Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Koji auspuh za MHR replicu  (Posjeta: 3740 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15007
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Koji auspuh za MHR replicu
« Odgovori #20 : 09 Siječanj, 2009, 18:12:11 »
Onda je to to.
C16 je (kao i drugi Yasuni spuhovi) vrlo kvalitetan, a sa termo grupom prilagodjenom tim okretajima i vrlo jak, a i dalje u (ipak gornjoj) granici normalne upotrebe.

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Koji auspuh za MHR replicu
« Odgovori #21 : 09 Siječanj, 2009, 18:14:01 »
-Yasuni R ako ga zelis motirat i zaboravit na njega. Ima performanse u redu, kvalitetno je izradjen ali ne vrti visoko i tih je
-Polini Forrace - mislim da je po okretajima najbolji odabir jer je nekih 500 tinjak okr. ispod Narda. Nosam ga imao, ali kazu da je za Replicu Piaggio jako dobar odabir
-TP Nardo (ili Giannelli Shot - to je isti spuh) - po meni spuh koji je na gornjoj granici sa okretajima - cesto mu izgori vuna, a i zna proslinit prigushivac. Glasan. Izvlaci iz Replike prilino snage, ali to i kosta - potrosnja, habanje (okretaji)
znaci mene ne treba cuditi sto mi serijala sa nardom trosi od 4.5 litara pa do oko 6.. :laughing6: :laughing6:

Na Peugeotu je Nardo sto se okretaja tice kao i Yasuni R na Piaggiu ili Minarelliu.
to je hacov mina nardo koji mu je bio na trekeru sa preradjenom mhr replicom
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15007
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Koji auspuh za MHR replicu
« Odgovori #22 : 09 Siječanj, 2009, 18:18:47 »
-Yasuni R ako ga zelis motirat i zaboravit na njega. Ima performanse u redu, kvalitetno je izradjen ali ne vrti visoko i tih je
-Polini Forrace - mislim da je po okretajima najbolji odabir jer je nekih 500 tinjak okr. ispod Narda. Nosam ga imao, ali kazu da je za Replicu Piaggio jako dobar odabir
-TP Nardo (ili Giannelli Shot - to je isti spuh) - po meni spuh koji je na gornjoj granici sa okretajima - cesto mu izgori vuna, a i zna proslinit prigushivac. Glasan. Izvlaci iz Replike prilino snage, ali to i kosta - potrosnja, habanje (okretaji)
znaci mene ne treba cuditi sto mi serijala sa nardom trosi od 4.5 litara pa do oko 6.. :laughing6: :laughing6:

Na Peugeotu je Nardo sto se okretaja tice kao i Yasuni R na Piaggiu ili Minarelliu.
to je hacov mina nardo koji mu je bio na trekeru sa preradjenom mhr replicom

aha, onda je prilicno drugaciji od originalnog narda za peugeot  ;D

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Koji auspuh za MHR replicu
« Odgovori #23 : 09 Siječanj, 2009, 18:28:20 »
jedina sreca u svemu tome je sto je seriska termo grupa alu a ne gus, to bi se razletilo u 1000 km... a ja imam za sada nekih 4000+ km
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Koji auspuh za MHR replicu
« Odgovori #24 : 09 Siječanj, 2009, 18:44:01 »
Onda je to to.
C16 je (kao i drugi Yasuni spuhovi) vrlo kvalitetan, a sa termo grupom prilagodjenom tim okretajima i vrlo jak, a i dalje u (ipak gornjoj) granici normalne upotrebe.

Šta misliš na koliko km će trebati mijenati klip i karike,  ja mislim karike svakih 5000km a klip 10000km!

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15007
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Koji auspuh za MHR replicu
« Odgovori #25 : 09 Siječanj, 2009, 18:50:11 »
Onda je to to.
C16 je (kao i drugi Yasuni spuhovi) vrlo kvalitetan, a sa termo grupom prilagodjenom tim okretajima i vrlo jak, a i dalje u (ipak gornjoj) granici normalne upotrebe.

Šta misliš na koliko km će trebati mijenati klip i karike,  ja mislim karike svakih 5000km a klip 10000km!

Ovisi da li ce skut biti dobro postelan (pogotovo karb), da li ce podmazivanje biti optimalno, da li ce ga pazit dok je hladan....
Ja bi na tom setupu nakon 3000 provjerio zazor karika i vidio da li trebaju zamjenu. Onda bi procijenio koliko bi to moglo vozit bez zamjene karika.

A vjerojatno bi mijenjao klip skupa sa karikama jer mi se nebi dalo savrseno cistiti dosjed karika na klipu (a sto je obavezno ako se koristi stari klip)  ;D
« Zadnja izmjena: 09 Siječanj, 2009, 18:52:26 3alfa3 »

Offline cvele60

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2307
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nis
  • Moj Skuter: Keeway 70
  • Moja Kaciga: taiwan helmet
  • MojSetup: S6 sport, PHBG19,+25% primar,mina CDI...
  • MojSpuh: s6 pro replica
Odg: Koji auspuh za MHR replicu
« Odgovori #26 : 09 Siječanj, 2009, 19:00:08 »
Ima jedan stari nacin ciscenja sedista[lezista] karike;staru kariku polomis i malo obradis na brusu pa njome ocistis leziste ;D

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15007
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Koji auspuh za MHR replicu
« Odgovori #27 : 09 Siječanj, 2009, 19:07:46 »
Ima jedan stari nacin ciscenja sedista[lezista] karike;staru kariku polomis i malo obradis na brusu pa njome ocistis leziste ;D

Ja sam vidio varijantu gdje se klip kuha u antifrizu na 80tak stupnjeva C oko 12 sati. Vidio sam sliku takvog klipa i izgleda stvarno savrseno ociscen

Offline cvele60

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2307
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nis
  • Moj Skuter: Keeway 70
  • Moja Kaciga: taiwan helmet
  • MojSetup: S6 sport, PHBG19,+25% primar,mina CDI...
  • MojSpuh: s6 pro replica
Odg: Koji auspuh za MHR replicu
« Odgovori #28 : 09 Siječanj, 2009, 19:11:34 »
Ima jedan stari nacin ciscenja sedista[lezista] karike;staru kariku polomis i malo obradis na brusu pa njome ocistis leziste ;D

Ja sam vidio varijantu gdje se klip kuha u antifrizu na 80tak stupnjeva C oko 12 sati. Vidio sam sliku takvog klipa i izgleda stvarno savrseno ociscen
To je sigurno jos bolje jer skida naslage sa celog klipa[i unutra] :icon_thumright: