Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: prerada cilindra ili garnitura?  (Posjeta: 7957 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline kristijanSR70

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1558
  • Spol: Muški
  • I ti možeš pisati na MojSkuter.com portalu !!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: NG
  • Moj Skuter: RUNNER VXR 200
  • Moja Kaciga: N61
  • MojSetup: je jedini sisavac prilađođen životu u prirodi, imaju pluća i mogu disati zrak,množe se aktivnošću testisa.
  • MojSpuh: + cijev + 2 šarafa
Odg: prerada cilindra ili garnitura?
« Odgovori #20 : 01 Veljača, 2009, 21:01:37 »
Sory ljudi,da ne otvaram novu temu,na radilici tj na klipnjaci pise rocket,pa me zanima ak neko zna kakva je to radilica?

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: prerada cilindra ili garnitura?
« Odgovori #21 : 01 Veljača, 2009, 21:02:03 »
8-9 konja bez brige iz tog setupa i to sa serijskim klipom,ne treba ti mhr klip.....performance bolje vjerovatno bolje od stock 70 gusa kad se dobro poštela
u jbt  :drunken_smilie: a s klipom bi konjaza jos gore nesto otisla :D  sto znaci da uz spuh i 400kn za preradu cilindra bi to jako lijepo islo

nis bacam se u potragu za nardom  :toothy9: i to kad rjesim onda cilindar tebi 99% ide  :drunken_smilie: :headbang:

Offline area mf

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 862
  • Spol: Muški
  • pusti nek selo priča...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinkovci
Odg: prerada cilindra ili garnitura?
« Odgovori #22 : 01 Veljača, 2009, 21:04:22 »
nardo je stvoren za due+,a ti imaš prejak spuh za serijalu,uzmi si malossi sport i piči.
ako se to odnosilo na mene, zamrzio sam vecinu malosijevih proizvoda ukljucujuci i kit... jbt recem nekome imam nardo spuh samo me pitaju jel to malossi i tako za svaku stvar.. a sve sto sam imao od njega je poluproizvod koji zahtijeva doradu...

a vidiš ja mam uglavnom sve od topa pa kad sam kupio due+ modular head imao sam problema s završnom obradom,pa se stvorili risevi....ugl sve je to fuš buraz nema više kvalitete,tu kod nas na balkan samo smeće šalju...

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: prerada cilindra ili garnitura?
« Odgovori #23 : 01 Veljača, 2009, 21:07:44 »
8-9 konja bez brige iz tog setupa i to sa serijskim klipom,ne treba ti mhr klip.....performance bolje vjerovatno bolje od stock 70 gusa kad se dobro poštela
u jbt  :drunken_smilie: a s klipom bi konjaza jos gore nesto otisla :D  sto znaci da uz spuh i 400kn za preradu cilindra bi to jako lijepo islo

nis bacam se u potragu za nardom  :toothy9: i to kad rjesim onda cilindar tebi 99% ide  :drunken_smilie: :headbang:

slobodno.....ne govorim napamet,imam jedan serijski pug ac cilindar koji se veselo vrtio na mom prerađenom nardu i19 dell....opako je išao.......jbg nemam vremena sve testirat i pokazat na forumu
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: prerada cilindra ili garnitura?
« Odgovori #24 : 01 Veljača, 2009, 21:08:22 »
nardo je stvoren za due+,a ti imaš prejak spuh za serijalu,uzmi si malossi sport i piči.
ako se to odnosilo na mene, zamrzio sam vecinu malosijevih proizvoda ukljucujuci i kit... jbt recem nekome imam nardo spuh samo me pitaju jel to malossi i tako za svaku stvar.. a sve sto sam imao od njega je poluproizvod koji zahtijeva doradu...

a vidiš ja mam uglavnom sve od topa pa kad sam kupio due+ modular head imao sam problema s završnom obradom,pa se stvorili risevi....ugl sve je to fuš buraz nema više kvalitete,tu kod nas na balkan samo smeće šalju...
a i u tome si u pravu...
@ aerox koji su to izuzetci, multivar mi zdere role i slidere, karb pusta bengu jer tvornicki nije bio ok pa sam morao se muciti... Kit replica nije okrugao ispuh nego elipsa i nemoze ici dihtung... itd itd kanali nisu ok
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: prerada cilindra ili garnitura?
« Odgovori #25 : 01 Veljača, 2009, 21:14:29 »
8-9 konja bez brige iz tog setupa i to sa serijskim klipom,ne treba ti mhr klip.....performance bolje vjerovatno bolje od stock 70 gusa kad se dobro poštela
u jbt  :drunken_smilie: a s klipom bi konjaza jos gore nesto otisla :D  sto znaci da uz spuh i 400kn za preradu cilindra bi to jako lijepo islo

nis bacam se u potragu za nardom  :toothy9: i to kad rjesim onda cilindar tebi 99% ide  :drunken_smilie: :headbang:

slobodno.....ne govorim napamet,imam jedan serijski pug ac cilindar koji se veselo vrtio na mom prerađenom nardu i19 dell....opako je išao.......jbg nemam vremena sve testirat i pokazat na forumu
nis odsada stedim pare za preradu  :drunken_smilie: a jel bi onda morao i blokove dirat odnosno sređivat  ??

Offline Po?etnik

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 788
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: Runnera 50
Odg: prerada cilindra ili garnitura?
« Odgovori #26 : 01 Veljača, 2009, 21:16:18 »
kad bi na serijskom cilindru izvuko 16  konja mislim da bi trajao tjedan dana uvrh glave

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: prerada cilindra ili garnitura?
« Odgovori #27 : 01 Veljača, 2009, 21:18:25 »
Citat:
is odsada stedim pare za preradu  drunken_smilie a jel bi onda morao i blokove dirat odnosno sređivat  ??

za 50tku nije nužno

Citat:
kad bi na serijskom cilindru izvuko 16  konja mislim da bi trajao tjedan dana uvrh glave

trajao bi dosta dugo uz redovnu zamjenu karika i klipova
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: prerada cilindra ili garnitura?
« Odgovori #28 : 01 Veljača, 2009, 21:23:03 »
to kad bi sredio to bi bila jedna od brutalnijih 50-tki u hrvatskoj  :laughing7:

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: prerada cilindra ili garnitura?
« Odgovori #29 : 01 Veljača, 2009, 21:34:52 »
pa recimo delta,overrange...

Offline area mf

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 862
  • Spol: Muški
  • pusti nek selo priča...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinkovci
Odg: prerada cilindra ili garnitura?
« Odgovori #30 : 01 Veljača, 2009, 21:36:34 »
to kad bi sredio to bi bila jedna od brutalnijih 50-tki u hrvatskoj  :laughing7:

jebeš mašinu kojoj moraš mijenjat klip i karike svakih 400-500km :dontknow:

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: prerada cilindra ili garnitura?
« Odgovori #31 : 01 Veljača, 2009, 21:41:11 »
to kad bi sredio to bi bila jedna od brutalnijih 50-tki u hrvatskoj  :laughing7:

jebeš mašinu kojoj moraš mijenjat klip i karike svakih 400-500km :dontknow:
pa nebi isli do one granice od 15-tak konja ,neg onih 8-9 tak da tu nebi trebalo svaki cas mijenjat  :happy3:

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: prerada cilindra ili garnitura?
« Odgovori #32 : 01 Veljača, 2009, 21:45:04 »
ma pikni mhr replicu i gotovo...

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: prerada cilindra ili garnitura?
« Odgovori #33 : 01 Veljača, 2009, 21:51:19 »
ma pikni mhr replicu i gotovo...
kit ili ?? ma nedam toliko para za replicu a ak mislis na spuh njega imam mhr replicu

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: prerada cilindra ili garnitura?
« Odgovori #34 : 01 Veljača, 2009, 21:56:02 »
mislim na kit.dovoljno snage,nema potrebe za preradjivanjem.uz pazenje dosta traje :)

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: prerada cilindra ili garnitura?
« Odgovori #35 : 01 Veljača, 2009, 21:59:11 »
mislim na kit.dovoljno snage,nema potrebe za preradjivanjem.uz pazenje dosta traje :)
pa da imam novaca viska isao bi kit gore
ni ovak nemam za kiflu a jos da replicu kupujem od 1600kn  :laughing7:
a i ovo za serijski cilindar me općenito zanimalo koliko bi se dalo izvuc pa mozda jednog dana se i odlucim na to
sve zavisi od financijske situacije  :drunken_smilie: :laughing3:

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: prerada cilindra ili garnitura?
« Odgovori #36 : 01 Veljača, 2009, 22:12:16 »
hahhhhahh. 'nemam ni za kiflu' a bog si frende :D nadji zaribani gus pa pomalo.ja imam nov cilindar proma za pia 70,ima i klip ali nemam karika,karike ne znam od cega pasu.samo znam da pase klip od malosi sport.glava je topova :)

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: prerada cilindra ili garnitura?
« Odgovori #37 : 01 Veljača, 2009, 22:17:59 »
hahhhhahh. 'nemam ni za kiflu' a bog si frende :D nadji zaribani gus pa pomalo.ja imam nov cilindar proma za pia 70,ima i klip ali nemam karika,karike ne znam od cega pasu.samo znam da pase klip od malosi sport.glava je topova :)
ma imo sam zaribani gus pa sam prodo  :laughing9: :laughing9:

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: prerada cilindra ili garnitura?
« Odgovori #38 : 01 Veljača, 2009, 22:20:51 »
jbg,mozda nisi trebao prodavat...

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: prerada cilindra ili garnitura?
« Odgovori #39 : 01 Veljača, 2009, 22:23:40 »
jbg,mozda nisi trebao prodavat...
ma nea veze ,bit ce ih   :binkybaby:
ovo je bilo jace od mene  :zivili: :zivili: :occasion14: :laughing7: :laughing7: