Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Novi skuter ali koji?  (Posjeta: 9010 )

0 Članova i 8 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Sivi_Sokol

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 83
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: Leo Vince ZX
Odg: Novi skuter ali koji?
« Odgovori #60 : 16 Studeni, 2008, 20:41:32 »
Ja nisam sa foruma motori.hr.

Offline Sivi_Sokol

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 83
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: Leo Vince ZX
Odg: Novi skuter ali koji?
« Odgovori #61 : 16 Studeni, 2008, 20:46:02 »
JA bih položio A1 i uzeo 50 ccm. Isto što i kaže smedamecka bolje je uzeti 50 ccm jer još nikada nisam imao motor. Mogu ga imati dvije godine i onda kada istekne garancija prodati ga.

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Novi skuter ali koji?
« Odgovori #62 : 17 Studeni, 2008, 02:25:03 »
radi sta oces, a za te dvije godine ces popusit velike novce...

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Novi skuter ali koji?
« Odgovori #63 : 17 Studeni, 2008, 09:44:18 »
uzmi SR-a ili Aeroxa, makar kad kažeš premali ti je... Ja imam 185cm i već 7 godina ne žalim kaj vozim Aeroxa a čujem da ovi novi kolko god su zagušeni, opet imaju najbolji start od svih ostalih serijskih 50ccm skutera! Ne znam dal sam ja tolko posebna priča oko kilometara ali napravio sam 38 tisuća kilometara bez otvaranje mašine... To je definitivno nepreporučljivo ali vidiš izdržao je  :icon_thumright:

SR je piaggio i ako ti bolje odgovara uzmi njega!

Nemožeš pogriješiti ako bilo kojeg od ovih navedenih kupiš!  :nono:

A o registraciji da ne govorim... ja sa 50% plačam godišnje 386 kuna sve zajedno  :toothy11:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline runnersp49

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 121
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner
  • Moja Kaciga: bauštelska
  • MojSpuh: leo tt
Odg: Novi skuter ali koji?
« Odgovori #64 : 17 Studeni, 2008, 10:29:45 »
Ja nisam sa foruma motori.hr.

jesi,jesi  :toothy12:  :toothy9:  :icon_tongue:  :toothy10:  ,ja ti preporučujem da si kupiš nekog apenca  :headbang: čini mi se kao pravi izbor,pogotovo zato što nemaš nikakvog iskustva,biti će ti žao što si pao sa sr ili aeroxa i stalno ćeš si to nabijati na glavu...

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: Novi skuter ali koji?
« Odgovori #65 : 17 Studeni, 2008, 12:46:51 »
JA bih položio A1 i uzeo 50 ccm. Isto što i kaže smedamecka bolje je uzeti 50 ccm jer još nikada nisam imao motor. Mogu ga imati dvije godine i onda kada istekne garancija prodati ga.

govoria si da ti je mana u sprotcity-a sta nestane kaciga, e pa ne stane ti bas ni pod srku, poslusaj ljude i kupi 125 4T isplatit ce ti se a i manje ces para izgubit nego sa nekom 50 ccm koju jos ti mislis tunirat.
...........1...........8...........7...........

Offline sanatorium

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 671
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinica-macedonia
  • Moj Skuter: Kymco SUper 9
Odg: Novi skuter ali koji?
« Odgovori #66 : 17 Studeni, 2008, 13:03:57 »
ej da sam na tvom mestu kupio bi Kymco new dink 200i-porocnije 175cc 16hp i 130km\h max speed velik je i je doban na lik i pod sediste mislim da stane 2 kacige i cena mu je 21500kn ako si pametan kupices to  :toothy9:  a ako kupes sad aprilia sr 50 za 19500kn i je prodas za 2 godine za oko 14000kn gubis oko 5000kn a da ne govorimo samo koliko pare ke das za ulje i benzin

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Novi skuter ali koji?
« Odgovori #67 : 17 Studeni, 2008, 13:05:04 »
ej da sam na tvom mestu kupio bi Kymco new dink 200i-porocnije 175cc 16hp i 130km\h max speed velik je i je doban na lik i pod sediste mislim da stane 2 kacige i cena mu je 21500kn ako si pametan kupices to  :toothy9:  a ako kupes sad aprilia sr 50 za 19500kn i je prodas za 2 godine za oko 14000kn gubis oko 5000kn a da ne govorimo samo koliko pare ke das za ulje i benzin
dosadan si stim kymcom,ja ga nebi đaba uzeo

Offline sanatorium

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 671
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinica-macedonia
  • Moj Skuter: Kymco SUper 9
Odg: Novi skuter ali koji?
« Odgovori #68 : 17 Studeni, 2008, 13:13:56 »
pa skut je kvalitetan a za te kubikaze je ipak jeftinij od drugi ali u nista ne zaostaje  :headbang:

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: Novi skuter ali koji?
« Odgovori #69 : 17 Studeni, 2008, 14:07:01 »
ej da sam na tvom mestu kupio bi Kymco new dink 200i-porocnije 175cc 16hp i 130km\h max speed velik je i je doban na lik i pod sediste mislim da stane 2 kacige i cena mu je 21500kn ako si pametan kupices to  :toothy9:  a ako kupes sad aprilia sr 50 za 19500kn i je prodas za 2 godine za oko 14000kn gubis oko 5000kn a da ne govorimo samo koliko pare ke das za ulje i benzin
kojih 19 tkn kojih 14tkn ako uvati za dvi godine pola od onoga sta je da kad ga je novoga uzea more se tuc nogon u guzicu a i srka dodje oko 18 ako ne i manje, a lani je bilo za praznike oko 16 tkn
...........1...........8...........7...........

Offline sanatorium

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 671
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinica-macedonia
  • Moj Skuter: Kymco SUper 9
Odg: Novi skuter ali koji?
« Odgovori #70 : 17 Studeni, 2008, 14:10:57 »
pa dobro uvjek cene im se namale i zimu  :toothy9: ali gledao sam letne cene i je oko 19000kn

Offline igor27

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Hornet 600
  • Moja Kaciga: Shoei xr1000
  • MojSetup: na kaj da ga denem
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Novi skuter ali koji?
« Odgovori #71 : 17 Studeni, 2008, 15:32:43 »
ma kaj se natežete koji scoter,nek uzme kaj hoće savjeta je dobio i previše a i mozda kupi nešto sasvim treće

boli vas racku nek dela kaj hoće i bok
kupujem zadnji blatobran za hornet 600 2008

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Novi skuter ali koji?
« Odgovori #72 : 17 Studeni, 2008, 17:29:39 »
govoria si da ti je mana u sprotcity-a sta nestane kaciga, e pa ne stane ti bas ni pod srku...

Al stane u Aeroxa i bubrežnjak i kaciga i rukavice  :beah:

dosadan si stim kymcom,ja ga nebi đaba uzeo
[/quote]

Ja čuo da su ti Kymco dobri motori i definitivno najisplativiji za tu cijenu... Al su mi ruuužni nekak  :punicemi:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline Sivi_Sokol

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 83
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: Leo Vince ZX
Odg: Novi skuter ali koji?
« Odgovori #73 : 17 Studeni, 2008, 22:27:33 »
Uglavnom ja ću si kupiti Apriliu SR 50 R, a eventualno ako bude manje para onda ću si uzeti Yamahu YQ 50 Aerox. I jedan i drugi su zakon skutevi.

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Novi skuter ali koji?
« Odgovori #74 : 17 Studeni, 2008, 23:06:26 »
aj ti prvo polozi pa onda razmisljaj sta kupit ,to je najmanji problem ak ima novce  :toothy3:

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Novi skuter ali koji?
« Odgovori #75 : 17 Studeni, 2008, 23:14:19 »
aj ti prvo polozi pa onda razmisljaj sta kupit ,to je najmanji problem ak ima novce  :toothy3:
hahahha..ja nemam polozeno,tek cu na ljeto,ali si na zimu uzimam auto,koje mi preporucate