Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: sr-piaggio federi i valjcici?  (Posjeta: 673 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
sr-piaggio federi i valjcici?
« : 08 Siječanj, 2009, 14:47:02 »
imam novu srku sa trophyem, stage6 spuh, jel ima netko iskustva ili slican setup, pa da mi moze preporucit koje valjcice i oprugice kuplunga?
bitnia mi je krajnja brzina nego ubrzanje, ubrzanje bi volio da bude solidno ali krajnja bolja. serijski variomat i kuplung.

i na base kit, koliko % duza getriba bi bila dovoljna odp?
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline seba

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2886
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vrbovsko
  • Moj Skuter: sr 150
  • Moja Kaciga: ktm
  • MojSpuh: sp 180
Odg: sr-piaggio federi i valjcici?
« Odgovori #1 : 08 Siječanj, 2009, 14:49:57 »
imam novu srku sa trophyem, stage6 spuh, jel ima netko iskustva ili slican setup, pa da mi moze preporucit koje valjcice i oprugice kuplunga?
bitnia mi je krajnja brzina nego ubrzanje, ubrzanje bi volio da bude solidno ali krajnja bolja. serijski variomat i kuplung.

i na base kit, koliko % duza getriba bi bila dovoljna odp?

radje si kupi multivar ili deltu nego duzi prijenos stavljat,bar bi ja tako napravio

Offline Brla

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 824
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sveti Ivan Ž
  • Moj Skuter: Runner VX
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSetup: 209, polini, vxr, itd.
  • MojSpuh: serijala
Odg: sr-piaggio federi i valjcici?
« Odgovori #2 : 08 Siječanj, 2009, 14:52:56 »
imam novu srku sa trophyem, stage6 spuh, jel ima netko iskustva ili slican setup, pa da mi moze preporucit koje valjcice i oprugice kuplunga?
bitnia mi je krajnja brzina nego ubrzanje, ubrzanje bi volio da bude solidno ali krajnja bolja. serijski variomat i kuplung.

i na base kit, koliko % duza getriba bi bila dovoljna odp?

najbolje da uzmeš multivar i 6g rolice... nemožeš sad stavit teške rolice da dobiješ krajnju jer uopće nebudeš mogo ubrzat kak se spada... a produljenje getribe bi ti trebalo oko 18 %