Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Remen i multivar help???  (Posjeta: 970 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Neki_Lik

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 91
  • Spol: Muški
  • Gilera runner 50
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gileru runner 50
  • MojSetup: nemam
  • MojSpuh: Nemam
Remen i multivar help???
« : 21 Studeni, 2008, 13:48:08 »
Ovak dajte mi recite sad bi uzo ovaj malossi multivar 2000 jel moram uzimat i remen onaj kelvar ili ne...mislim jel dobim sta osim sta duze traje od obicnog jel dobim na brzini ili na necemu il bas mora ic ako ide taj multivar...hvala
!!!LoL!!!

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Remen i multivar help???
« Odgovori #1 : 21 Studeni, 2008, 14:07:44 »
Gle, vrlo vjerojatno je ista dimenzija tako da nije potrebno mijenjati remen!

Ali... Kevlar ti je materijal koji se ne može raširiti i po ljeti ti kevlar daje uvijek optimalne performanse pogotovo pod ekstremnim opterećenjima, dok se serijski remen raširi i padaju performanse odnosno obrtaji  :icon_thumright:

Evo ti primjera za kevlar, @2TDottore ga ima nekih 4 godine i sad ga mora mijenjat jer je već tolko uzak da mu motor nejde preko 90 po GPS-u  :dontknow:

Ali ubrzava još uvijek odlično!
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline Bose1990

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 61
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Nrg Power
  • MojSetup: serijala
Odg: Remen i multivar help???
« Odgovori #2 : 21 Studeni, 2008, 14:12:37 »
moj prijatelj ima runner-a multivar, kevlar, i arrow, motor ide nemoguce ubrzava strava, isplati se ali ja nemam dobrih iskustava sa kevlarom pa ga nemam na motoru, ali probaj, u kombinaciji sa multivarom strava...
?OVJEK JE JEDNA JEBENA STVAR.... POGOTOVO AKO JE ŽENA ------ko rano rani,il je pekar il je lud...

Offline S.F. sf2

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 499
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: sf2 lc
  • MojSetup: ne
Odg: Remen i multivar help???
« Odgovori #3 : 21 Studeni, 2008, 14:15:41 »
kevlar je ok za ljeto al ne ocekuj trajnost ko na serijskom remenu-voli pucat. Bolje zbusi rupe na deklu za hladjenje po ljeti i ostavi serijski remen

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Remen i multivar help???
« Odgovori #4 : 21 Studeni, 2008, 14:27:15 »
za serijalu nepotrebna investicija...
mislim možeš kupiti, imat ćeš manju rupu po ljeti, ali sve ostalo nema razlike..

Offline Bose1990

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 61
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Nrg Power
  • MojSetup: serijala
Odg: Remen i multivar help???
« Odgovori #5 : 21 Studeni, 2008, 14:36:48 »
meni je kevlar na lito puka jedno 30 kilometara dalje odakle san krenija a falilo mi je nekih isto 30 kilometara do tog mista di san tija doć  :toothy12: :toothy12: srica neki momak je u blizini se vozija i ima je remen viška standardan sa novog runnera, spasio me
?OVJEK JE JEDNA JEBENA STVAR.... POGOTOVO AKO JE ŽENA ------ko rano rani,il je pekar il je lud...

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Remen i multivar help???
« Odgovori #6 : 21 Studeni, 2008, 14:50:03 »
za serijalu nepotrebna investicija...
mislim možeš kupiti, imat ćeš manju rupu po ljeti, ali sve ostalo nema razlike..

Opet sve ovisi kakvo je opterećenje...

Da smo ja i moja cura gore, remen bi se rastegnul dok kažeš keks  :icon_tongue:

Ako se većinom voziš sam, onda nema potrebe za kevlarom... I nije mi jasno kak pucaju tak lako ti vaši kevlari  :icon_scratch:

Moj prvi (i zadnji) Malossi kevlar je imal na sebi 15000 km i 2 i pol godine i bil je dosta potrošen i sa curom sam išel u brdo cca 30% uzbrdica! Motor je sa Trophyom i ZX-om išel 15 kmh sa fol gasom... I tek nakon 5 minuta takve vožnje je puko!

Sad mi stvarno nije jasno kak je puko nakon 30 km "obične" vožnje  :angry7:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline Bose1990

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 61
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Nrg Power
  • MojSetup: serijala
Odg: Remen i multivar help???
« Odgovori #7 : 21 Studeni, 2008, 19:01:56 »
neznan ni ja kako je puka al odkad je puka imam seriski i boli me k.... :headbang:
?OVJEK JE JEDNA JEBENA STVAR.... POGOTOVO AKO JE ŽENA ------ko rano rani,il je pekar il je lud...