Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180  (Posjeta: 179315 )

0 Članova i 69 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline DeLUX

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1213
  • Spol: Muški
  • Volim Luxa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Piaggio zip SP
  • Moja Kaciga: premier
  • MojSetup: ma sve serijsko
  • MojSpuh: Roost
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #380 : 26 Listopad, 2009, 14:59:22 »
Ide serijski na zadnji na gas,ide...ako ide sr 150(samo multivar) ide i sp. To je drugo ako on ide na 60km/h na gas na zadnji  :binkybaby:

to mi je najbolje kad neko kaže... :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #381 : 26 Listopad, 2009, 15:02:03 »
Nisam ja to rekao ni dozivio...samo prenosim  :icon_thumright: Nek moderatori izbricu sve postove koji netrebaju bit tu  :sad1:
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #382 : 26 Listopad, 2009, 15:03:34 »
daj michel sada pricas gluposti,j#bote pa evo ti moj bivsi motor,kada si organizirao ono kod tebe,evo ja nisma mogao krenuti da mi se nedigne,a sve serijski,evo vidjeli su dosta njih!pa tako da nemoj pisati nebuloze,motor na videu ide super,ali nemozes pricati da s enedize serijala na gas,ako je odrzavas i nesto malo cackas ide na gas sigurno makar malo!daj di je taj hac cekma njega

brate iman i ja slicnih problema ovih dana.. di god oden,on se nadigne i nece da se spusti :toothy12:

p..s moga bi neko od moderatora otkinit temu di je pocea off i pribacit u chat :)

Offline elvis_27

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 12
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: pula
  • Moj Skuter: runner,suzuki,runner
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: serijala
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #383 : 26 Listopad, 2009, 15:08:23 »
ti si debil majke mi. mislim jesi ti ikad poslovao s njim? ili znas samo prepricavat price rekla kazala, sigurno je hac znao da ce puknut blok i odvidat klijesta bla bla... ne branim ga, ali najjaci su mi ovakvi likovi koji nisu imali nikad veze s njim i prave se pametni.
@dev, po meni najveca greska je dat nekome da slaze neki setap jos pogotovo sp-a, lako za pedestke to su igracke jbt, ili takvo nesto slazes sam ili nikako, mislim ako ga ti ne slazes i stelujes ne znas na sta treba pazit, ne znas akose npr promijeni rad motora ne znas sta je uzrok tome.. a za tih 800kn sto si hacu dao mogo si ljepo ranera lakirat ili kupit sve djelove koje je bilo red zamjenit. sto je gun rider reko, ja ne mislim da imas muda tako davat pare i slat nekome koga ne znas, nego da ti ocito nemas mozga, ok da si hacu samo poslao blokove da naturpija, al mogo si isto tako u lokalnog mestra odnjet da ti slozi makinju, hac zna turpijat i mehaniku.. ali jbt nije bog mehanicara u hrvatskoj. ne govorim ni protiv haca ni za njega, ja sam imo dobra iskustva sto se tice mehanickih usluga koje su mi trebale, djelove sa SA sam duze ceko al j*bo to, i kad god mi zatrebala pomoc oko stelanja ili nesto dao je koristan odgovor.

@blackrox, ja mislim da nije puno naplatio za slaganje blokova.. ovdje u dubrovniku mehanicari su meni prije dok se nisam sam upustio u to naplacivali takodjer po 500-600kn npr promjenu lezaja radilice s tim da sam ja sve kupio i ruke mi tolko naplte. a kmice mi slozile makinju iza radnog vremena i naplati 600kn. od tad kune nikom ne dam vise.
debosu jedan ja samo kazem sta je istina,bilo je nas 5 sa deckom u garazi skoro svaki dan po neznam niti ja koliko sati,nebi dao tom hacu u ruke igracku da mi je rastavi,a kamo li motor da mu saljem,necu vise pricati o toj temi da se stvari nepogorsaju,jer vec vidim da ide nagore!sretno decku i to je to!
sve sto pozelis!

Offline sinke23

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 44
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Runner SP180
  • Moja Kaciga: Shoei
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #384 : 26 Listopad, 2009, 15:45:28 »
sinke daj tvoj ide dobro al kako ne kuzis da se sp seriski moze dignut eventualno jednom ovaj se po 2-3 puta propne na zadnji cimanjem gasa ,stivi ove moje 12.5 ruline i mogu se kladit da sjednes normalno nebi digo negovorim o drkanju sa sustama u kvacilu naci seriske suste
  neznam ja sta tebi znaci SJEDIT NORMALNO, dovoljno da ruke ispruzim i da sa bacim malo na leda i poletit ce ko avion i nakon 50. nije sve u snazi, treba i malo tehnike  :icon_scratch:

Offline sinke23

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 44
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Runner SP180
  • Moja Kaciga: Shoei
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #385 : 26 Listopad, 2009, 15:59:57 »
elvis 27 najbolje zna kako su rulini od 12.5 djelovali na njegovom sp-u ..haha :headbang:

Offline J.U.R.C.A

  • MS Technical support
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1621
  • Spol: Muški
  • Mobitel: 091 9081 857
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Kawasaki Z1000,Zip 210 2T X Factory Team
  • MojSetup: Ported by X Factory Team
  • MojSpuh: Fabrizi 210
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #386 : 26 Listopad, 2009, 16:10:03 »
haha
ali fascinira kako sa tih 12.5 g rolicama hice na zadnji a nejde kasnije ako govorimo o serijskom variomatu.

volio bih vidjet snimku vaseg skutera koji sa jednom rukom u zraku sa 40 na sat s tim da drzis vec lagano gas(kvacilo je ukljuceno) i normalno sjedis dize na zadnji.

svi nesto pricaju a nitko nista ne stavlja!






Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #387 : 26 Listopad, 2009, 16:24:16 »
 :povucipotegni:  :anenene: Ovaj 'projekt' se pretvorio u  'carstvo za offtopicare',tesko mi jepriznat ali tako je  :toothy9:

Skuter se vozi po cesti a ne po forumu!!! SP sa filmica ideeee,i neusporedivo je sa serijskim. Idu i serijski ali ne tako.
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline sinke23

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 44
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Runner SP180
  • Moja Kaciga: Shoei
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #388 : 26 Listopad, 2009, 16:28:26 »
evo, u petak dolazim u pulu jer sam sada u it na faxu, pa cu vidjet da stavimo nesto. i sa rulinima od 12.5 podrazumijevam i rezervar na rezervi i to je to. moze?
imao sam snimke vec koje smo napravili ja i elvis 27 on ih ima pa ako hoce neka stavi!

Offline J.U.R.C.A

  • MS Technical support
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1621
  • Spol: Muški
  • Mobitel: 091 9081 857
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Kawasaki Z1000,Zip 210 2T X Factory Team
  • MojSetup: Ported by X Factory Team
  • MojSpuh: Fabrizi 210
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #389 : 26 Listopad, 2009, 16:59:23 »
evo, u petak dolazim u pulu jer sam sada u it na faxu, pa cu vidjet da stavimo nesto. i sa rulinima od 12.5 podrazumijevam i rezervar na rezervi i to je to. moze?
imao sam snimke vec koje smo napravili ja i elvis 27 on ih ima pa ako hoce neka stavi!

nije isto imat samo start radi laganih rolica ili kad skuter kroz cjeli power band ne prevrtava i ima krajnju od 142 (po gpsu)sa serijskom getribom i ispuhom sto sp sa snimke ima!


ti ako stavis 12.5 rolice motor ce ti prevrtavati sigurno i tog si svjestan.

plus namjerno nisam nista napisao glede ovjesa. ovaj skuter ima rms r 30 plinski amortizer koji je postelan uzasno tvrdo i motor prilikom starta ne prenese masu na zadnji kotac nego ima tendenciju odrzavanja vecine mase k prednjem kotacu.

uglavnom ja sam stavio snimku ne iz razloga da bi nesto dokazivao vec sam se telefonski cuo sa michaelom i dogovorio da cu mu stavit snimku koliko skuter treba biti zivahan i energican na startu obzirom na njegovo zaljenje da skuter njegov je mrtav do 40 ....


i na kraju bez uvrede ili ponizavanja ikoga ove price da serijski sp dize i te pricice za malu djecu pricajte nekom drugom. naslagao sam se spa 180 od serijskih pa do onog full naturpijanog sto je bio u motoklubu i koji je i dan danas pojam za hrvatski tuning pa sam malo bolje upoznat sa situacijom kako i koji dio utjece na performanse kod big bora 2t isto kao i kod big bore 4 t!

« Zadnja izmjena: 26 Listopad, 2009, 17:01:33 J.U.R.C.A »

Offline DevMichele

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 1091
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: ktm 525, SKR 180. EX sp180 fx 125 vx209
  • Moja Kaciga: agv k4
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #390 : 26 Listopad, 2009, 17:38:08 »
Nek prestane spamat ekipa koje se ovo netiče, maltene kopirate postove jedni od drugih. Najbolje da počnete skupljat pare za dev-a. Ako netko ima što reći to je onda Dev i Hac, ostali što se tiče te priče nula bodova. Nalazite se "Projektima" pa nek i postovi budu u skladu s time!

Lp
hvala area hehe ljudi evo stvarno mislim da je ova tema pod projektima tako da nezelim da postane chatroom
pisite ako imate pitanja ili komentare vezane uz moj projekt i bez prepucavanja...hvala jos jednom

ovako sutra motor krece za zg u sriejdu bi trebao biti kod jurceta ...ja se nadam da ce bit dobro obavljen posao te da ce trajat sto mi je i najbitnije!!
sto se tice dal ima ili nema ljudi koj znaju sa skuterima po puli hmm necu ulazit u to ugl ima 2 piaggio seriva od kojih oba znam vlasnike i moj su motori bili u oba servisa, kad se radi o serijali decki su super cim je nesto van seriski radje slozim sam .Sto se tice mene i mog znanja...ovako nisam neki maher al kad sam imao spa sa karbom i glavom iso je bolje nego sada a niko mi ga nije stelao vec sam neka to potvrde sinisa i elvis koj su vidjeli da motor leti.Pitatese zasto onda nisam ni ovo slozio sam ,prvo jer nisim zelio nista sjebat ipak bi bilo steta ipak su djlovi koj kostaju a drugo veliki mi problem predstavlja paljenje koje se treba stelat koj 2mm duze radilice.Nakon svega izgleda da bi bilo bolje da sam sam slagao,No ponavljam ima nade da ovaj sp koj je u odlicnom stanju (naravno osim masine ) da se vrati na pulske ulice i da pokaze pravu 2t snagu  :toothy12:

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #391 : 26 Listopad, 2009, 17:45:34 »
Znas li otprilike kada bi se mogla ocekivati masina,i dali bi mogli vidjeti koju sliku puknutog bloka?  :toothy9:
Mislim da ce sve zavrsiti kako bi i trebalo
MI SMO UZ TEBEEEE!!!!! :invasion: (neam pojma tko si al svejedno imas potporu)
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline DevMichele

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 1091
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: ktm 525, SKR 180. EX sp180 fx 125 vx209
  • Moja Kaciga: agv k4
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #392 : 26 Listopad, 2009, 17:56:57 »
slike imam a sutra ce biti 10ak slika na forumu ,ja se nadam da ce bit gotov sljedeci tjedan

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #393 : 26 Listopad, 2009, 18:04:25 »
Da pojam za hrvatski tuning :laughing7: :laughing7: :laughing7: mislim ovo je sad pretjerivanje već lol :laughing9:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #394 : 26 Listopad, 2009, 18:06:44 »

nije isto imat samo start radi laganih rolica ili kad skuter kroz cjeli power band ne prevrtava i ima krajnju od 142 (po gpsu)sa serijskom getribom i ispuhom sto sp sa snimke ima!


ti ako stavis 12.5 rolice motor ce ti prevrtavati sigurno i tog si svjestan.

plus namjerno nisam nista napisao glede ovjesa. ovaj skuter ima rms r 30 plinski amortizer koji je postelan uzasno tvrdo i motor prilikom starta ne prenese masu na zadnji kotac nego ima tendenciju odrzavanja vecine mase k prednjem kotacu.

uglavnom ja sam stavio snimku ne iz razloga da bi nesto dokazivao vec sam se telefonski cuo sa michaelom i dogovorio da cu mu stavit snimku koliko skuter treba biti zivahan i energican na startu obzirom na njegovo zaljenje da skuter njegov je mrtav do 40 ....


i na kraju bez uvrede ili ponizavanja ikoga ove price da serijski sp dize i te pricice za malu djecu pricajte nekom drugom. naslagao sam se spa 180 od serijskih pa do onog full naturpijanog sto je bio u motoklubu i koji je i dan danas pojam za hrvatski tuning pa sam malo bolje upoznat sa situacijom kako i koji dio utjece na performanse kod big bora 2t isto kao i kod big bore 4 t!



evo ja cu ti stavit filmic cim slozozim masinu nazad na skuter..imam samo dell 26, prirubnica 45 i usis..prijenos full serijski, rolice su 15.5..blokovi, cilindar, glava-serijsko

skuter dize na gas i ne samo od nule kad kvacilo tek odvoji..btw i ja imam rms amortizer sa duzom oprugom i nastelan u najtvrdi polozaj..

 :)

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #395 : 26 Listopad, 2009, 18:09:23 »
Ja neću staviti filmić dođite u RI probajte pa se sami uvjerite :toothy11:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #396 : 26 Listopad, 2009, 18:12:01 »
Lagano frkani sp .. koji je i dalje za gradsku upotrebu !



frende pa ovaj sp od dineka skace ko koza kad ju upiknes u guzicu......mislim da nema potrebe da se stanem na liniju s tobom dok to ne sredis.....bwahahahahahha.....


« Zadnja izmjena: 26 Listopad, 2009, 18:14:21 2TDottore »

Offline sinke23

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 44
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Runner SP180
  • Moja Kaciga: Shoei
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #397 : 26 Listopad, 2009, 18:27:31 »
evo ja cu ti stavit filmic cim slozozim masinu nazad na skuter..imam samo dell 26, prirubnica 45 i usis..prijenos full serijski, rolice su 15.5..blokovi, cilindar, glava-serijsko

skuter dize na gas i ne samo od nule kad kvacilo tek odvoji..btw i ja imam rms amortizer sa duzom oprugom i nastelan u najtvrdi polozaj..

 :)
vozio sam vise  full kit sp, pogotovo ih ima tu po trstu. mogu reci da skuteri idu bolesno, i da se sa serijalom ne moze mjeriti, ali neka mi nitko ne govori da seriski sp ne moze skocit na startu i da sa 40 na sat ne moze poletit na zadnji tek tako. nikad se nisam bavio tim preradama jer sam svjesan da za to treba biti veci majstor od onog koj zna samo otvorit i sklopit. mogu reci samo jednu stvar, sa svojim sp sam proso preko 20 000 km bez popravka i uzivao ful, a svatko ko je preso sa serijale na tuning nije vidio dan da nije nesto sarafao... a da ne pricam zivce i pare koje mu je taj tuning pojeo. cijenim decke koji rade na preradama i koji su pokazali znanje u tome ali cu reci i to da ta vrsta "sporta" je samo za one koji su svijesni sta je to ,sto podrazumijeva da kad nesto rikne mu je kao "dobro jutro" i budimo realni... za one koji imaju malo deblji novcanik  :hello:

Offline dino_180

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 563
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrava city
  • Moj Skuter: Runner vxr200
  • Moja Kaciga: KBC VR2
  • MojSpuh: OEM
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #398 : 26 Listopad, 2009, 18:50:21 »
ne želim pametovat niti išta ali sinke nisi u pravu da tvoj full serijala sp baca sa 40 na sat na zadnji SAMO na gas to nije moguče.pazi serijala 40 kmh pa pikneš gas i digne...nemoguče.   moj sp ima start ima krajnju ima sve.doslovno diže na gas sa 40 na sat.J.U.R.C.A ga je slagao i sve je tip top.njemu bi u ruke dao sve da slaže jer dečko zna šta radi.po  mjerenjima smo vidli da moj motor ide u rangu s onima na ph  a svi znamo kak ti motori idu s tim da nema auspuh
« Zadnja izmjena: 26 Listopad, 2009, 19:01:37 dino_180 »

Offline DevMichele

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 1091
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: ktm 525, SKR 180. EX sp180 fx 125 vx209
  • Moja Kaciga: agv k4
Odg: extreme RUNNER tuning-PULA FX125 i SP 180
« Odgovori #399 : 26 Listopad, 2009, 20:27:24 »
vozio sam vise  full kit sp, pogotovo ih ima tu po trstu. mogu reci da skuteri idu bolesno, i da se sa serijalom ne moze mjeriti, ali neka mi nitko ne govori da seriski sp ne moze skocit na startu i da sa 40 na sat ne moze poletit na zadnji tek tako. nikad se nisam bavio tim preradama jer sam svjesan da za to treba biti veci majstor od onog koj zna samo otvorit i sklopit. mogu reci samo jednu stvar, sa svojim sp sam proso preko 20 000 km bez popravka i uzivao ful, a svatko ko je preso sa serijale na tuning nije vidio dan da nije nesto sarafao... a da ne pricam zivce i pare koje mu je taj tuning pojeo. cijenim decke koji rade na preradama i koji su pokazali znanje u tome ali cu reci i to da ta vrsta "sporta" je samo za one koji su svijesni sta je to ,sto podrazumijeva da kad nesto rikne mu je kao "dobro jutro" i budimo realni... za one koji imaju malo deblji novcanik  :hello:
sinisa stvar je u tome sta njegov em baca na zadnji sa 40 (sta kod serijale je totalno nemoguce) em ide preko 140 po gpsu sto se mogu kladit da neide ni jedna serijala ,svako moze stavit lakse rolice motor ce prevrtavati i nece imat krajnju dizat ce se nesto u startu i to je to .Neko voli serialu neko tuning sve ovisi od covjeka do covjeka ja sam uvjek bio vise za tuning nazalost to nije jeftino ,al kad nesto volis onda to nema cjene.