Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: problem s radilicom  (Posjeta: 5133 )

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: problem s radilicom
« Odgovori #40 : 29 Prosinac, 2008, 01:35:51 »
danas sam malo isao kemijat ok radilice i ovako...zupci su provrtjeli vjerojatno jer nije dobro stavio ventilator variomata,tj. nije ga do kraja nabio(valjda mu je smetao remen?)..i sad ja sam stavio sve kako treba,kvacilo alnasera,vario i bolcnu i ventilator varia,i sve sam nabio do kraja!i sve funkcionira jer ona zvjezdica sto se stavi na ventilvar ima utore za zupce tako da se to sve pokrece...sad pitanje dal je pametno tako vozit?jer nebi htio nes sje..at.! :dontknow:

Najvjerojatnije je bio remen krivac za ovo, jer kada se montira remen treba se pobrinuti da ne bude napet, potisne se u zadnje polutke i malo se podigne na variomatu da se moze sve zategnuti.

Ako je sada zvijezda na nazubljenom mjestu onda se tako moze voziti bez problema.

Offline veka84sb

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1272
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski Brod
  • Moj Skuter: - bez skutera
  • Moja Kaciga: HJC Phoenix FG-14
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: -
Odg: problem s radilicom
« Odgovori #41 : 29 Prosinac, 2008, 09:12:45 »
Kao iskusan u fus metodama sa radilicom i poucen vlastitim (ne)uspjesima  sa slicnim metodama ,savjet prodaj radilicu i nemoj se oko radilice igrat imat ces samo glavobolje! To se moze napraviti  da fino vozi samo je pitanje koliko ce izdrzati, najcesce do sljecede izmjene rolica i onda ces mjenjati i radilicu....opet...

Offline vuk

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 310
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski brod
  • Moj Skuter: RS 125 07
  • MojSetup: polini 154 BBK
Odg: problem s radilicom
« Odgovori #42 : 29 Prosinac, 2008, 12:06:28 »
Kao iskusan u fus metodama sa radilicom i poucen vlastitim (ne)uspjesima  sa slicnim metodama ,savjet prodaj radilicu i nemoj se oko radilice igrat imat ces samo glavobolje! To se moze napraviti  da fino vozi samo je pitanje koliko ce izdrzati, najcesce do sljecede izmjene rolica i onda ces mjenjati i radilicu....opet...

misliš na ono kad sam brusilicom rezo maticu na variomatu pa još sj**o navoj na radilici  ;D
nemože pametan popustit koliko budala može nategnit

Offline veka84sb

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1272
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski Brod
  • Moj Skuter: - bez skutera
  • Moja Kaciga: HJC Phoenix FG-14
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: -
Odg: problem s radilicom
« Odgovori #43 : 29 Prosinac, 2008, 12:41:50 »
Da to vuk ali imao sam i ja jednu dogodovstinu jos na yamahi kada sam je imao ,uglavnom isto kako i dok ove radilice bio problem navoj je bio ok ..a na kraju se sve *****

Offline Lule_50

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 153
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka-dv
  • Moj Skuter: sr 50
  • MojSetup: trophy 70
Odg: problem s radilicom
« Odgovori #44 : 10 Siječanj, 2009, 00:13:35 »
hvala svima na savjetima,radilica je stavljena i novi ležaji i semerinzi,sve radi tip top,bez problema! :icon_salut: