Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Stage6 torque control VS delta  (Posjeta: 6926 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Stage6 torque control VS delta
« Odgovori #20 : 31 Prosinac, 2008, 14:51:58 »
pogle par postova dole, sta mi  se deslio sa s6 radilicom, pa ti mozda nesto bude jasnije  :icon_thumright:
joj ta radilica je tebi jasno da to uopće ne radi s6 oni samo ime šišnu7 gore i to je to,šta nisi poslal privatni pm tamo glavnome na reklamaciju radilice.....

Offline aprilija top

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1321
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Sr 180
  • Moja Kaciga: Scorpion
  • MojSetup: polinni :)
  • MojSpuh: polini
Odg: Stage6 torque control VS delta
« Odgovori #21 : 31 Prosinac, 2008, 14:56:41 »
joj kuplung ko kuplung svoko fali svojega ja hvalim g2, hac deltu,a nakraju sve je to isto smece nas gust u svakom slucaju je sve bolje od serijale inace ja prakticiram smo polini i nevolim mjesat razlicite proizvodace al opet nemres tolko zaradit kolko sve kosta a svi bi se sto brze vozili :toothy9:
0981674245

Offline Dirk23

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 748
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Drag 180, vx125
Odg: Stage6 torque control VS delta
« Odgovori #22 : 31 Prosinac, 2008, 14:58:21 »
da, jasno mi je da ne rade, kao i masu drugih stvari, samo ljepo upakiraju i izreklamiraju, mislim da im to nikako ne ide u prilog, i mislim da to sve govori o njihovoj profesionalnosti, strucnosti i ciljevima! Da da, pisao sam, i stvarno su mi izasli u susret, odjeb, lagani  :icon_thumright:

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Stage6 torque control VS delta
« Odgovori #23 : 31 Prosinac, 2008, 14:59:36 »
joj kuplung ko kuplung svoko fali svojega ja hvalim g2, hac deltu,a nakraju sve je to isto smece nas gust u svakom slucaju je sve bolje od serijale inace ja prakticiram smo polini i nevolim mjesat razlicite proizvodace al opet nemres tolko zaradit kolko sve kosta a svi bi se sto brze vozili :toothy9:
A ja sam za polini i stage6,a uzmem i neke stvari od malossi ali uvijek razočaranje kako je to loše napravljeno za sada od s6 samo v-force,ali sam ga riješio i sada je i on pic :icon_thumright:

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Stage6 torque control VS delta
« Odgovori #24 : 31 Prosinac, 2008, 16:29:33 »
Ja kupujem kvacilo i ne mogu se odlučiti između polini g2 i stage6, nekako u polini imam više povjerenja :dontknow:
Često nekog vozim na motoru pa mislim da bi polini kvacilo više trajalo :icon_scratch:

Offline aprilija top

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1321
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Sr 180
  • Moja Kaciga: Scorpion
  • MojSetup: polinni :)
  • MojSpuh: polini
Odg: Stage6 torque control VS delta
« Odgovori #25 : 31 Prosinac, 2008, 16:36:14 »
ovaj g2 evo2 kaj imam ima tak masivne pakne da je slow osto bez teksta ima tolko mesa i tolko je siroka feroda pre dobro si ga napravili to pokrene tenk kak zgleda
0981674245

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Stage6 torque control VS delta
« Odgovori #26 : 31 Prosinac, 2008, 16:52:34 »
ovaj g2 evo2 kaj imam ima tak masivne pakne da je slow osto bez teksta ima tolko mesa i tolko je siroka feroda pre dobro si ga napravili to pokrene tenk kak zgleda

Da fakat, to je prava mrcina od kvacila  :o


Meni je ovo kvacilo interesantno zbog malo drukcijeg sastava feroda.
Da li je itko procitao kakve komentare?




« Zadnja izmjena: 31 Prosinac, 2008, 16:55:02 SlowRider »

Offline Dirk23

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 748
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Drag 180, vx125
Odg: Stage6 torque control VS delta
« Odgovori #27 : 02 Siječanj, 2009, 15:08:22 »
ovaj g2 evo2 kaj imam ima tak masivne pakne da je slow osto bez teksta ima tolko mesa i tolko je siroka feroda pre dobro si ga napravili to pokrene tenk kak zgleda

Mislim da nije bitno koliko masivno izgledaju, i koliko mesa imaju, nego od kojeg su materijala napravljene  :icon_thumright:

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Stage6 torque control VS delta
« Odgovori #28 : 02 Siječanj, 2009, 17:02:55 »
ovaj g2 evo2 kaj imam ima tak masivne pakne da je slow osto bez teksta ima tolko mesa i tolko je siroka feroda pre dobro si ga napravili to pokrene tenk kak zgleda

Mislim da nije bitno koliko masivno izgledaju, i koliko mesa imaju, nego od kojeg su materijala napravljene  :icon_thumright:

Kod polinija je sigurno bolji materijal nego na serijskome, ako bi dodao tome vecu povrsinu, bolji rezultat je zajamcen.

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Stage6 torque control VS delta
« Odgovori #29 : 02 Siječanj, 2009, 17:19:44 »
ovaj g2 evo2 kaj imam ima tak masivne pakne da je slow osto bez teksta ima tolko mesa i tolko je siroka feroda pre dobro si ga napravili to pokrene tenk kak zgleda

Mislim da nije bitno koliko masivno izgledaju, i koliko mesa imaju, nego od kojeg su materijala napravljene  :icon_thumright:

Kod polinija je sigurno bolji materijal nego na serijskome, ako bi dodao tome vecu povrsinu, bolji rezultat je zajamcen.

Delta i 2g su sigurno kvalitetniji od serijskog kvacila!

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Stage6 torque control VS delta
« Odgovori #30 : 02 Siječanj, 2009, 18:12:03 »
ovaj g2 evo2 kaj imam ima tak masivne pakne da je slow osto bez teksta ima tolko mesa i tolko je siroka feroda pre dobro si ga napravili to pokrene tenk kak zgleda

Mislim da nije bitno koliko masivno izgledaju, i koliko mesa imaju, nego od kojeg su materijala napravljene  :icon_thumright:

Kod polinija je sigurno bolji materijal nego na serijskome, ako bi dodao tome vecu povrsinu, bolji rezultat je zajamcen.

Delta i 2g su sigurno kvalitetniji od serijskog kvacila!

sorry, al kako su meni ovaki komentari smjesi... ono ma samo da sudjeluje u raspravi (mozda pokaze neko "znanje" ili stogod vec) hehehehehehe...

Offline Hrga

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1283
  • Spol: Muški
  • 50ccm in memory...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jarmina
  • Moj Skuter: Nije
  • Moja Kaciga: Nije
  • MojSetup: Nije
  • MojSpuh: Nije
Odg: Stage6 torque control VS delta
« Odgovori #31 : 02 Siječanj, 2009, 18:26:25 »
e tocno to ves, jbg moro sam napisat :D najgori je dino gp1 posto nigdje nist pametno ne napise nego samo potpis  :laughing6: vidi se da je decko nacitan ali nema bas iskustva tako da, nemam ja nist protiv njega ali je jednostavno glupo takve postove ostavljat

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Stage6 torque control VS delta
« Odgovori #32 : 02 Siječanj, 2009, 18:31:26 »
e tocno to ves, jbg moro sam napisat :D najgori je dino gp1 posto nigdje nist pametno ne napise nego samo potpis  :laughing6: vidi se da je decko nacitan ali nema bas iskustva tako da, nemam ja nist protiv njega ali je jednostavno glupo takve postove ostavljat

Napisao sam ono što je, serijsko piaggio kvacilo sigurno nije kvalitetnije i izdržljivije od polini ili malossi kvacila koje se koriste za trke...  ::) da je onda se ta kvacila ne bi prodavala :icon_thumright:

Offline Hrga

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1283
  • Spol: Muški
  • 50ccm in memory...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jarmina
  • Moj Skuter: Nije
  • Moja Kaciga: Nije
  • MojSetup: Nije
  • MojSpuh: Nije
Odg: Stage6 torque control VS delta
« Odgovori #33 : 02 Siječanj, 2009, 18:37:27 »
ne kazem za ovaj post nego opcenito

Offline Dirk23

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 748
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Drag 180, vx125
Odg: Stage6 torque control VS delta
« Odgovori #34 : 02 Siječanj, 2009, 18:38:43 »
Vidim i da sam ja prozvan, pa da reagiram, ono sta neznam, ne komentiram, a isto tako ne volim, da kada ja nesto pitam, da mi neko daje savjete, a nema pojima (soli pamet), a ovo sam napisao, jer iz iskustva znam, i u vezi auta, skutera i motora, da je materijal puno bitniji od samog izgleda, i nesto sta izgleda puno jadnije, ima puno vise ucinka, od vizualno ljepih stvari.

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Stage6 torque control VS delta
« Odgovori #35 : 02 Siječanj, 2009, 18:43:22 »
ne kazem za ovaj post nego opcenito

A jbg... nastojim pomoći drugima... svi smo tu da naučimo nešto novo o skuterima :)

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Stage6 torque control VS delta
« Odgovori #36 : 02 Siječanj, 2009, 19:19:42 »
jer iz iskustva znam, i u vezi auta, skutera i motora, da je materijal puno bitniji od samog izgleda, i nesto sta izgleda puno jadnije, ima puno vise ucinka, od vizualno ljepih stvari.

Ono moje kvacilo koje pokusavam pronaci novo je doslovno smece na prvi pogled, medjutim to kvacilo se ponasa kao delta ali ipak je ostavilo bolji dojam, mozda jer je 3x jeftinije  :dontknow: do sada sam isprobao na 3 skutera i 3 potpuno drukcija setupa. Zanimljivo da se na serijskom skuteru osjeti trzaj kada kvacilo uhvati (puno manje proklizuje).

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Stage6 torque control VS delta
« Odgovori #37 : 03 Siječanj, 2009, 04:42:51 »
ma ići će ponovo delta i to je to.. evo filmić kako je skuter išao, čak i nakon što je zaribao jer je osto bez vode, stavili kariku nazad koja je prešla oko 5000km.

www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Stage6 torque control VS delta
« Odgovori #38 : 03 Siječanj, 2009, 07:52:55 »
"Da, da!"  :toothy12: :toothy12:

...skroz na kraju filmića  :rofll:

Dobro hvata to kvačilo. Al kad se sjetim starta na Slowrider-ovom Roxu koji ima Malossi Sport... uf  :icon_thumright:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Stage6 torque control VS delta
« Odgovori #39 : 18 Siječanj, 2009, 20:40:12 »
Vidio sam uzivo Stage 6 kvacilo, malo je lakse od Delte, ferode su malo uze od Delte i dobio sam inf. iz 1. ruke da se ferode brzo trose.

Definitivno Delta.