Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Rezonancija  (Posjeta: 659 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Rezonancija
« : 19 Prosinac, 2008, 23:53:47 »
evo ovako, na skutu su mi role od 7 gr. spuh je hacov bivsi nardo, karb je 19 dell.a dizna je 63, e sada nakon stelanja na pola gasa pocinje zvizditi kao turbina tako da se od tog zvizdenja nista drugo ne cuje, ali na pola gasa ide nekih 45 kmh, e sada kako idem prema ful gasu taj zvizduk je sve slabiji iako skut ubrzava dobro(zbog cdi-a ne moze bolje) .idem jednim pravcom i ide 80 i ne dusi ga , samo se okrenem i u suprotnom smjeru istim pravcom idem i udusi ga na nekih 70 kmh i explodira iz spuha(mislim da fali benga9, ali najcudnije je sto na tako malim okretajima on zvizdi, ipak mislim da bi on trebao imati rezu na puno visim okretajima, u cemu je problem
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15007
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Rezonancija
« Odgovori #1 : 20 Prosinac, 2008, 00:19:49 »
Ne radi se tu o rezonanciji.
Vjerojatno se cuje na grani ili pusta malo prigushivac pa to cujes.
Pucanje iz spuha upucuje na struju. Ocito ne dodje do iskre svaki put kada je potrebno, pa se skuplja neizgorena smjesa u auspuhu koja se od topline spuha i ispusnih plinova zapali i detonira

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Rezonancija
« Odgovori #2 : 20 Prosinac, 2008, 00:33:30 »
meni zmige nekada rade nekada ne, a i kada rade blinkaju pre pre brzo, ima svjecka rezistor, sada je ngk 7, imam i 8, skut se ugrije malo ispod normale, mozda jednu crtu, i tada puca, ali ne kuzim ista ulica, edem jednom stranom ne gusi ga i ide 80, promjenim smjer gusi ga oko 70kmh, ne kuzim zasto to...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Hrga

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1283
  • Spol: Muški
  • 50ccm in memory...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jarmina
  • Moj Skuter: Nije
  • Moja Kaciga: Nije
  • MojSetup: Nije
  • MojSpuh: Nije
Odg: Rezonancija
« Odgovori #3 : 20 Prosinac, 2008, 00:44:58 »
ovo sto ti puca je do cdi-a posto poslje 8500rpm ne baca iskru stalno i onda se nakupi smjese i odjednom opali  :laughing6:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Rezonancija
« Odgovori #4 : 20 Prosinac, 2008, 00:50:50 »
a cekam od neera cdi, haha i ovako jede asfalt, lijepo plese zadnji kraj, a taman novu gumu dunlop rs 207 stavio... pravo se mislim da li da uopce kit stavljam, toliko su jke opruge da kad starta dobijes onaj sut u guzicu nagli kada trzne...ali treba ga grijati 2 minute da krene
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta