Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: FXR180 selen  (Posjeta: 2676 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
FXR180 selen
« : 14 Siječanj, 2009, 12:53:46 »
Ovako sad sam pricao jedno pola sata sa covjekom koji radi u piaggiu i on se cudi kak ja imam selen promjera 62 na svom fxru a oni po svim katalozima od 1998 do najnovijeg sp-a imaju samo selen koji je manji od mog za skoro centimetar.  :dontknow:

E sad bi ja molio cim vise vlasnika fxro-va i sp-ova 180 bilo starih ili novih koji su mjenjali selen ili ak znaju 100% koju dimenziju selena imaju gore da mi kazu.Dosta mi je hitno jer htio bi slozit motor cim prije.Vec je raskopan vise od tjedan dana a neznam kaj da radim i od kud da to narucim da mi najbrze stigne jer piaggio definitivno otpada.  :sad1:

Offline Marekvz1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1666
  • Spol: Muški
  • ajmoooo..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Imao sam...
  • Moja Kaciga: Čupa na glavi...
  • MojSetup: Jedino silikonski s Peveca..
  • MojSpuh: Prodao sam...
Odg: FXR180 selen
« Odgovori #1 : 14 Siječanj, 2009, 13:09:58 »
probal si skinut manual ako ga ima,tam bi trebalo točno pisat. :icon_thumright:
Vrnul sam se...Tanji nego ikad.....j#bo te led.

Offline 180fxr

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2139
  • Spol: Muški
  • MF team- - 091/5983/707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: SP180 & VXR180
Odg: FXR180 selen
« Odgovori #2 : 14 Siječanj, 2009, 13:21:15 »
To je tebe gogi sj#bo... ko zna od ceg je to rama.... :toothy12:     E jbg da si prije reko  mogo sam donjet sa svog kad sam slago kit.....   a da probas pitat u piaggiu kakav je od starijeg..... mozda je takav kakav ti treba... znaci  za sp-e prije 98.. ako su bili uopce....... jer je mozda nosac masine s starijeg il tak neka shema..... :icon_scratch:
PRODAJEM TUNING I STYLING DIJELOVE ZA SVE SKUTERE    (PM,MSN)

            

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: FXR180 selen
« Odgovori #3 : 14 Siječanj, 2009, 13:22:35 »
ma kakav manual.sa tipom u piaggiu sam pregledao sve kataloge manuale i mikrofilmove koje imaju od 1998 do zadnje godine kad se radio sp180 i na svima mu pise kataloski selena koji meni ne pase.

Offline Marekvz1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1666
  • Spol: Muški
  • ajmoooo..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Imao sam...
  • Moja Kaciga: Čupa na glavi...
  • MojSetup: Jedino silikonski s Peveca..
  • MojSpuh: Prodao sam...
Odg: FXR180 selen
« Odgovori #4 : 14 Siječanj, 2009, 13:24:58 »
onda ti je neko ugural veću  :toothy3:
Vrnul sam se...Tanji nego ikad.....j#bo te led.

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: FXR180 selen
« Odgovori #5 : 14 Siječanj, 2009, 13:32:34 »
gle nije mi do zajebancije jer ocu to cim prije slozit i zato nemojte se zajebavat nego ocu samo provjerene informacije od ljudi koji su skidali selen.

Offline 180fxr

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2139
  • Spol: Muški
  • MF team- - 091/5983/707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: SP180 & VXR180
Odg: FXR180 selen
« Odgovori #6 : 14 Siječanj, 2009, 13:38:01 »
pA SKIDO SAM GA JA I SVE NORMALNO... NAZOVI TI GOGY-A PA NJEGA PITAJ OD CEG JE ON TO STAVIO......
PRODAJEM TUNING I STYLING DIJELOVE ZA SVE SKUTERE    (PM,MSN)

            

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: FXR180 selen
« Odgovori #7 : 14 Siječanj, 2009, 13:45:54 »
pA SKIDO SAM GA JA I SVE NORMALNO... NAZOVI TI GOGY-A PA NJEGA PITAJ OD CEG JE ON TO STAVIO......

selen je original gore jos.gogy je meni odma reko da treba zamjenit selen a on se nije osudio to radit tak da nije on nis kriv. :nono:

Jel imas stari selen.Daj izmjeri dimenzije tog selena i budi koristan malo za promjenu.

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: FXR180 selen
« Odgovori #8 : 14 Siječanj, 2009, 14:24:00 »
a bemu misa opet zajebancija oko necega... to ti ja stvarno neznam jer sam ti vec reko da to nisam dirao...da nije mozda razlika za 125 i 180? sumnjam al vrijedi bubnut pa ostat ziv... :dontknow:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: FXR180 selen
« Odgovori #9 : 14 Siječanj, 2009, 14:32:42 »
neznam ja nista i lud sam  :icon_biggrin: svugdje pise da je 125/180 isto.Cekam nekog pametnog da iznese neku provjerenu informaciju.  :toothy9:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: FXR180 selen
« Odgovori #10 : 14 Siječanj, 2009, 14:48:04 »
ma znam da svugdje to pise... ne kuzim uopce tu razliku... :dontknow: cekaj taj promjer 62 je unutarnji? rupe na nosacu? ili si izvadio selen da onda on ispada 62?

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: FXR180 selen
« Odgovori #11 : 14 Siječanj, 2009, 15:54:53 »
ma kupi taj,lik sigurno nema pojma...jbt ja sam doso i reko daj mi selen za fxr180 kakve dimenzije i ostale gluposti...postoji jedan jedini selen za fxr i jedna dimenzija
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline RideRR4EveRR

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1002
  • Spol: Muški
  • Stunt Яide
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Stuntbase
  • Mjesto: Zagreb-dubrava
  • Moja Kaciga: Head armor
Odg: FXR180 selen
« Odgovori #12 : 14 Siječanj, 2009, 16:04:37 »
kolko znam postoji samo jedna dimenzija. Ako pričaš o unutarnjem fi onda postoji mogučnost da se raširio jel je dosta dugo bio na motoru...

EDIT: sad sam skužio da pričaš o kompletnom promjeru selena...
Potpis

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: FXR180 selen
« Odgovori #13 : 14 Siječanj, 2009, 16:05:37 »
ma kupi taj,lik sigurno nema pojma...jbt ja sam doso i reko daj mi selen za fxr180 kakve dimenzije i ostale gluposti...postoji jedan jedini selen za fxr i jedna dimenzija

kak ne luzis da sam ga kupio i probao i svog izvadio van i tek onda vidio da je za skoro 1cm manji od mojeg i kad ga stavis u rupu di ide na rami ima lufta sa svake strane pol centimetra.  :sad3:


ma znam da svugdje to pise... ne kuzim uopce tu razliku... :dontknow: cekaj taj promjer 62 je unutarnji? rupe na nosacu? ili si izvadio selen da onda on ispada 62?

taj promjer je vanjski promjer.

evo slika pa pogledajte i link sa jedne njemacke stranice za taj selen koji meni treba.

http://www.sk-scooterparts.de/catalog/product_info.php/cPath/2_0803/products_id/2401?osCsid=2605a752ceb2f2a1666574398bcbc8e3

« Zadnja izmjena: 14 Siječanj, 2009, 16:12:34 2TDottore »

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: FXR180 selen
« Odgovori #14 : 14 Siječanj, 2009, 16:12:07 »
onda ti je glupan dao krivi selen jer se i po slici vidi da su razliciti


edit: ako imas racun odi zamjeniti za pravi,ako nemaju nek vrate pare i gotovo
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: FXR180 selen
« Odgovori #15 : 14 Siječanj, 2009, 16:14:32 »
kak nekuzite da covjek u piaggiu kaze da po svim katalozima i manualima ja bio pokraj njega i gledao njemu izbacuje na kompjuteru taj manji selen i kaze da mi moze samo takav prodat jer nepostoje 2 za taj motor jer njemu italija salje samo taj.Sad ko je tu lud ja neznam.

onda ti je glupan dao krivi selen jer se i po slici vidi da su razliciti


edit: ako imas racun odi zamjeniti za pravi,ako nemaju nek vrate pare i gotovo

novce sam ja dobio danas nazad jer mi covjek nemoze pomoc.Al to nije rjesenje.Ja necu novce ocu selen.  :sad1:
« Zadnja izmjena: 14 Siječanj, 2009, 16:17:33 2TDottore »

Offline 180fxr

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2139
  • Spol: Muški
  • MF team- - 091/5983/707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: SP180 & VXR180
Odg: FXR180 selen
« Odgovori #16 : 14 Siječanj, 2009, 16:28:28 »
Pa probaj nek ovi koji narucuju s SC i to nek pitaji dal ima... ak tebi na nekoj stranici izbacuje da ima.. onda imaju i oni...
PRODAJEM TUNING I STYLING DIJELOVE ZA SVE SKUTERE    (PM,MSN)

            

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: FXR180 selen
« Odgovori #17 : 14 Siječanj, 2009, 16:52:17 »
JA ZAPOCETAK OCU SAZNAT KOJA JE DIMENZIJA SELENA NA VAŠIM MOTORIMA PA AK SVI IMATE 62 DA IM ODEM JEBAT SVE PO SPISKU U PIAGGIO.ZATO BI MOLIO AK NIJE PROBLEM DA SE ZAVUCETE POD MOTOR I NEKAK IZMJERITE VELICINU SELENA.  :icon_thumright:

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: FXR180 selen
« Odgovori #18 : 14 Siječanj, 2009, 17:43:19 »
mogu ti ja nabavit novi
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: FXR180 selen
« Odgovori #19 : 14 Siječanj, 2009, 18:00:49 »
mogu ti ja nabavit novi

onda dobro.Daj mi javi samo kolko ti vremeski treba da to nabavis i kolko je to krznenih zivotinjica.  :toothy10: