Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: kveščn  (Posjeta: 7484 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kveščn
« Odgovori #40 : 02 Studeni, 2008, 18:09:47 »
kolko je negdi klip para...

Offline djsmola

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 701
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 R
  • Moja Kaciga: Shark S500
  • MojSpuh: Leo Vince ZX
Odg: kveščn
« Odgovori #41 : 02 Studeni, 2008, 18:17:25 »
250-300 kn, mislim   :glasses9:

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kveščn
« Odgovori #42 : 03 Studeni, 2008, 09:06:33 »
jel imaju skf i corteco u benociju...ili samo u lager comercu

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kveščn
« Odgovori #43 : 03 Studeni, 2008, 09:24:41 »
evo nabavljen je klip u benociju oko 300kn,lezajevi skf komplet sa semerinzima 180kn,i dihtunzi 80kn...jupiiii sretan sam ko malo dete...
« Zadnja izmjena: 04 Studeni, 2008, 20:08:41 rakitje00 »

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: kveščn
« Odgovori #44 : 03 Studeni, 2008, 12:27:04 »
tocno, valjda su mislili na kit... uglavnom ja mislim da je prva specijala 40,4 al neznam  :dontknow:

Meni je to malo čudna specijala  :icon_scratch:

Znam da na serijskom minarelli cilindru specijale idu po 0,5

Prva je bila 40,5 pa nadalje... Zadnji trzaj mojeg tvorničkog cilindra prije nego kaj sam ga prodal je bilo brušenje sa 40 na 41,5 jer je karika "prejako" zacvikala i jedva smo izvadili sve van  ::)
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kveščn
« Odgovori #45 : 04 Studeni, 2008, 09:36:21 »
zvao sam sad iz znatizelje kolko dode seriska radilica za keeway matrix...motor heims oko 600kn...zvao sam viktora i rekli mi zvat ce me neznaju ni sami...isto mi rekli i u extream moto shopu i onda SAM ZVAO BETU MOTO I RADILICA ZA LUNU JE 200KN...DA DOBRO STE PROCITALI 200KN-NOVA---sad me samo zanima jel pase od lune radilica na keeway...dosta je hitnooooo

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kveščn
« Odgovori #46 : 04 Studeni, 2008, 10:19:26 »
u extreamu je 800kn...haha... :drunken_smilie: :drunken_smilie:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: kveščn
« Odgovori #47 : 04 Studeni, 2008, 10:44:32 »
sad me samo zanima jel pase od lune radilica na keeway...dosta je hitnooooo

Gle i ak paše! Al kaj ti znači ak je od papira napravljena! Kakva je to nova radilica za 200 kn? Ja sam jednom prilikom bio sa frendom koji je kupoval od jednog lika polovnu radilicu za tomosa apn-a pa je koštala 200 kn  :icon_scratch:

Daj ajde! Još ak misliš kit stavit... Pa rasvjetala se bude ko ruža na suncu  :drunken_smilie:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kveščn
« Odgovori #48 : 04 Studeni, 2008, 10:57:32 »
sad me samo zanima jel pase od lune radilica na keeway...dosta je hitnooooo

Gle i ak paše! Al kaj ti znači ak je od papira napravljena! Kakva je to nova radilica za 200 kn? Ja sam jednom prilikom bio sa frendom koji je kupoval od jednog lika polovnu radilicu za tomosa apn-a pa je koštala 200 kn  :icon_scratch:

Daj ajde! Još ak misliš kit stavit... Pa rasvjetala se bude ko ruža na suncu  :drunken_smilie:
necu stavljat kit...gle ak drzi na luni mora i na mom...robi je napravil sa svojom kolko 14 hiljada...vazno mi je da izrdzi dok ga prodam...glavno mi je da upali i da ga razradim i odma prodam...

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kveščn
« Odgovori #49 : 04 Studeni, 2008, 11:05:56 »
ajd da vec kupujem radilicu onda sigurno nebi uzo serisku za 800kn nego neku malo bolju...jer ko uzme serisku radilicu koja dojde 1000kn on nije bas cist jer za te novce moze kupit 10 puta bolju radilicu...

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: kveščn
« Odgovori #50 : 04 Studeni, 2008, 11:53:05 »
necu stavljat kit...gle ak drzi na luni mora i na mom...robi je napravil sa svojom kolko 14 hiljada...vazno mi je da izrdzi dok ga prodam...glavno mi je da upali i da ga razradim i odma prodam...

Ja se ispričavam i molim za oprost  :notworthy:

Pa ja mislim da je radilica identična... Nek mi netko kaže da postoje više vrsta radilica za minarelli da ne živim u zabludi  :icon_scratch:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kveščn
« Odgovori #51 : 04 Studeni, 2008, 12:05:26 »
gle ak pase radilica od roxa...uzet cu onu motoforce sa SA ak je ova moja sjebana...pa ce drzat nekaj valjda...daj mi reci horvat di si reko da si ravno svoju radilicu...

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: kveščn
« Odgovori #52 : 04 Studeni, 2008, 12:25:20 »
gle ak pase radilica od roxa...uzet cu onu motoforce sa SA ak je ova moja sjebana...pa ce drzat nekaj valjda...daj mi reci horvat di si reko da si ravno svoju radilicu...

Klikni na ovaj link:
http://www.mojskuter.com/forum/index.php?action=pm;sa=send;u=1770

...i copy/paste ovaj text:

"Molim te da mi kažeš gdje je točno dhorvat2 ravnao radilicu jer mi je rekao da si ga ti odveo tamo, negdje kod Dinamovog stadiona"

 :toothy9:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kveščn
« Odgovori #53 : 04 Studeni, 2008, 12:29:12 »
ove kak si reko horvat... :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: