili ne, al barem reda ima!

@ charnel - ne biti svakom loncu poklopac  :nono:
kazem to jer pretjerujes po oglasniku, ovom na ms-u, i opcenito sa nekim komentarima...

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Svijet Skutera
« Odgovori #25 : 12 Veljača, 2009, 12:08:47 »
kazem to jer pretjerujes po oglasniku, ovom na ms-u, i opcenito sa nekim komentarima...

daj molim te , prebacimo se ovdje : http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=14606.0

zelim vidjeti o cemu se radi, jer ne zelim da me netko ****** usporedjujuci sa SSom , ako postoji problem, tamo cemo ga rijesiti  :redface:  :frajer:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: Svijet Skutera
« Odgovori #26 : 12 Veljača, 2009, 12:17:48 »
waynda iz bek :toothy12:
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline Ive_MHR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • SCHRANZ TRAUMA
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PU
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
Odg: Svijet Skutera
« Odgovori #27 : 12 Veljača, 2009, 16:30:04 »
and here we go againa :icon_biggrin:

Offline Waynder

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 349
  • Spol: Muški
  • Ma joj...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • StuntBase
  • Mjesto: WL
  • Moj Skuter: SR 172 Stunt, Derbi GP1 172 Stunt, KTM SD
Odg: Svijet Skutera
« Odgovori #28 : 12 Veljača, 2009, 16:38:53 »
da da.. sada svi po kunu....

Offline charnel

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Ukraden
  • Moja Kaciga: nolan n84
  • MojSpuh: sp 180
Odg: Svijet Skutera
« Odgovori #29 : 12 Veljača, 2009, 16:54:42 »
daj molim te , prebacimo se ovdje : http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=14606.0

zelim vidjeti o cemu se radi, jer ne zelim da me netko ****** usporedjujuci sa SSom , ako postoji problem, tamo cemo ga rijesiti  :redface:  :frajer:

ne usporedjujem sa ss-om, nego npr -oglasnik , nabijaju se cijene i neko se moze zaletit i to kupit, a forum sluzi bas tome da ne dođe do takvih zajeba i sad kad se to komentira nastane problem i upozerenja, itd. Na to sam mislio, nista vise.

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Svijet Skutera
« Odgovori #30 : 12 Veljača, 2009, 17:00:45 »
AK JE PRAVIL ODA SE CIJENA NE KOMENTIRA ONDA SE NE KOMENTIRA!!! Nisam ja napiso pravila vec admin...i u cem je problem kaj to provodim? Borim se s vjetrenjacam svaki dan jer je nekolicina korisnika prekul da procita pravila oglasavanja, a ona su tu za sve nas, ne za pojedince! Pravila provodim za svakoga podjednako, nema iznimaka i ne toleriram nista! Imam svoj kriterij i on je jako strog! I neznam u cem je problem...navikni se vise da cu se tak i dalje postavljat jer nikom ne radim stetu vec odrzavam red da nam sviam bude lakse!  :icon_thumright:

Offline White

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1429
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: kx 125
  • Moja Kaciga: Suomy exploler
Odg: Svijet Skutera
« Odgovori #31 : 12 Veljača, 2009, 17:06:20 »
Ma SS smece...prije koju god se sjecam da sam se htijeo regati i nisam mogo i prijatelj mi posudi acc samo da pregledavam i tak to... :notworthy:Forum bio super onda svaki dan nove teme ovo ono....Ali sada nema sanse i nema tog Boga da ista zamjeni MS i svu ovu ekipu ovdje :toothy3:....MS  :headbang:  :old: :occasion14: :bacva:

btw.. Za***i SS nek se gone svi tamo,lock :toothy10:
« Zadnja izmjena: 12 Veljača, 2009, 17:10:14 White »

Offline charnel

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Ukraden
  • Moja Kaciga: nolan n84
  • MojSpuh: sp 180
Odg: Svijet Skutera
« Odgovori #32 : 12 Veljača, 2009, 17:09:56 »
AK JE PRAVIL ODA SE CIJENA NE KOMENTIRA ONDA SE NE KOMENTIRA!!! Nisam ja napiso pravila vec admin...i u cem je problem kaj to provodim? Borim se s vjetrenjacam svaki dan jer je nekolicina korisnika prekul da procita pravila oglasavanja, a ona su tu za sve nas, ne za pojedince! Pravila provodim za svakoga podjednako, nema iznimaka i ne toleriram nista! Imam svoj kriterij i on je jako strog! I neznam u cem je problem...navikni se vise da cu se tak i dalje postavljat jer nikom ne radim stetu vec odrzavam red da nam sviam bude lakse!  :icon_thumright:
ma samo ti daj, ja sam samo reka sta mi je bezveze i to je to, valjda se to smi rec.

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Svijet Skutera
« Odgovori #33 : 12 Veljača, 2009, 17:15:10 »
Heh kolega, normalno da se smije rec! 100 ljudi 100 cudi, svako ima svoje kaj mu smeta i odgovara!  :icon_thumright:

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Svijet Skutera
« Odgovori #34 : 12 Veljača, 2009, 17:17:25 »
eo sam postavite si to ovako... na sta bi licili oglasi kad bi netko postavio oglas, jedan komentar gore glede cijene... automatski jos 5 ljudi skace na to makar nemaju pojma o realnoj cijeni ali cisto da se i njihov post tu vidi kako se oni kuze... kako nisu tu bzvz i razumiju se u to... onda jos 5 ljudi nest posere po njima... tu ti je vec druga stranica oglasa... onda ako nedaj boze netko nekome nest odbrusi tu se jos 5 postova nakaci prepiranja i to sve zavrsi na 3,4 stranici u roku odma...
onda nedaj boze prodje 7 dana vlasnik napravi bump. onda naidje netko tko nije vidio taj oglas taj dan kad je stavljen... jer bi ti listao 2,3,4 stranice da vidis jer to sve u oglasu ili su jos negdje medju tim stavljani djelovi i slike...

ili ovako prva stranica u prvom postu je sve i to je to... imas PM pa ga kontaktiras... nije bed i ovak i onak moras 2 puta kliknit ili ce to bit brzi odgovor pa posalji ili znak za PM pa posalji :)

s tim bzvz komentarima samo se povecava nepreglednost oglasa i umanjuju sanse za prodaju... jer ipak ljudi su jaaaaakooo lijeni... :) pa i je zato bed listat par stranica :)

bi ti volio da se svaki tvoj oglas zaspama a zelio bi nesto prodat jer ti treba lova :)

samo se postavi u ulogu toga tko prodaje :)


@ kicho -> samo ti pici... tu su pravila i nek se citaju :)

Offline charnel

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Ukraden
  • Moja Kaciga: nolan n84
  • MojSpuh: sp 180
Odg: Svijet Skutera
« Odgovori #35 : 12 Veljača, 2009, 17:22:06 »
ma samo sam napisa sta mislim i to je to, mislim da forum zato sluzi, da se raspravlja, pa i o cjenama ako su nerealne... mislim da si svatija sta ocu rec... ali moderatori su tu da provode pravila, ja sam samo obicni user.

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Svijet Skutera
« Odgovori #36 : 12 Veljača, 2009, 17:24:57 »
ma samo sam napisa sta mislim i to je to, mislim da forum zato sluzi, da se raspravlja, pa i o cjenama ako su nerealne... mislim da si svatija sta ocu rec... ali moderatori su tu da provode pravila, ja sam samo obicni user.

Nemres cijene karakterizirat k onerealne jer ih svatko na drugaciji nacin dozivljava i zato bas nije dozvoljeno komentiranje cijena!  :icon_thumright:

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Svijet Skutera
« Odgovori #37 : 12 Veljača, 2009, 17:25:35 »
Eo pucko je sve objasnio!   :icon_thumright: :laughing7:

Offline charnel

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Ukraden
  • Moja Kaciga: nolan n84
  • MojSpuh: sp 180
Odg: Svijet Skutera
« Odgovori #38 : 12 Veljača, 2009, 17:27:27 »
Nemres cijene karakterizirat k onerealne jer ih svatko na drugaciji nacin dozivljava i zato bas nije dozvoljeno komentiranje cijena!  :icon_thumright:
ako nesto novo kosta 1000kn nemos ti to isto koristeno prodavat za 1500, to je nerealna cijena.
ma dobro je glavno da si ti u pravu. aj zivija.

Offline te-te-ac

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2032
  • Spol: Muški
  • kad ku.rac u pi.čku uđe nastaje je.banje
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://www.youtube.com/user/renci31551
  • Mjesto: Belišće
  • Moj Skuter: skučo
Odg: Svijet Skutera
« Odgovori #39 : 12 Veljača, 2009, 17:45:16 »
po meni bi bilo bolje bez onog kurcenja - kaj bumpas svakih dva sat ?? kaj si umisljas da komentiras ? dosta sam te upozoravo .... bla bla .. .

fino obrises sve sto se nalazi u prodaji i ostavis samo oglas - a ostalo ti se jebe - ako bas nekom nije nesto jasno nek pita moda. koji je za taj dio zaduzen


bez ikakog kreveljena po tome ko je sta komentiro samo brises..

to je ono moje misljenje koje nije fora jer nemre onda mod ispast baba roga ..  ::)