Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Serda ili Akrapa  (Posjeta: 2343 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline PAVOPUSKA

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 206
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jelsa
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 250
  • MojSetup: Kita od 20cm :D
Serda ili Akrapa
« : 08 Studeni, 2008, 19:02:28 »
Znan da je Akrapovič kvalitetniji, samim time i skuplji (cini mi se i duplo) al dali ima neke velike razlike između njega i serdarevića za gp1 250?! Isplati se dat 2x vise love za " ime " ili je kod Akrape ubrzanje, krajnja brzina i zvuk daleko bolji od Serde?!

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: Serda ili Akrapa
« Odgovori #1 : 08 Studeni, 2008, 19:17:36 »
pušit ces i sa jednim i sa drugim  to ti valjda jasno
zvuk ce imat grmit ce i mislit ces da ide bolje nego sa serijskim-makar ustelao variomat

osim toga tolke novce dat za akrapovic i to za skuter je koma. uzmi serdarevic il deak .ak imas viška para akrapovic

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Serda ili Akrapa
« Odgovori #2 : 08 Studeni, 2008, 19:20:10 »
ovaj novi deak mi predobro izgleda sad kakav je zvuk i preformanse neznam... :dontknow: :toothy3:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Serda ili Akrapa
« Odgovori #3 : 08 Studeni, 2008, 19:21:08 »
pušit ces i sa jednim i sa drugim  to ti valjda jasno
zvuk ce imat grmit ce i mislit ces da ide bolje nego sa serijskim-makar ustelao variomat

osim toga tolke novce dat za akrapovic i to za skuter je koma. uzmi serdarevic il deak .ak imas viška para akrapovic
potpis

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: Serda ili Akrapa
« Odgovori #4 : 08 Studeni, 2008, 19:28:24 »
ovaj novi deak mi predobro izgleda sad kakav je zvuk i preformanse neznam... :dontknow: :toothy3:

sve to ima iste performanse. ok deak i serdarevic su ipak kvalitetniji od kucelja shacala i Leo 4road.

taj 4road isto qurac nakon2  sata mi se uzario ko da netko lampicu upalio unutra
kucelj mi izgorio izvana i iznutra i grana odvarila-dao kucelj novi u zamjenu. pošteno s njegove strane.
serdarevic nisam imao al jako kvalitetan mi se cini na skuterima šta decki imaju-i preglasan bez prigusivaca

eto osobno deak moj favorit-imo ga jako dugo i full kvalitetan.zvuk si sam naštimaš kolko oces glasno i otvoreno. a ovaj najnoviji od deaka   :notworthy:

a ovaj model od deaka je prekrasan ,samo sto je debelo preotvoren tak da nema mjestua ni za komoru nit nis -al da je ljep-preljep je  :notworthy:



ima u ponudi i GP style ali to je obicna "cijev"

« Zadnja izmjena: 08 Studeni, 2008, 19:31:49 Aleksandar »

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Serda ili Akrapa
« Odgovori #5 : 08 Studeni, 2008, 21:56:34 »
akrapovic nije sigurno kvalitetniji od serdarevica jer osobno poznam serdarevica i znam kak se rade ti auspusi i na kojim strojevima a jeftiniji je od akrapovice vise nego uduplo i cak koristi njegovu vunu za u auspuhe. :icon_thumright:

Offline greenlite

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 682
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: čk
Odg: Serda ili Akrapa
« Odgovori #6 : 08 Studeni, 2008, 22:07:34 »
ako se ovako rade topovi kod serdareviča skidam kapu :notworthy:
« Zadnja izmjena: 08 Studeni, 2008, 22:10:01 greenlite »

Offline Marekvz1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1666
  • Spol: Muški
  • ajmoooo..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Imao sam...
  • Moja Kaciga: Čupa na glavi...
  • MojSetup: Jedino silikonski s Peveca..
  • MojSpuh: Prodao sam...
Odg: Serda ili Akrapa
« Odgovori #7 : 08 Studeni, 2008, 22:25:37 »
ima akrapovič za koji drugi skut osim za apriliu?
Vrnul sam se...Tanji nego ikad.....j#bo te led.

Offline PAVOPUSKA

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 206
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jelsa
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 250
  • MojSetup: Kita od 20cm :D
Odg: Serda ili Akrapa
« Odgovori #8 : 08 Studeni, 2008, 23:07:15 »
definitivno uzimam akrapoviča pa makar ceko jos par mjeseci da se skupi lova al ce zato svaka kuna biti vrijedna cekanja  :happy8:

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Serda ili Akrapa
« Odgovori #9 : 09 Studeni, 2008, 01:32:20 »
definitivno uzimam akrapoviča pa makar ceko jos par mjeseci da se skupi lova al ce zato svaka kuna biti vrijedna cekanja  :happy8:

 ::)

jel ovo neko preseravanje (bez uvrede) il sta...?

po cem ce se isplatiti dati 4tkn..zbog manje od 1ks vise, sigurno ne  :dontknow:

nemoj samo ocekivati da ce ti motor ici 20 na sat vise i sta ja znam

sretno  :icon_thumright:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Serda ili Akrapa
« Odgovori #10 : 09 Studeni, 2008, 08:27:47 »
@pavopuska nekuzi da ce mu motor ic jos sporije i da ce imat manje snage ak jos ne postela neke parametre na motoru.A davat 4000kn za akrapovica je cisto preseravanje. :sad3:

@greelite ove sve strojeve tamo sta vidis kod akrapovica vecina njih ti za izradu grana sta serdarevic uopce ne radi,Kaj se tice topova kvaliteta izrade serdarevica je ista a mozda i veca nego akrapoviceva jer od serdarevica svaki auspuh je rucni rad a akrapovic ih samo stanca jer naravno da inace nebi stizao radit.Prije je i on radio rucno dok je poceo biznis.najbitnija stvar je sta serdarevic ima odlican tokarski stroj i najbolji cnc stroj u hrvatskoj a vunu tak i tak uzima od akrapovica jer je radio kod njega i zna sve o njemu i njegovoj izradi auspuha.

 



Offline te-te-ac

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2032
  • Spol: Muški
  • kad ku.rac u pi.čku uđe nastaje je.banje
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://www.youtube.com/user/renci31551
  • Mjesto: Belišće
  • Moj Skuter: skučo
Odg: Serda ili Akrapa
« Odgovori #11 : 09 Studeni, 2008, 08:58:41 »
definitivno uzimam akrapoviča pa makar ceko jos par mjeseci da se skupi lova al ce zato svaka kuna biti vrijedna cekanja  :happy8:

uzmi akrapa pa da pokazes ovim cobanima kako akrap grmi  :laughing7: :drunken_smilie: