Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: bili smo jednom sovjeti!?  (Posjeta: 944 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline S.F. sf2

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 499
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: sf2 lc
  • MojSetup: ne
bili smo jednom sovjeti!?
« : 30 Siječanj, 2009, 03:59:42 »
http://www.rootzoo.com/articles/view/NBA-Basketball/General/The-12-players-who-made-the-NBA-what-it-is-today_10997                 Procitajte dio o Draženu Petroviću. Meni se cini da su američani malo pobrkali stvari ili im se jednostavno neda mislit  :icon_scratch:

Offline efz

  • administrator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2623
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Versulja 650
  • Moja Kaciga: SchuberthS1 PRO
Odg: bili smo jednom sovjeti!?
« Odgovori #1 : 30 Siječanj, 2009, 05:04:22 »
http://www.rootzoo.com/articles/view/NBA-Basketball/General/The-12-players-who-made-the-NBA-what-it-is-today_10997                 Procitajte dio o Draženu Petroviću. Meni se cini da su američani malo pobrkali stvari ili im se jednostavno neda mislit  :icon_scratch:
Nije da im se neda mislit,vec ameri nemaju s cim mislit
Sve za skuter/vespu - MStrgovina.hr
- tuning & styling dijelovi
 - gume
  - akumulatori
   - ulja

Offline stipe

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2023
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 250
  • Moja Kaciga: Nolan N85
  • MojSpuh: 4road
Odg: bili smo jednom sovjeti!?
« Odgovori #2 : 30 Siječanj, 2009, 07:23:50 »
hehehe meni se cini da je prerano pa da se vi jos niste ukljucili kako triba :D

procitajte malo bolje, sa razumijevanjem...

Offline S.F. sf2

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 499
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: sf2 lc
  • MojSetup: ne
Odg: bili smo jednom sovjeti!?
« Odgovori #3 : 30 Siječanj, 2009, 07:54:17 »
Prijevod: Da,interes je preko oceana rastao iz godine u godinu i bivsa sovjetska unija je mogla slozit pristojne timove,al da za stvarno zaigra u NBA?Budimo realni.Iako ne iz početka Petrović je bio zvijezda u usponu prije nego je poginuo u prometnoj. Udar ovog hrvata pogodio je danasnje europske igrace u NBA i dalje bla,bla....   Mislim da nisam previse fulao prijevod,a iz ovog sami zakljucite dal su američani intelektualni stup modernog svijeta ili polupismena bagra.

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: bili smo jednom sovjeti!?
« Odgovori #4 : 30 Siječanj, 2009, 12:53:07 »
...dal su američani intelektualni stup modernog svijeta ili polupismena bagra.

Pa ni sami o sebi ameri nemaju neko misljenje, tako da je odgovor prilicno lagan.

Slicno primjecujem i kod nas - velika erozija znanja u zadnjih 20tak godina. Takvi smo valjda laksi za kontrolirat onima koji su na vlasti.



Gledam neke kvizove....
Upravo je smijesna cinjecica da unaprijed znam da li ce netko mladji od 25-30 godina znati odgovor ili ne na neko pitanje iz podrucja opceg znanja ili kulture.
Ljudi vise ne citaju knjige, nemaju vremena zbog trke za lovom (prezivljavanjem, kako se to voli nazvat), idu linijom manjeg otpora, roditelji se vise ne bave svojom djecom onoliko koliko su se bavili prije, ne poticu ih na razmisljanja itd.
Mozda i bi, ali vremena nema. Radi se. Prije se radilo do 2-3 popodne i tempo zivota je bio puno manji (govorim recimo o 80-tim godinama) pa se kvalitetno provodilo vrijeme, nisu se ovi rijetki sati slobodnog vremena koristili na igre na PC-u, plejki, xboxu...

Shvatite:
postojimo zato za kupujemo proizvode koji nam ne trebaju kako bi punili djepove onih koji dijelom tog novca trpaju djepove ovih na vlasti kako bi jos efikasnije punili svoje djepove.
Kome treba potrosac koji razmislja svojom glavom?
« Zadnja izmjena: 30 Siječanj, 2009, 13:00:27 3alfa3 »