Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: opet muzika  (Posjeta: 2021 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline speedburn2

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1925
  • Spol: Muški
  • U raju je ljepo, al u paklu je bolje društvo
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin (Oštarije)
  • Moj Skuter: sad vise nis i najbolje mi je
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: malo je sa strane kitan
Odg: opet muzika
« Odgovori #20 : 10 Siječanj, 2009, 18:48:30 »
nije problem nego sam ja vec par slozio i sve su radile nikad nista pregorilo nije, a i nece ako se sve dobro spoji od prvog puta, i ako su spojevi zica cvrsti
Bolje biti malo lud nego malo pametan


moji remixevi:  http://www.speedyshare.com/162452628.html. http://www.speedyshare.com/971695594.html.

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: opet muzika
« Odgovori #21 : 10 Siječanj, 2009, 18:55:16 »
nije problem nego sam ja vec par slozio i sve su radile nikad nista pregorilo nije, a i nece ako se sve dobro spoji od prvog puta, i ako su spojevi zica cvrsti
potpis  :icon_thumright:

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: opet muzika
« Odgovori #22 : 10 Siječanj, 2009, 19:06:31 »
Isus mat....ovo je za plakat....suze mi idu kad vidim kam ovo vodi..


Pola toga veze s vezom nema..

Trafo smanjuje smao napon npr: 220V AC na 12V AC.A za pojacalo ili druge uredaje tipa autradio,mpr,pojacalo itd potreban je DC napon..a DC napon se dobije tako da se izlazni napon iz trafa AC spoji na takozvani greatzov spoj..koji pretvara u DC...

AC- Izmjenicni napon
DC- Istosmjerni napon

I kad se pusti 12V kroz greatzo spoj recimo onda ne ostane 12V nego se napon poveca na nekih 13.2V...

Ak imas pojacalo..npr ono malo kaj se ugraduje u zvucnike za komp kaj kostaju po 60kn...izmjeris koji ti napon na izlazu iz trafa...odnosno tocnije na plocici poslje greatzovog spoja....ak je oko 12V onda mos spojiti na motor...to kaj napon variira za 1-1.5V nema veze..ionako pojacala pojacavaju vise kad imaju veci napon ali se i griju vise i to sve radi do neke granice..ali nevanzo dase vraitm na temu...uglanvom pogledas dali ti je priblizno isti napon ko na motoru znaci 12v..ali nemozes sadsamo na ove zice di je bio trafo spojiti + i - od aku..jel poslje trafa dolazi jos greatzov spoj..koji je na plocic od pojacala zalemljen..+ i - s akua treba spojiti odnosno nadolemiti zice na plocicu ali poslje gretzovog spoja...i onda ce raditi sve bez problema...zvucnici se mogu koristiti i oni kaj iz kojeg ces izvaditi pojacalo ili kupis neke neke male 10cm za auto....to pojacalo ionako nema puno snage..neka realna snaga je oko 5-10W...

Ak kupis neko malo auto pojacalo onda samo spojis + i - na izlaz zvucnike i peglaj..i u pravilu jos imas REM priljucak koji pali pojacalo..taj remse moze kratkospojiti s + zicom..i izmedu ubacis prekidac pa palis i gasi pojacalo dok su ti + i- direk spojeni na aku...

I nemojte se nabirjavati ne neznam kolka pojacala jel skuteri ma samo 4Ah 50ccm odnodno 9Ah malo veci skuteri...akumulator....koji u pravilu nije dovoljan za auto pojacala...jel kad lupi bas potegne pojacalao puno struje kaj aku nemoze dat i onda on proba potegnuti iz alternatora odnosno namotaja koji ak su preslabi se znaju pregrijati i izgoriti...

Tolko od mene..

Ak jos nekog kaj zanima nek pita...

I ak grijesim nek me neko izspravi..makar sumnjam..jel sam ipak elektrotehniku zavrsio...i u praksi puno takvih kemija vec izvadao..

« Zadnja izmjena: 10 Siječanj, 2009, 21:58:45 Benjamin »
Under construction...

Offline 180fxr

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2139
  • Spol: Muški
  • MF team- - 091/5983/707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: SP180 & VXR180
Odg: opet muzika
« Odgovori #23 : 10 Siječanj, 2009, 20:31:07 »
Vidite da BIKER zna....   :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy3:    Ja ne kuzim o cemu vi brijete al aj dobro....
PRODAJEM TUNING I STYLING DIJELOVE ZA SVE SKUTERE    (PM,MSN)

            

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: opet muzika
« Odgovori #24 : 10 Siječanj, 2009, 23:16:22 »
a jeste nadrobili svaka vam cast.....i jedino kaj sam ja skuzil u svemu tome je da biker jednostavno nema pojma  :laughing7: :laughing7: :laughing7: NHF
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline speedburn2

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1925
  • Spol: Muški
  • U raju je ljepo, al u paklu je bolje društvo
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin (Oštarije)
  • Moj Skuter: sad vise nis i najbolje mi je
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: malo je sa strane kitan
Odg: opet muzika
« Odgovori #25 : 11 Siječanj, 2009, 11:41:21 »
a jeste nadrobili svaka vam cast.....i jedino kaj sam ja skuzil u svemu tome je da biker jednostavno nema pojma  :laughing7: :laughing7: :laughing7: NHF

 :icon_thumright:
Bolje biti malo lud nego malo pametan


moji remixevi:  http://www.speedyshare.com/162452628.html. http://www.speedyshare.com/971695594.html.