Tehnički kutak > Garaža

Gilera Runner SP50 - Noob Project

(1/35) > >>

Zmajur:
Evo da se pohvalim i usput najavim da me se necete rijesiti tako lako. Pukom prilika naletila mi je prilika za projekt koji sam duze vrijeme zeljan.
Gileri Runner ne cvijetaju ruze ali je uzeta dosta povoljno (nadam se). Trenutno, koliko sam vidio, jedna bocna plastika je u defektu, krilca za grijanje nogu i zadnje stop svijetlo, te vjerujem, bit ce toga jos... Sto se tice motora, vidi se kemijanje i trenutno nije u voznom stanju. Skuter upali, vozi te solidno potegne moju malenkost. Probao sam tek toliko, 50-tak metara ali po prici vlasnika, isti, kad se zagrije vise ne vuce i da jedvice jade ide 25km/h. Sta mislite o tome, cisto pitam iz znatizelje?

Sve u svemu, nije kupljen za vozit se isti dan, vec za jedan dugoročni projekt.

Tako da, dragi moji forumasi, nauruzajte se strpljenjem, bit ce ponovno svakakvih pitanja....



dr.mrgood:
Kao što sam ti rekao prvo čišćenje filtera zraka ili zamjena, pa onda dalje, probat naštelat smjesu pa u đir.

matija84m:
Cestitam na prinovi :headbang:

challenbeen:
Lajkam skuter!
Sigurno si primijetio da je jako udoban skuter iako je izrabljen više manje... Runner kojeg ja vozam ovo ljeto je fenomenalan pogotovo od kad se nabrijao na 70cc ... kako sam ti već rekao, drži se Drevo70, Giannelli GO, Multivar2000 i  Koyo Japana, ostatak OEM :P

Zmajur:

--- Citat: dr.mrgood - 09 Kolovoz, 2023, 18:57:11 ---Kao što sam ti rekao prvo čišćenje filtera zraka ili zamjena, pa onda dalje, probat naštelat smjesu pa u đir.

--- Kraj citata ---

Posto je akumulator skoro mrtav, doslovno sam slomio nogu dok nije dao zivota, pod punim gasom.  :laughing6:
Evo za prvu informaciju, ler mu je ispod 1000 okretaja. Isao sam stelat minimum ali ne reagira iako je vijak dosao do ibera...  Tko god je radio, gori je od mene... :laughing11:


--- Citat: matija84m - 09 Kolovoz, 2023, 20:14:04 ---Cestitam na prinovi :headbang:

--- Kraj citata ---

Zahvaljujem na cestitki...


--- Citat: challenbeen - 09 Kolovoz, 2023, 20:53:20 ---Lajkam skuter!
Sigurno si primijetio da je jako udoban skuter iako je izrabljen više manje... Runner kojeg ja vozam ovo ljeto je fenomenalan pogotovo od kad se nabrijao na 70cc ... kako sam ti već rekao, drži se Drevo70, Giannelli GO, Multivar2000 i  Koyo Japana, ostatak OEM :P

--- Kraj citata ---

Nisam obracao paznju na udobnost, vrtile su mi se druge misli...
Sto se tice kupnje dijelova tu cemo imat sto razgovarat, ali isto tako moram pricekat bolje dane... :-[

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju