Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: moj prvi skuter  (Posjeta: 9840 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline matrix.p

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
  • ah...ta škola....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
moj prvi skuter
« : 28 Siječanj, 2009, 21:58:48 »
evo ljudi...imam 15,5 godina uskoro polažem za skutetr i kupio bi si neki....sad vidim da se vi tu kužite u skutere pa mi vi recite koji je vama najbolji...i tako sve onak što znate...do 50cc...i da je do 20000kn a ako može i manje super...znači do 20000 ali što manje to bolje....za oko su mi zapali gilera runner sp 50 special, yamaha aerox replica, aprillia sr 50 r, derbi gp 1 opne, i piaggio nrg power...sad koji je vama najbolji i ako ima neki drugi da mi ga preporučite....unaprijed hvala......
pozdrav!!!!!

Offline seba

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2886
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vrbovsko
  • Moj Skuter: sr 150
  • Moja Kaciga: ktm
  • MojSpuh: sp 180
Odg: moj prvi skuter
« Odgovori #1 : 28 Siječanj, 2009, 22:02:05 »
kao prvo moras se predstavit,kao drugo ima puno takvih tema pa potrazi malo po forumu,a kao trece sve skutere koje si nabrojao svi su super. koji god uzmes neces fulati. ja bi ti preporucio da kupis onaj koji ti se najvise svidja

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: moj prvi skuter
« Odgovori #2 : 28 Siječanj, 2009, 22:27:41 »
otidji lijepo u dican za odredjeni skut i probaj kako ti koji odgovara za polozaj i sve sto ti je vazno, svi ti skutovi su super,a ja bi od odabranih uzeo NRG ili SR, a sve osim aeroxa su piaagio motori znaci u potpunosti isti samo plastike drugacije.. a aerox ti je potpuno drugaciji tip masine od piaggia, tj to je minarelli...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline matrix.p

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
  • ah...ta škola....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: moj prvi skuter
« Odgovori #3 : 28 Siječanj, 2009, 23:52:54 »
kao prvo moras se predstavit,kao drugo ima puno takvih tema pa potrazi malo po forumu,a kao trece sve skutere koje si nabrojao svi su super. koji god uzmes neces fulati. ja bi ti preporucio da kupis onaj koji ti se najvise svidja

evo da se predstavim ja sam mislav kao što sam napisao imam 15,5 god i uskoro polažem za skuter živim u vukovarsko-srijemskoj županiji...i to je to...hehe
iii hvala vam što ste mi odgovorili....
i da gledao sam po forumima ali kad se odlučim za jednog npr meni je najbolji gilera special ali kad se kao odlučim njega želim pročitam na jednoj temi da ne valja i bla bla bla i tako...tak da sad uopče ne znam koji da uzmem

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: moj prvi skuter
« Odgovori #4 : 29 Siječanj, 2009, 00:11:29 »
ma moras se prestavit u rubriku odgovarajucu gdje je prestavljanje :jerk: pa onda dalje pitas sta zeli al ajde novi si p oprastamo :hello:
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: moj prvi skuter
« Odgovori #5 : 29 Siječanj, 2009, 00:20:03 »
ma moras se prestavit u rubriku odgovarajucu gdje je prestavljanje :jerk: pa onda dalje pitas sta zeli al ajde novi si p oprastamo :hello:

predstavljanje nije obavezno  :jerk:

meni je derbi gp1 open svakako najdrazi , vec sam puno pisao zasto :frajer:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: moj prvi skuter
« Odgovori #6 : 29 Siječanj, 2009, 08:04:25 »
Budući da si zapeo za Gileru to je ujedno i tvoj najbolji izbor, a imaš i potpunu podršku od članova foruma  :laughing7:

Znam da govorim u ime većine  :icon_thumright:

Ako se ikad odlučiš za tuning, uzeo si model koji je jedan od najzahvalnijih po tom pitanju  :icon_tongue: :jerk: Makar ni s ostalima nemožeš pogriješiti. Jer nove aprillije SR, Piaggio NRG i Gilere Runner imaju potpuno iste mašine. Jedino Yamaha Aerox ima drukčiji tip mašine koji je malo kompliciraniji za naštelat, ali je potencijalno i jači za par postotaka. Kaj se tiče kvalitete, oba dva tipa mašine su jednako odlični  :toothy10:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline matrix.p

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
  • ah...ta škola....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: moj prvi skuter
« Odgovori #7 : 29 Siječanj, 2009, 10:28:00 »
hehe....očito se vidi da sam novi.....ali ok ne znam ja gdje se tu predstavi...ajd mi recite šta mislite o TGB 303R black hawk od 50cc....moj frend ga ima  i on kaže da je sasvim uadovoljan s njim...ja sam ga vozio ali...ne znam.... a jo i za tu marku baš nisam ćuo...tako da...ako netko zna bilo bi lijepo da mi pomogne..hehe
e da i šta mislite o speedfight-u R cup
« Zadnja izmjena: 29 Siječanj, 2009, 10:52:36 matrix.p »

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: moj prvi skuter
« Odgovori #8 : 29 Siječanj, 2009, 11:34:53 »
hehe....očito se vidi da sam novi.....ali ok ne znam ja gdje se tu predstavi...ajd mi recite šta mislite o TGB 303R black hawk od 50cc....moj frend ga ima  i on kaže da je sasvim uadovoljan s njim...ja sam ga vozio ali...ne znam.... a jo i za tu marku baš nisam ćuo...tako da...ako netko zna bilo bi lijepo da mi pomogne..hehe
e da i šta mislite o speedfight-u R cup

TGB je najbolja izvedba motora od svih kineza, taiwanaca i slično. Ali vozio sam ga i nisam baš pretjerano zadovoljan s njime. Jedino što izgleda lijepo (stvar ukusa).

Al nije ni do koljena Piaggio/minarelli motorima koje si prije spomenuo  :nono:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: moj prvi skuter
« Odgovori #9 : 29 Siječanj, 2009, 11:42:00 »
ljudi su ti rekli svoja misljenja,sad je na tebi red da odaberes!biraj izmedu ova cetiri skutera i neces pogrijesiti:runner,nrg,sr i aerox... :icon_thumright:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: moj prvi skuter
« Odgovori #10 : 29 Siječanj, 2009, 12:12:16 »
od svih tih novih skutera meni je najljepsi nrg a koji ima bolju masinu netreba raspravljat jer imaju iste masine osi roxa sa minarelli masinom...

Offline perica_46

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 487
  • Spol: Muški
  • ....sjedi mi na sic, ako nečeš onda šic!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek, Antunovac
  • Moj Skuter: KF Runnera
  • Moja Kaciga: za skijanje
  • MojSetup: mhr
  • MojSpuh: c16
Odg: moj prvi skuter
« Odgovori #11 : 29 Siječanj, 2009, 13:02:35 »
hehe....očito se vidi da sam novi.....ali ok ne znam ja gdje se tu predstavi...ajd mi recite šta mislite o TGB 303R black hawk od 50cc....moj frend ga ima  i on kaže da je sasvim uadovoljan s njim...ja sam ga vozio ali...ne znam.... a jo i za tu marku baš nisam ćuo...tako da...ako netko zna bilo bi lijepo da mi pomogne..hehe
e da i šta mislite o speedfight-u R cup
nemoj tgb-a ako vec imas toliko keša, netreba ti to u zivotu... istina, nova ranerica je malo losija od stare ali je oke iako bi ti ja preporucio roxa (inace vozim ranera) jer je malo bolja masina za sredit, za isto para ide dosta bolje... eto, raner il rox, nemoj tgb-a!!  :happy3:  :happy3:

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: moj prvi skuter
« Odgovori #12 : 29 Siječanj, 2009, 14:31:06 »
Prvi izbor... derbi gp1 open :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 29 Siječanj, 2009, 14:34:51 dino gp1 »

Offline area mf

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 862
  • Spol: Muški
  • pusti nek selo priča...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinkovci
Odg: moj prvi skuter
« Odgovori #13 : 29 Siječanj, 2009, 14:55:37 »
aprilia minarelli :icon_thumright:

Offline veky402

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 103
  • Spol: Muški
  • Freelancer
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin (Družbinec)
  • Moj Skuter: 303R BlackHawk u pijanom stanju
  • MojSetup: uskoro...polini...
  • MojSpuh: LeoVince ZX HM (Black Edition)
Odg: moj prvi skuter
« Odgovori #14 : 29 Siječanj, 2009, 15:07:53 »
Bok...vozim ti TGB-a 303, skut je dobar ali nemoj ga kupovati...
...Razlozi:...
...jako teško doči do tuning djelova. :sad3:..kod nas skoro nigdje :help:...
...rezervni djelovi skupi u ..... :'(
...plastike skupe da i ne govorim...npr. ja sam slupo svojeg trebam 4 nove plastike i koštat će me 2700kn...s tim da mi kod repa ljeva plastika košta 1300kn...sa naljkama...bez njih 1050kn :sad1:...
...potrošnja mu je malo veča...od svih ostalih :drunken_smilie:...
...o servisu da i ne govorim, ako ti se nešto pokvari zna so odvuči servis i do pola godine...čak godinu...npr. mom kolegi zaj#bo fergazer...bio na servisu i nisu mogli nabavit fergazer 9 mj...onda se razj#bo i kupio je novi sam u roku 2 tjedna...
...ukratko skuter nije loš ali nemoj...rađe kupi baotiana  :notworthy: :headbang:...(šala)...
...moj izbor bi bio aprilia sr 50...meni prvenstveno jer mi je najljepši...
...pozzz...
Smanjite broj prometnih nezgoda na ulicama vozite po plo?nicima.

TGB 303r BlackHawk
-StreetGlow Neon -Maxxis Tyres & Sava MC29 -C-Mod alarm -LeoVince ZX HandMade -TP rollers 6,5g

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: moj prvi skuter
« Odgovori #15 : 29 Siječanj, 2009, 15:13:20 »
Ja uvijek gledam da su mi dostupni rezervni dijelovi, ne patim od toga da imam skuter kojega "svi" imaju.

Offline igor27

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Hornet 600
  • Moja Kaciga: Shoei xr1000
  • MojSetup: na kaj da ga denem
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: moj prvi skuter
« Odgovori #16 : 29 Siječanj, 2009, 15:48:28 »
vozim ranerico ali moj prijedlog derby gp 1........ :headbang:
kupujem zadnji blatobran za hornet 600 2008

Offline matrix.p

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
  • ah...ta škola....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: moj prvi skuter
« Odgovori #17 : 29 Siječanj, 2009, 20:15:49 »
Bok...vozim ti TGB-a 303, skut je dobar ali nemoj ga kupovati...
...Razlozi:...
...jako teško doči do tuning djelova. :sad3:..kod nas skoro nigdje :help:...
...rezervni djelovi skupi u ..... :'(
...plastike skupe da i ne govorim...npr. ja sam slupo svojeg trebam 4 nove plastike i koštat će me 2700kn...s tim da mi kod repa ljeva plastika košta 1300kn...sa naljkama...bez njih 1050kn :sad1:...
...potrošnja mu je malo veča...od svih ostalih :drunken_smilie:...
...o servisu da i ne govorim, ako ti se nešto pokvari zna so odvuči servis i do pola godine...čak godinu...npr. mom kolegi zaj#bo fergazer...bio na servisu i nisu mogli nabavit fergazer 9 mj...onda se razj#bo i kupio je novi sam u roku 2 tjedna...
...ukratko skuter nije loš ali nemoj...rađe kupi baotiana  :notworthy: :headbang:...(šala)...
...moj izbor bi bio aprilia sr 50...meni prvenstveno jer mi je najljepši...
...pozzz...
hvala tebi a i svima na odgovorima...i sad znam da tgb ne dolazi u obzir..... :toothy10: :laughing6:.....a po meni je najljepči peugeot ali....ne znam koji je najkvalitetniji i najbolji....kužite????? :dontknow: :help: ???

Offline Biker(ss)

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1101
  • Spol: Muški
  • Live to ride, ride to live.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sisak
  • Moj Skuter: SF2 , GSXR 1000 k5
  • Moja Kaciga: HJC IS-17
  • MojSpuh: Yoshimura
Odg: moj prvi skuter
« Odgovori #18 : 29 Siječanj, 2009, 21:10:17 »
e prijatelju slušaj sad.. oba imamo 15,5 godina  :icon_biggrin: vozim 4 motora...baotain,sf2, onaj s brzinama na ručku, i na nožnim brzinama...

od onih koji si ti spomenuo rekao bi NRG...jer ga prijatelj iz sunje ima i bez blokada ide 105  :jerk:
po kvaliteti je isto poznat runner....ali su se 3 strgala u mojim rukama
ostlao  :dontknow:

ja ti preporučujem speedfight2(ako ga ima jer je došao 3)
meni je O D L I Č A N....super leži na cesti i nema kvarova, samo pali toči i vozi  :frajer:
prijateljev sf je star godinu...ali ovog ljeta je prešao 5347 km...bez ikakvih problema, svječicu nije zamjenio,skinuo je jednu blokadu i ide 75 po ravnom...servis, dijelovi...sve imaš u blizini tako da ti ja preporučujem sf2, stabilnost,kočnice,snaga  :headbang:

evo pa malo vidi..možda se odlučiš i za jetforce C-tech
http://www.peugeot->>>reklamiranje<<
———-/´¯/)——--(\¯`\
———/—//———--\\ —\
——--/—//————-\\- -\
—-/´¯/—/´¯\———/¯`\—\¯`\ -/-/--/—/—/-|_—-_|-\---\—\—\  (-(—(—(—/-)--)--(--(-\—)—)— ) -\————\/--/— \—\/————/ --\———— /—— -\-————/ —\-———-(———-)———- / —-\———-\——---/——-- /   :D

Offline te-te-ac

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2032
  • Spol: Muški
  • kad ku.rac u pi.čku uđe nastaje je.banje
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://www.youtube.com/user/renci31551
  • Mjesto: Belišće
  • Moj Skuter: skučo
Odg: moj prvi skuter
« Odgovori #19 : 29 Siječanj, 2009, 21:16:45 »
bikeru daj nemoj coveka nasmijavat ghahahaahhaha

sta god uzmes sve je kvalitetnije od pežoa  :toothy12: