Tehnički kutak > Garaža

Honda ADV 350 ie 2022g - By Challenbeen

(1/4) > >>

challenbeen:
Heheheh  ;D

Evo ga ljudi moji i u garaži!
Tražio sam ga 2 dana, dogovarao 2 dana, i dovozio sam ga 2 dana i evo NAS kući danas...

Honda ADV 330cc i 30ks, kupljen sa 18.601 km, crvena, model 2022g, jako očuvan, dovežen iz Italije, njegove rodne zemlje, prvi vlasnik ga vratio i uzeo AfricuTwin, te sam ga uzeo u Honda firmi (Talijani su jako zajebani po izvozu i odjavama)... tako da sam uz pomoć jednog frenda ga uspio dovest u HR, i riješiti papire u 24h (jučer posli kuplje sve poslikao, poslao papire u Hondu Routing, dobio uplatnicu brzo, uplatio 40e, i oni mi poslali COC papir - potvrda proizvođača, te poslao na carinu, i gdje sam poslao zahtjev sa prilozima na e-građani, i danas dobio uplatnicu koju sam riješio, te sad čekam da mi šibnu potvrdu da mogu na homologaciju, sve do dolaska do granice sam riješio) ... sve u svemu, skuter je odličan.
Napisati ću uskoro više čim mi se slegnu dojmovi. Zadnja fotka je kad je došao kući. Snimao sam i nešto videa, te se nadam da ću uspiti to brzo složiti i objaviti ...  :icon_thumright:





















challenbeen:











Evo ga, napravio sam 30 km sa njime samo po selu, zeznio sam jedan papir na carini gdje sam sve to tek danas riješio. Do tad sam zagrijao mašinu, stavio novi filter HiFlo 204 i Motul 7100 10w40 u mašinu. Filter je proizveden u EU, dok je OEM filter proizveden u Kini. he he...

Dobio je i prvih 10 litara benzina od mene, i to je zapravo to... više manje sjedi i čeka homologaciju ...

challenbeen:


Naravno, tu je i videoblog...  :icon_biggrin:

Poggiali:
ajd sretno, valjda ce ovaj ostati duze od godinu dana  :toothy9:

stipe:
ajmo kladionicu  :icon_biggrin:

po meni, nece ni do 10tog miseca

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju