Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Vozačka dozvola  (Posjeta: 3443 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Vozačka dozvola
« : 02 Veljača, 2009, 12:50:04 »
Prvo j#bo bog mater svim drotima! Idemo dalje. Ja sam danas ujutro u 9 sati imao ispit iz vožnje za B kategoriju (prvi put). A1 imam odm prije... I položil sam sa pola snage. I ja sad odmah direkt na murju po vozačku (valjda znate kako je to, auto već čeka doma). Dojdem ja na murju, drugi sam na redu, predam papire i sad mi da ono sranje da ispunim i platim, odo ja do blagajne i ispunim i uplatim. Dođem natrag na šalter i ume sve papire i napravi zahtjec za izdavanje vozačke dozvole ali MI NEDA VOZAČKU! Kaže da su od danas nove vozačke, da nek dođem u srijedu, da bu do onda ministarstvo VALJDA nekaj rješilo! I sad me zanima kad bum dobil vozačku i kakva bu to vozačka?

PONOREL BUM! :angry9: :angry9: :angry9: :angry9: :angry9: :angry9: :angry9: :angry9: :angry9: :angry9: :angry9: :angry9:

Offline Iva

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 235
  • Spol: Ženski
  • kissssi :)))
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Forum za sve
  • Mjesto: Bedekov?ina
  • Moj Skuter: Sym Orbit 50
Odg: Vozačka dozvola
« Odgovori #1 : 02 Veljača, 2009, 12:51:58 »
nemam pojma kakav je to novi zakon..ja sam dobila odmah svoju

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Vozačka dozvola
« Odgovori #2 : 02 Veljača, 2009, 13:01:25 »
Kao prvo nisu drotovi krivi što se uvode nove vozačke pa nemoj odmah tako navljivati. Ja kažem da su naši murjaci najbolji na svijetu jer su me pustili par puta i bez vozačke i dok je bilo aktualno poslije 11 i sl. A kad sam napravio neku pi*dariju, ja sam ju napravio, ja sam kriv i nemam tu ja šta njih psovati jer rade svoj posao.

A ako ti je baš toliko do vožnje, možeš se vozat sa potvrdom dok nedobiješ vozačku. A kako ti je rekla dobit ćeš ju za 2 dana, pa nije svijet propao zbog 2 dana, svejedno je ružno vrijeme za vožnju skuterom, a BMW-a svejedno nesmiješ vozit.

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Vozačka dozvola
« Odgovori #3 : 02 Veljača, 2009, 13:01:40 »
Cekao si toliko godina od rodjenja i da se ne mozes strpit jos 2 dana?  ;D



A ako ti je baš toliko do vožnje, možeš se vozat sa potvrdom dok nedobiješ vozačku

ne moze

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Vozačka dozvola
« Odgovori #4 : 02 Veljača, 2009, 13:14:13 »
Kao prvo nisu drotovi krivi što se uvode nove vozačke pa nemoj odmah tako navljivati. Ja kažem da su naši murjaci najbolji na svijetu jer su me pustili par puta i bez vozačke i dok je bilo aktualno poslije 11 i sl. A kad sam napravio neku pi*dariju, ja sam ju napravio, ja sam kriv i nemam tu ja šta njih psovati jer rade svoj posao.

A ako ti je baš toliko do vožnje, možeš se vozat sa potvrdom dok nedobiješ vozačku. A kako ti je rekla dobit ćeš ju za 2 dana, pa nije svijet propao zbog 2 dana, svejedno je ružno vrijeme za vožnju skuterom, a BMW-a svejedno nesmiješ vozit.

nemože sa potvrdom. ma bmw je normalno da ne, ali već imam svoj auto doma, hehe..


@3alfa3.. ma strpit ću se..

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Vozačka dozvola
« Odgovori #5 : 02 Veljača, 2009, 13:19:59 »
@3alfa3.. ma strpit ću se..

Hehe, ma znam kako ti je....


Kad sam ja polozio i dobio vozacku, nisam mogo izac iz svog dvorista jer mi je jedan auto stao pred ulaz i trubljenje nije pomoglo. Onda sam ga sa starim digo (renault 5, zadnji kraj digli i zarotirali) tako da mogu van, a on je ostao tako nasred ceste i pauk ga je odnio  :toothy12:

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Vozačka dozvola
« Odgovori #6 : 02 Veljača, 2009, 13:20:55 »
@3alfa3.. ma strpit ću se..

Hehe, ma znam kako ti je....


Kad sam ja polozio i dobio vozacku, nisam mogo izac iz svog dvorista jer mi je jedan auto stao pred ulaz i trubljenje nije pomoglo. Onda sam ga sa starim digo (renault 5, zadnji kraj digli i zarotirali) tako da mogu van, a on je ostao tako nasred ceste i pauk ga je odnio  :toothy12:

hehe

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: Vozačka dozvola
« Odgovori #7 : 02 Veljača, 2009, 13:22:46 »
ja sam se vozio 7 mjeseci sa tim nalogom i onda otiso dic vozacku :toothy12:
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Vozačka dozvola
« Odgovori #8 : 02 Veljača, 2009, 13:52:44 »
boli te k.... ja bi se vozio, ako policajac zaustavi fino objasni, ak ce sta pisat nek pise  :dontknow:

kad sam isao regat motor, po nekim novim glupostima moram doci u policiju i najavit se da dođem na red tek za tjedan dana, a guzve nema nikad  :dontknow:

i jos mi zena kaze slobodno se vozi bez tablica policija ti nece nista jer znaju kakva je procedura to s cekanjem

 :dontknow:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Vozačka dozvola
« Odgovori #9 : 02 Veljača, 2009, 13:57:29 »
i jos mi zena kaze slobodno se vozi bez tablica policija ti nece nista jer znaju kakva je procedura to s cekanjem

Jel bi ona iz svog djepa platila stetu ako bi ju ti nereganim vozilom prouzrocio?

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Vozačka dozvola
« Odgovori #10 : 02 Veljača, 2009, 14:01:09 »
i jos mi zena kaze slobodno se vozi bez tablica policija ti nece nista jer znaju kakva je procedura to s cekanjem

Jel bi ona iz svog djepa platila stetu ako bi ju ti nereganim vozilom prouzrocio?

ne bi

uostalom sve je bilo uredno, rega, osiguranje, samo tablica ne  :dontknow:

nitko me nije tad zaustavio, jer se nisam vozao cijeli tjedan je padala kisa  :toothy3:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Vozačka dozvola
« Odgovori #11 : 02 Veljača, 2009, 14:06:56 »
sve je bilo uredno, rega, osiguranje, samo tablica

Onda sve 5 - taj dio nisam skuzio  :icon_thumright:

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Vozačka dozvola
« Odgovori #12 : 02 Veljača, 2009, 14:31:06 »
Prvo j#bo bog mater svim drotima!




 :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12:
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Vozačka dozvola
« Odgovori #13 : 02 Veljača, 2009, 14:40:30 »
Hehe, ma znam kako ti je....


Kad sam ja polozio i dobio vozacku, nisam mogo izac iz svog dvorista jer mi je jedan auto stao pred ulaz i trubljenje nije pomoglo. Onda sam ga sa starim digo (renault 5, zadnji kraj digli i zarotirali) tako da mogu van, a on je ostao tako nasred ceste i pauk ga je odnio  :toothy12:

Hahahaha  :rofll: :rofll:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline igor27

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Hornet 600
  • Moja Kaciga: Shoei xr1000
  • MojSetup: na kaj da ga denem
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Vozačka dozvola
« Odgovori #14 : 02 Veljača, 2009, 15:38:18 »
Hehe, ma znam kako ti je....


Kad sam ja polozio i dobio vozacku, nisam mogo izac iz svog dvorista jer mi je jedan auto stao pred ulaz i trubljenje nije pomoglo. Onda sam ga sa starim digo (renault 5, zadnji kraj digli i zarotirali) tako da mogu van, a on je ostao tako nasred ceste i pauk ga je odnio  :toothy12:

Hahahaha  :rofll: :rofll:

hahhahahhah lepo si mu petardu složil.........skuplja kazna od auta :laughing7: :laughing7:
kupujem zadnji blatobran za hornet 600 2008

Offline Marekvz1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1666
  • Spol: Muški
  • ajmoooo..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Imao sam...
  • Moja Kaciga: Čupa na glavi...
  • MojSetup: Jedino silikonski s Peveca..
  • MojSpuh: Prodao sam...
Odg: Vozačka dozvola
« Odgovori #15 : 02 Veljača, 2009, 16:39:22 »
ja sam položil s 16 godina,kaj misliš kak je meni bilo lepo čekat skoro 2 god.(čapali su me 1 mj. prije 18.) :laughing9:
Vrnul sam se...Tanji nego ikad.....j#bo te led.

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Vozačka dozvola
« Odgovori #16 : 02 Veljača, 2009, 17:00:47 »
Dottorea su čopili na motoru par dana prije nego kaj je išel polagat za A i to kad je s motorom išao na zadnje sate vožnje  :laughing7:

Pitajte ga kolka je kazna  :drunken_smilie:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Vozačka dozvola
« Odgovori #17 : 03 Veljača, 2009, 19:48:54 »
Danas sam podignuo vozačku. Sve rješeno, samo je razlika šta je sad gore OIB... I odmah je pao đir..

Offline NeoDJW

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 666
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Djakovo
Odg: Vozačka dozvola
« Odgovori #18 : 04 Veljača, 2009, 18:19:55 »
Kolka je kazna dottore?
Never gave a shit, never gave a fuck.