Tehnički kutak > Skuter projekti

Italjet Dragster 125/180cc 🤘🏻

<< < (3/12) > >>

Dragster 50:
Malo po malo, sve ovo postaje jasnije. Svaki dan me sve više podsjeća na moj prvi projekt sa bijelim Dragsterom, mjerenja, gledanje videa, traženje informacija na internetu....











Dragster 50:
Danas su obje pošiljke došle, i mislim da je glavnina tu. Fali tu još sitnica, ležajevi, semerinzi, ima toga još, ali sad me vuče i na novu radilicu. Ova dva usisa za sad ostaju u šteku, iako mislim da će u prodaju. Karburator ništa, bling, bling, prc.





































Dragster 50:
Današnja terapija je čišćenje rame.











Dragster 50:
Jutros sam skidao front hub, i nikako. Na kraju morao sve komplet skinuti da ga izbijem. Mislim da ću kao i prije mijenjati sve unutra.













Dragster 50:
Dečki, ovo je već druga dimenzija, bar što se čišćenja blokova tiče. Ne znam koliko je to drugima bitno, ali meni je. Počeo sam kao i prije, nešto slično Ivasolu, i četkica za zube, nakon toga kuhinjska žica i deterdžent, pa opet kemija, pa cijeli brake cleaner. Prva slika, kako je izgledalo, a ove slike na gajbi su nakon ručnog čišćenja i pranja. Onda sam prešao na pjeskarenje sa onim pištoljem iz Lidl-a, i to su ove slike na stiroporu.
Stvarno prezadovoljan, nigdje ni točkica nije ostala, unutar blokova nisam pjeskario da nešto ne sj#bem.

















Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju