Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Speedfight 2 - Poboljšavanje performansi  (Posjeta: 7750 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Speedfight 2 - Poboljšavanje performansi
« Odgovori #40 : 18 Studeni, 2008, 22:38:38 »
Nije niš bilo od djelova neko vrijeme jer sam mislio da ću radilicu morat uzimat ali ipak neću  :laughing7:
Ajmo opet da potvrdim onda kaj sve da uzmem, ide se valjda u subotu u sloveniju ako ima djelova na lageru...

147 eura (19 karb, s6 prirubnica i ovaj filter)







Jel to previše zraka možda vuče, da jednostavno ostavim airbox i gore redsponge, ili ovaj stage6 , ja bi rađe ovaj stage 6 ljepi je
Ili dajte neki drugi prijedlog do 150 eura ako mislite da ima neš bolje

BTW javite se ako neko treba djelova iz slovenije 17% jeftinije, al da podjelimo troškove puta
« Zadnja izmjena: 18 Studeni, 2008, 22:51:43 vktr »

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Speedfight 2 - Poboljšavanje performansi
« Odgovori #41 : 20 Studeni, 2008, 11:52:28 »
Baš nitko???
A recite mi samo oće li ovaj filter previše zraka vuć? Stavit ću ipak frgu 21
I treba li za ovu prirubnicu, tj usis odma uzimati lamelice karbonske ili kakve već
« Zadnja izmjena: 20 Studeni, 2008, 11:56:04 vktr »

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Speedfight 2 - Poboljšavanje performansi
« Odgovori #42 : 20 Studeni, 2008, 12:22:15 »
sve se može poštelat, velika dizna i bok..

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Speedfight 2 - Poboljšavanje performansi
« Odgovori #43 : 13 Prosinac, 2008, 18:41:54 »
Evo donio djelove iz Slo  :laughing7:
Jeee



Ne znam jel ovo uvjek slučaj ali čini mi se ko da nije originalna roba loša završna obrada, rastavio sam frgu i ispadali su ostaci od bušenja a unutar frge također ima boje što vjerujem da nije zdravo...
Muči me jedna stvar, ne mogu nikako navuć filter na adapter pa na frgu nema šanse...Jel neko imao ovakvih problema??
I nije mi jasno zašto taj komad spužve koji propušta skoro 100% zraka košta 25 eura???
Dizna u frgi je 92 a čini mi se da je manja od ove 92 koja je u setu BGM, na prirubnicu nemam neki posebni prigovor iako nije baš ni ona najljepše obrađena, a također ima unutra boje što također vjerujem da nije zdravo...
Kod ovog produžetka za čok mi smeta što je plastična ova sklopka gore ili kak bi to nazvao..
Eto samo da znate kako stvari stoje
I di sad spajam vakum a di bengu na ovome i kaj radim sa ostalim nezačepljenim rupama?