Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: trokira na uzbrdici  (Posjeta: 3604 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Aprilia97

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2832
  • Spol: Muški
  • Illegal :)*
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zlobin-RI
  • Moj Skuter: Runner
  • Moja Kaciga: HJC,Airoh,Uvex
Odg: trokira na uzbrdici
« Odgovori #20 : 25 Srpanj, 2011, 12:54:54 »
ako si ga vozio na rezervi,moguće da je povuko prljavštinu iz rezervara u karb..pa ljepo pročisti karb i rezervar..i ako ti je blizu pumpa toči ga direktno,nemoj u nikakve kante  :)

Offline gilerarunner

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 94
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: trokira na uzbrdici
« Odgovori #21 : 25 Srpanj, 2011, 19:07:41 »
e ovako,motor je rastavljen do pola,skoro nista ali sam uspeo doc do karburatora ali opet nije bas na dohvat ruke,pa mi treba par brzih odgovora.
1.gdje je dizna kad se gleda odozgo(ta do koje bi mogo bit problem)?
2.kako se skidaju plastike one sa strane i ona cjela na koju se sjedi jer sam skidao neke vidljive sarafe ali ono stoji kao zalijepljeno?
na oba odgovora bi bilo super ako bi mogla i koja slika.
hvala.

Offline Go-Go RUNNER

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50sp
Odg: trokira na uzbrdici
« Odgovori #22 : 25 Srpanj, 2011, 19:11:24 »
karburator možeš skinuti i kroz kadu, skineš na kadi onaj mali donji dio i tuda izvadiš karburator... bočne skidaš tako šta poskidaš ručice za suvozača, ostale šarafe šta idu u kadu itd. uglavnom sve se vidi... btw. koja ti je godina runner?

Edit: i da dizna ti je sa donje strane karburatora, skineš čašicu pa ćeš sve vidjeti
« Zadnja izmjena: 25 Srpanj, 2011, 19:14:40 Go-Go RUNNER »

Offline gilerarunner

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 94
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: trokira na uzbrdici
« Odgovori #23 : 25 Srpanj, 2011, 19:27:08 »
e hvala ti kasnije cu poc probat pa javim rezultate.
2008 sam ga kupio novog.

Offline gilerarunner

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 94
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: trokira na uzbrdici
« Odgovori #24 : 25 Srpanj, 2011, 22:06:07 »
jel moze neko da okaci sliku i oznaci koja je to dizna koja se stalno spominje?
mi smo skidali sa karba sve i svasta produvavali vratili ali problem je ostao isti,samo nismo dirali onaj saraf sa federom,a mozda je bas to ta dizna(ali cudno jer se ne nalazi sa donje strane karba)?
ALI problem je takav da majstor kaze da nemoze bit do dizne jer motor kad je hladan pali,radi do odredjene mjere i posle mozda 500m ili 1km pocne trokirat,neprima gas i ugasi se i onda ga nema sanse upalit i opet ako stane malo ono upali i posle nekoliko minuta ili metara trokira,ne prima gas i ugasi se.
majstor misli da moze bit do struje,bobine ili do hladjenja sto je manje vjerovatno posto kad je hladan pali,kad je vruc ne pali????

Offline Go-Go RUNNER

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50sp
Odg: trokira na uzbrdici
« Odgovori #25 : 25 Srpanj, 2011, 22:09:13 »
jesi li mijenjao ikad diznu otkad si ga kupio novog? ako nisi kad rastaviš čašicu drži, ima dizna zlatne boje i na njoj sitno piše 53, moraš je vidit j#bo joj ti mater

Offline gilerarunner

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 94
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: trokira na uzbrdici
« Odgovori #26 : 25 Srpanj, 2011, 22:43:47 »
kad se okrene karb i makne ono preko sto ide sa donje strane karba na karb se vide dva sarafcica jedan malo veci od drugog.a na taj poklopcic je isto nesto poput sarafa ali nepropusno.
neznam dal je u pravu ovaj majstor ali on kaze da do dizne nemoze bit kad motor pali i ide odredjeno vrijeme.

Offline gilerarunner

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 94
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: trokira na uzbrdici
« Odgovori #27 : 26 Srpanj, 2011, 17:53:06 »
jel moze neko postavit sliku gdje se isklljucuje cok?
krenem pratit sa karba one zice ali one idu desno uz desnu stranicu prema gore,dok neki kabal uz iste te ide u suprotnom smjeru i prikljuceno je pored svjecice?

Offline bsimic

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 10
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: piaggio nrg mc3
  • Moja Kaciga: nolan
Odg: trokira na uzbrdici
« Odgovori #28 : 28 Srpanj, 2011, 12:55:48 »
ja sam imao slican problem... ja bih to nazvao propadanja gasa... e sad je problem u tome sto sam laik pa sam zaboravio kak se zove dio koji mi je majstor promjenio... To je kao neko crevo u kojem kada ti das gas se stvara vakum... e a to se kod mene nije desavalo... skut mi je iso tak nekak kak ti opisujes... uglavnom kad je to promjenjeno sad ide super... tako da ako je mozda to neka ti neko od ovih iskusnijih jos kaze kako se zove taj dio :D pis