Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: nalepljivanje feroda na kvacilu gilere runner i koje debljine treba da budu  (Posjeta: 1907 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline bozarunner

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 28
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: gilera runner sp50
  • MojSpuh: technigas next r
imam problem!skuter nece da mi vuce kad dam pun gas on se muci da podje!i skinuo sam kvacilo debljine ferode su 1.2mmnegde najvise 1.5.Koja debljina treba da bude tih feroda.I da li je dobro da se one nalepe.ili je obavezno novo kvacilo ?

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
nem tu ljepljenja kao kod nekih starih mopeda da kupis ferodu za kvacilo i skines foliju i bubnes na kvacilo....imas dvije opcije ili novo kvacilo ili vozit s ovim starim.. :icon_thumright:

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
pod novo nisam mislio da odes u ducan i moras kupit novo vec iako ni to nije losa ideja...tu na forumu mozes naci serijsko kvacilo po puno nizoj cijeni a u dobrom stanju.malo prolistaj trznicu naci ces ih siguran sam vise od 5 komada  :icon_thumright:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
neznam dal je ta debljina ok, ali mozda da probas stavit tvrde federe kvacila...

Offline Kemo_nrg

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 503
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: BiH
  • Moj Skuter: NRG
  • Moja Kaciga: MTR
  • MojSetup: u garazi
  • MojSpuh: nema ga
cini mi se da je 1.2 premalo  :headbang:

Offline bozarunner

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 28
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: gilera runner sp50
  • MojSpuh: technigas next r
nabavio sam federe kvacila marke BGM crne su boje.Nisam ih jos montirao ali su mi preporucene kao dobre za serijske masine.

Offline Ive_MHR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • SCHRANZ TRAUMA
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PU
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
da nije cm a ne mm slucajno jer ako imas cm i tolko je ok al ako mm bnas mjenjaj to kvacilo


Offline kristijanSR70

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1558
  • Spol: Muški
  • I ti možeš pisati na MojSkuter.com portalu !!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: NG
  • Moj Skuter: RUNNER VXR 200
  • Moja Kaciga: N61
  • MojSetup: je jedini sisavac prilađođen životu u prirodi, imaju pluća i mogu disati zrak,množe se aktivnošću testisa.
  • MojSpuh: + cijev + 2 šarafa
bolje ti kupi novo i miran si bar neko vrijeme, tak sam i ja mislio pa sam sad napravio puno veću štetu, sva sreća pa je sada zima pa zato bolje to riješi sad i kupi novo kvačilo dok je zima da si miran a ne da ti usred ljeta razleti se dok se curice u topiću ganjaju po cesti......

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
da nije cm a ne mm slucajno jer ako imas cm i tolko je ok al ako mm bnas mjenjaj to kvacilo


pa kad kupis novo kvacilo donijes na novoj ferodi 5 mm mesa one prijanjajuce podloge..da je cm nebi sad otvorio temu haha

Offline bozarunner

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 28
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: gilera runner sp50
  • MojSpuh: technigas next r
ferode li moraju biti celom povrsinom jednake?recimo meni su na pocetku tanke pa su na kraju deblje nisu ravnomerne?Koja je najbolja debljina feroda ???

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
ferode li moraju biti celom povrsinom jednake?recimo meni su na pocetku tanke pa su na kraju deblje nisu ravnomerne?Koja je najbolja debljina feroda ???

Nije jednaka debljina, mislim da sam izmjerio na jednom kraju 1.2mm, a na drugom 1.6mm, radilo se o novom kvacilu.