Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: vx problem sa strujom  (Posjeta: 849 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline file2310

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: vx
  • MojSpuh: A
vx problem sa strujom
« : 16 Siječanj, 2009, 16:09:13 »
kupljena nova baterija......ii priko noći se ispraznilaaaaaaaa...aa i inaceee mi seee i staraaa praznilaa..sta je problemm
« Zadnja izmjena: 16 Siječanj, 2009, 16:17:50 hac »

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: vx problem
« Odgovori #1 : 16 Siječanj, 2009, 16:16:35 »
Vuce ti negdje struju.
Izmjeri sada napon i ako je veci od 11V, napuni podhitno akumulator. Ako je ispod, onda je trajno ostecen i pitanje jel ga mozes osposobit.

Ako uspijes, onda spoji akumulator na skut, ali izmedju + akumulatora i kleme na zici stavi ampermetar i izmjeri da li postoji potrosnja i kolika je.
Nakon toga vidjet sto krade struju i popravit.

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: vx problem sa strujom
« Odgovori #2 : 16 Siječanj, 2009, 16:20:05 »
editirao sam ti naslov,šta je toliko teško napisat naslov iz koeg se vidi o čemu je rijeć

jesi napunio aku prije stavljanja u scoot ili si stavio novi aku i provozao 20 min da napuni aku?
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline file2310

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: vx
  • MojSpuh: A
Odg: vx problem sa strujom
« Odgovori #3 : 18 Siječanj, 2009, 15:50:15 »
editirao sam ti naslov,šta je toliko teško napisat naslov iz koeg se vidi o čemu je rijeć

jesi napunio aku prije stavljanja u scoot ili si stavio novi aku i provozao 20 min da napuni aku?
napunjen akomulator

Offline tomof10

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1086
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Neum
  • Moj Skuter: MaLaGuTi F10 LC
Odg: vx problem sa strujom
« Odgovori #4 : 18 Siječanj, 2009, 16:09:39 »
to je u mene u prijatelja bilo na runneru napuni ga prekonoci mu se isprazni,motor mu ga nije htio punoti pa je promjenio regler opet isto i ondan nasprico kontakt sprejom magnet paljenja izasla neka prljavstina sad mu ga regler puni extra i vise nama tih problema

Offline file2310

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: vx
  • MojSpuh: A
Odg: vx problem sa strujom
« Odgovori #5 : 25 Siječanj, 2009, 14:11:49 »
to je u mene u prijatelja bilo na runneru napuni ga prekonoci mu se isprazni,motor mu ga nije htio punoti pa je promjenio regler opet isto i ondan nasprico kontakt sprejom magnet paljenja izasla neka prljavstina sad mu ga regler puni extra i vise nama tih problema
kojiko doce taj kontakt sprejj?????'''''

Offline tomof10

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1086
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Neum
  • Moj Skuter: MaLaGuTi F10 LC
Odg: vx problem sa strujom
« Odgovori #6 : 25 Siječanj, 2009, 15:54:44 »
ma sitno oko 20-30 kuna