Kupio ga u Sibeniku, 2007g sa 35.000km. dosta je uredan, plastike sve na mistu, pao je na livu stranu pa su bocnica i podnica ogrebani. Tehnicki nema, to cemo sljedeci tjedan... Cijena je bila odlicna, pa nisam htio propustiti priliku, sve cemo kao i uvik lagano popravljati, a istovremeno voziti...

