Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Mafia 2, Godfather 2  (Posjeta: 2597 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Mafia 2, Godfather 2
« : 11 Siječanj, 2009, 18:55:55 »
Meni se čini da je godfather 2 izašo?? 1 je bio odličan, a mafia 1 nisam igro ali po komentarima i svemu sudeći bila jako jako dobra igra jedva čekam da izađu obe da kupim hehe








mod: ne se tako izražavat
« Zadnja izmjena: 11 Siječanj, 2009, 18:59:28 Area51 »
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline YamahaSpy

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 806
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.mojskuter.com
  • Mjesto: Velika Goric
  • Moj Skuter: Yamaha Spy
  • MojSetup: Top Performance
  • MojSpuh: LeoVince ZX
Odg: Mafia 2, Godfather 2
« Odgovori #1 : 11 Siječanj, 2009, 22:22:59 »
Kada izlazi Mafia 2? Jedinicu sam proso jednom i to jedva sa par hp, jer sam bzvze pukno i onaj Pauline mi je taman naletio na shotgun.

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Mafia 2, Godfather 2
« Odgovori #2 : 12 Siječanj, 2009, 00:49:23 »
Kada izlazi Mafia 2? Jedinicu sam proso jednom i to jedva sa par hp, jer sam bzvze pukno i onaj Pauline mi je taman naletio na shotgun.

Mafia mi je prejebena igrica!! Igram  ju još i dan danas. Mislio si valjda na Sama. Paulieja ubiju nakon kaj Salieri sazna da ste banku opljačkali.

BTW. igra ima ono kaj se meni najviše sviđa: Nema kraja!!  :icon_thumright: Kad se prođe igra otključava se FreeRide Extreme u kojem počinje potpuno nova igra. Imamo svoju kuću u Oakwood-u sa garažom i jednim autom i kroz grad se nalazi 19 misija koju svaku ako prođemo dobijemo po jedan specijalno istunirani automobil što izgledom što performansama (drastična promjena naspram npr. Bolt Ice-a koji jedva sebe vuče po cesti  :laughing9:). Te misije su potpuno različite i ponekad naizgled nerješive, ali uvjeravam vas, ja imam svih 19 auta u garaži spremljenih i svako malo se volim provozati u njima  :icon_thumright: Naravno, dotične osvojene aute možemo opet koristit u klasičnom Freerideu i glumiti taksista i zarađivati novce te konačno pobjeći murji  :toothy3:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Mafia 2, Godfather 2
« Odgovori #3 : 12 Siječanj, 2009, 04:27:58 »
Mafia izvrsna igra s guštom sam ju odigral,a ovaj goodfahter počel i odustal igra mi je nekako smeće...

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Mafia 2, Godfather 2
« Odgovori #4 : 12 Siječanj, 2009, 06:56:40 »
Mafia izvrsna igra s guštom sam ju odigral,a ovaj goodfahter počel i odustal igra mi je nekako smeće...
mafiu nikad nisam igro niti vidio jer mi nekako sad prekasno za to mislim grafika će mi izgledat bezveze a godfather mi je bilo veoma odlično, kao GTA
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Mafia 2, Godfather 2
« Odgovori #5 : 12 Siječanj, 2009, 14:59:02 »
Mafia izvrsna igra s guštom sam ju odigral,a ovaj goodfahter počel i odustal igra mi je nekako smeće...
mafiu nikad nisam igro niti vidio jer mi nekako sad prekasno za to mislim grafika će mi izgledat bezveze a godfather mi je bilo veoma odlično, kao GTA

Vjeruj mi da ti grafika neće biti bezveze. A i igra ima "dušu" dok igraš. Sve te animacije, uživiš se u sve. A naravno popizdiš kad te netko lovi a ti imaš auto kojem je ubrzanje od 0 do krajnje (75 km/h) minutu i pol  :toothy12: Dođe auto 5 konja jači i već ga je ljepše voziti i tak redom  :icon_thumright:

A u freeride extreme možeš osvojiti auto koji ima toliko ubrzanje da ga na startu diže na zadnje kotače. Tzv. Crazy Horse  :laughing7:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Mafia 2, Godfather 2
« Odgovori #6 : 12 Siječanj, 2009, 15:15:57 »
mafia je jedina igra koju sam najmanje 30 puta igrao! od zadatka do zadatka sve bolji auti i oružje!

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Mafia 2, Godfather 2
« Odgovori #7 : 12 Siječanj, 2009, 15:33:23 »
mafia je jedina igra koju sam najmanje 30 puta igrao! od zadatka do zadatka sve bolji auti i oružje!

Trailer od Mafie 2 mi se sviđa, ali toplo se nadam da igra ne izgubi onu igrivost koju je jedinica imala  :angry7:

Makar, kak se veli, nijedan nastavak nije tolko dobar kao prvi  :icon_thumright:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Mafia 2, Godfather 2
« Odgovori #8 : 12 Siječanj, 2009, 15:36:08 »
istina, najbolje mi je ono kad si kod kurve u hotelu i moraš staviti bombu ispod stola i pokupiti novce! pola hotela poubijati i onda bježi od murije preko krovova :toothy10:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Mafia 2, Godfather 2
« Odgovori #9 : 12 Siječanj, 2009, 15:44:02 »
istina, najbolje mi je ono kad si kod kurve u hotelu i moraš staviti bombu ispod stola i pokupiti novce! pola hotela poubijati i onda bježi od murije preko krovova :toothy10:

To sam prvi puta sigurno jedno tjedan dana igral. A sad neki dan dođem, zatvorim vrata dolje, ubijem menađera, čekam da dođe onaj recepcionar sa pumpericom i dalje ko po loju. Policajce tam na krovu pričekam i postrelam ih, pa onog policajca snajperistu ubijem sa Coltom 1911 i nakon toga mi je prejebeno jer dođeš u crkvu. I to mi je najbolji dio od igrice. "Prey for my soul, father. I'll need it"
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Mafia 2, Godfather 2
« Odgovori #10 : 12 Siječanj, 2009, 15:47:17 »
da pucačina u crkvi. dobar mi je onaj sa puškom kod orgulja. ako ga pogodiš u tintrau on padne dolje i možeš uzeti pušku

Offline NeoDJW

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 666
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Djakovo
Odg: Mafia 2, Godfather 2
« Odgovori #11 : 12 Siječanj, 2009, 15:48:58 »
Ako bude kao i sve nove igre bit ce napucana nekim bjesnim efektima za koje cete morat prodavat skuteve da nabrijete komp da ju mozete pokrenit.....
Never gave a shit, never gave a fuck.

Offline YamahaSpy

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 806
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.mojskuter.com
  • Mjesto: Velika Goric
  • Moj Skuter: Yamaha Spy
  • MojSetup: Top Performance
  • MojSpuh: LeoVince ZX
Odg: Mafia 2, Godfather 2
« Odgovori #12 : 12 Siječanj, 2009, 15:52:34 »
Kada izlazi Mafia 2? Jedinicu sam proso jednom i to jedva sa par hp, jer sam bzvze pukno i onaj Pauline mi je taman naletio na shotgun.
Mafia mi je prejebena igrica!! Igram  ju još i dan danas. Mislio si valjda na Sama. Paulieja ubiju nakon kaj Salieri sazna da ste banku opljačkali.
Eh Sama da. Njega ubijes tamo u onoj vili na katu. I na kraju tvoj lik u filmicu ispuca par metaka u njega. I lezi mrtav nasred hodnika u novcima. A sto se tice kraja tvog lika ubiju kada dode na kraju dvojca kod tvojeg doma i kazu <We have a message from Mr. Salieri. U mafiji 2 ces mislim da igrat sa njegovim sinom. Jer se tijekom igre on  :sex1: sa onom zenskom tj. sa kceri od konobara u Salieri baru ;)
btw. najgora misija je ona voznja sa formulama, jer su auti uzas okrenes sa na krow i mrtaw si, a ide brzoo...

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Mafia 2, Godfather 2
« Odgovori #13 : 12 Siječanj, 2009, 18:18:44 »
Pa šta je izašla ova mafia 2???

Offline YamahaSpy

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 806
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.mojskuter.com
  • Mjesto: Velika Goric
  • Moj Skuter: Yamaha Spy
  • MojSetup: Top Performance
  • MojSpuh: LeoVince ZX
Odg: Mafia 2, Godfather 2
« Odgovori #14 : 14 Siječanj, 2009, 15:03:31 »
Cito sam negdje u 10.mjesecu ove godine :D a na drugom mjestu procitam da je trebala izaci do kraja 2008. A neki kazu do 12mjeseca ove godine... Uzas  :angry7:

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Mafia 2, Godfather 2
« Odgovori #15 : 14 Siječanj, 2009, 17:53:48 »
Cito sam negdje u 10.mjesecu ove godine :D a na drugom mjestu procitam da je trebala izaci do kraja 2008. A neki kazu do 12mjeseca ove godine... Uzas  :angry7:
ja čito u 4 mjesecu ove godine druge datume nisam ni vidio
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije