Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Nova s6 HPC radilica, zahrđala, ko u moru da je bila :(  (Posjeta: 2038 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Dirk23

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 748
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Drag 180, vx125
Nova s6 HPC radilica, zahrđala, ko u moru da je bila :(
« : 26 Prosinac, 2008, 16:01:53 »
Radilicu, sam izvadio, iz onog njenog najlona, da je pogledam, i vratio je u najlon i kutiju, i kutiju stavio u ormar, da ceka montazu, kada dođu i ostali djelovi, i nakon nekoga vremena, izvadim je van, i imam sta vidit, radilica, ko u moru da je bila, pohrđavila, a skoro pa cijela, kao sta se vidi na slikama, i pitanje je, kako da tu hrđu ucinkovito maknem, a da ne dođe do neke stete, i molim, da samo oni koji stvarno znaju, mi daju odgovor! Uglavnom, razocarenje totalno, ma vise niti jednu vidu, necu s6 uzimat, nista, ninente, nada!





 :sad1: :sad1:

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Nova s6 HPC radilica, zahrđala, ko u moru da je bila :(
« Odgovori #1 : 26 Prosinac, 2008, 16:03:49 »
Naulji radilicu i onda ju spremi. Sada mozes pomocu 2t ulja i krpice odstraniti tu hrdju.

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Nova s6 HPC radilica, zahrđala, ko u moru da je bila :(
« Odgovori #2 : 26 Prosinac, 2008, 16:15:48 »
Nije ti tu kriv S6 nego vlaga zato ti je zahrđala moja je meni stajala doma godinu dana pa nije imala ni trunka ruzine.....

Offline Hrga

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1283
  • Spol: Muški
  • 50ccm in memory...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jarmina
  • Moj Skuter: Nije
  • Moja Kaciga: Nije
  • MojSetup: Nije
  • MojSpuh: Nije
Odg: Nova s6 HPC radilica, zahrđala, ko u moru da je bila :(
« Odgovori #3 : 26 Prosinac, 2008, 16:19:11 »
hehe, pa nije radilica kriva... sto posto ti je stajala u garazi di je hladno + vlaga... svaka bi zahrdala  :(

Offline Dirk23

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 748
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Drag 180, vx125
Odg: Nova s6 HPC radilica, zahrđala, ko u moru da je bila :(
« Odgovori #4 : 26 Prosinac, 2008, 16:21:16 »
Naulji radilicu i onda ju spremi. Sada mozes pomocu 2t ulja i krpice odstraniti tu hrdju.

Thx, cu probat tako.

Ma u sobi, u ormaru nema vlage, kod frenda u radioni, je polini radilica stajalaa, par mjeseci, u radioni, di nema grijanja ni nista, samo neki mali radiator, i nista joj nije bilo, ko i prvoga dana kada je donesao, a isto ju je vadio van, radilica je kvalitetno napravljena, stvarno, i ljepa obrada, ali materijal, je neki fus, ali teski fus!

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Nova s6 HPC radilica, zahrđala, ko u moru da je bila :(
« Odgovori #5 : 26 Prosinac, 2008, 16:25:04 »
Da su radilicu prespricali temeljnom bojom, mozda i ne bi hrdjala.  :laughing7:

Kako kinezi namazu uljem alat i metalne dijelove da ne strunu dok dodju brodom iz Kine. :frajer:

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Nova s6 HPC radilica, zahrđala, ko u moru da je bila :(
« Odgovori #6 : 26 Prosinac, 2008, 16:27:32 »
Ja za sada imam samo pohvale za S6 cijene su super dijelovi su ok,jedino je V-force malo loše napravljen,ali da se malo doraditi i riješen problem :icon_thumright:

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Nova s6 HPC radilica, zahrđala, ko u moru da je bila :(
« Odgovori #7 : 26 Prosinac, 2008, 17:19:10 »
to što je malo pohrđala nije problem,al ak je hrđa uhvatila po igličastom od klipnjače nemoj ni stavljat radilicu gore već odmah novu klipnjaču igličasti i bolcnu stavi
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline Dirk23

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 748
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Drag 180, vx125
Odg: Nova s6 HPC radilica, zahrđala, ko u moru da je bila :(
« Odgovori #8 : 26 Prosinac, 2008, 19:50:27 »
Ok, da rezimiramo, znaci uljem, i krpicom, i onda konzervirat, sa tim uljem, to cu probat, kada se otvore ducani, jer ga sada nemam, ako neko ima jos koju ideju, ako ne bude ovo radilo, neka napise, ili je to 100% sig da ce radit??
Btw, nije uhvatilo na iglicastom, samo na polutkama, sa te vanjske strane, kako je i na slici, i na onom djelu bez ureza.

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Nova s6 HPC radilica, zahrđala, ko u moru da je bila :(
« Odgovori #9 : 26 Prosinac, 2008, 20:14:24 »
Nauljenu radilicu stavis u neku vrecicu i onemogucis da bude izlozena vlagi.

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Nova s6 HPC radilica, zahrđala, ko u moru da je bila :(
« Odgovori #10 : 27 Prosinac, 2008, 16:10:22 »
eo ja svoju bgm odma prvi dan izvadio van i stoji mi u polici i nist ni truncice :)

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15007
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Nova s6 HPC radilica, zahrđala, ko u moru da je bila :(
« Odgovori #11 : 27 Prosinac, 2008, 16:14:00 »
Za ubuduce....
Radilica se cuva onako kako ju trgovci i prodaju - nauljenu i zamotanu u najlon.

Offline Dirk23

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 748
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Drag 180, vx125
Odg: Nova s6 HPC radilica, zahrđala, ko u moru da je bila :(
« Odgovori #12 : 27 Prosinac, 2008, 16:17:28 »
Bem ti s6, samo dobra reklama i cijena, i sminka, sve to stvarno izgleda ljepo, kvalitetno, a jos i jeftino, kud ces bolje, e evo ti na, bez uvrede romima, ali ko da su od cigana kupovali materijal,hmm, pa neznam bas dali bi cigo i isao toliko se spustati
pa da njima prodaje materijal! Najrađe bi je uzeo, i tamo njihovom onom inzinjeru u pak je nabio, ali nas nabio, neka osjeti tu ruzinu, pi*da mu materina!

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15007
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Nova s6 HPC radilica, zahrđala, ko u moru da je bila :(
« Odgovori #13 : 27 Prosinac, 2008, 16:29:46 »
Bem ti s6, samo dobra reklama i cijena, i sminka, sve to stvarno izgleda ljepo, kvalitetno, a jos i jeftino, kud ces bolje, e evo ti na, bez uvrede romima, ali ko da su od cigana kupovali materijal,hmm, pa neznam bas dali bi cigo i isao toliko se spustati
pa da njima prodaje materijal! Najrađe bi je uzeo, i tamo njihovom onom inzinjeru u pak je nabio, ali nas nabio, neka osjeti tu ruzinu, pi*da mu materina!

Pa nije radilica kriva sto je zahrdjala nego nepravilno skladistenje. Svaka bi tako zahrdjala jer je oksidacija prirodan proces tog materijala.
btw, S6 ju ne proizvodi nego samo prodaje  :icon_thumright:

Offline Dirk23

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 748
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Drag 180, vx125
Odg: Nova s6 HPC radilica, zahrđala, ko u moru da je bila :(
« Odgovori #14 : 27 Prosinac, 2008, 19:05:44 »
Ne bjezim od toga, da je to prirodan proces, samo sta u mom slucaju, to napreduje, puno puno brze nego inace, i opet cu ponovit, radilica je bila u kutiji, u ormaru, iznad kreveta di spavam, nikada bila na vanjskom zraku, nikada! Uff, dosta vise, jer se samo iznerviram bezveze, probat cu onako, kako me savjetovali, a ako ne bue islo, se javim opet, thx
LOCK