Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: jel ovo normalno?  (Posjeta: 6428 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline veka84sb

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1272
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski Brod
  • Moj Skuter: - bez skutera
  • Moja Kaciga: HJC Phoenix FG-14
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: -
Odg: jel ovo normalno?
« Odgovori #40 : 23 Prosinac, 2008, 14:11:49 »
koji si ti lik ja nemogu vjerovat, ulozis tolke novce u skut i onda ne nastelas i vidis kako nejde, pa prodajes sve... jbt u krajnjem slucaju ako ovaj cilindar nebudes mogo sredit (a moze se bez problema) onda novi klip, specijala i vozi...

Nemoj ga plasiti jos sa specijalama ....nema potrebe ovo ti moze svatko srediti i to par min posla ,...samo malo rubove obraditi ,zagladiti i slazi pilu.

Neisplati ti se sada odustati kada si vec pare izbrojao ,sada izguraj do kraja, samo polako i bez zurbe sve ce sjsti na svoje....ako gdje zapne imas forum  :headbang:

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: jel ovo normalno?
« Odgovori #41 : 23 Prosinac, 2008, 14:12:45 »
to su normalne stvari koje treba rješit prije montaže kita.....evo par slika iz moje kolekcije,na slikama su prelivni kanali  M gus kita jednog kolege sa foruma.......kit je odvezao 5-6 tkm prije neg je došao kod mene na turpijanje,komadi u rubovima su podpadali na prvi dodir biaxa



The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline veka84sb

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1272
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski Brod
  • Moj Skuter: - bez skutera
  • Moja Kaciga: HJC Phoenix FG-14
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: -
Odg: jel ovo normalno?
« Odgovori #42 : 23 Prosinac, 2008, 14:15:13 »
e koliko sam se toga nagledao  :sad1:

Hac kako si samo ovo uspio slikati i sa cime ??? Koji je promjer cilindra?

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: jel ovo normalno?
« Odgovori #43 : 23 Prosinac, 2008, 14:17:30 »
47 mm malossi gus......macro opremom za fotografiranje
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: jel ovo normalno?
« Odgovori #44 : 23 Prosinac, 2008, 14:41:12 »
@hac:

kad je taj gus sa slike prvi put proradio, mora da je unutra izgledalo ko kad malo dijete jede chips  :toothy12:

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: jel ovo normalno?
« Odgovori #45 : 23 Prosinac, 2008, 14:48:27 »
alfa vjerovatno baš tako,chipi chips.......ipak je odvezao nekih 5-6 tkm bez problema........ja uvjek radim blueprinting svakog cilindra prije ugradnje,zna bit  svega,nejednakih prelivnih,komada gusa koji čekaju kad če otpast u prelivnima......nedavno je bio jedan TPR na stolu sa razlikom lijevog i desnog ispuha za nekih 3 stupnja.....vjerovatno se je smaknuo kalup kod ljevanja cilindra
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: jel ovo normalno?
« Odgovori #46 : 23 Prosinac, 2008, 14:55:49 »
Drugim riječima cijene su iste ili neznatno manje, a fušari se sve jače  :toothy3:  :toothy12: :toothy12:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: jel ovo normalno?
« Odgovori #47 : 23 Prosinac, 2008, 14:56:57 »
stavljali frendu novu mhr replicu na runnera, oštećenje na nikasilu, napuko na kanalu jednom.. malo prešmirglali taj rub i vozi već 2 mjeseca kit..
jebiga takve stvari se trebaju provjeriti prije montaže

www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: jel ovo normalno?
« Odgovori #48 : 23 Prosinac, 2008, 15:00:08 »
ja to nebi sigurno stavljao na motor.ako vec posteno platis kit onda s njim valjda bi trebalo bit sve ok.Ja da vidim takva sranja na cilindru odma bi to vratio di sam kupio i trazio novo pa nek onda oni rade s tim cilindrom sta hoce.Nek ga slikaju i salju u tvornicu da opravdaju ovaj drugi sta bi mi dali a mene bas briga bitno da dobijem dobar.

Offline area mf

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 862
  • Spol: Muški
  • pusti nek selo priča...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinkovci
Odg: jel ovo normalno?
« Odgovori #49 : 23 Prosinac, 2008, 15:16:37 »
eo kolege sad sam bio u trgovini di sam ga kupio i naravno ja sam kriv,kao ulje nevalja(motul 710)pa šema "ma to ti je u redu" to tako mora itd pa su mi rekli da dodjem 7.1 pa će poslat cilindar tamo gdje su  ga naručili kao da oni vide jel to stvarno do završne obrade,pa sam im rekao da se ne trude da u svakom slučeju mi neće poslat novi..

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: jel ovo normalno?
« Odgovori #50 : 23 Prosinac, 2008, 15:23:41 »
ja to nebi sigurno stavljao na motor.ako vec posteno platis kit onda s njim valjda bi trebalo bit sve ok.Ja da vidim takva sranja na cilindru odma bi to vratio di sam kupio i trazio novo pa nek onda oni rade s tim cilindrom sta hoce.Nek ga slikaju i salju u tvornicu da opravdaju ovaj drugi sta bi mi dali a mene bas briga bitno da dobijem dobar.

 :icon_thumright:...platiš 1500-2000kn a uvale ti fuš proizvod :angry7:

Offline area mf

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 862
  • Spol: Muški
  • pusti nek selo priča...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinkovci
Odg: jel ovo normalno?
« Odgovori #51 : 23 Prosinac, 2008, 15:28:38 »
odo obradit rubove,pa ću ga sutra sastaviti :dontknow:nema mi druge