Tehnički kutak > Skuter projekti

Italjet Dragster 125/180cc 🤘🏻

<< < (2/12) > >>

Dragster 50:
Jutros uz kavu brišem slike Dragstera 125/180cc koji su se prodavali u zadnjih par godina, i gle na šta naletim. Moj Dragster na slikama, dok je još bio u Njemačkoj. Sjećam se da mi je netko nudio, ali mi je bila malo neozbiljna priča, i ništa od toga.
Zadnja slika je sadašnja kilometraža.














Dragster 50:
Dođem doma sa putovanja, i dočeka me ovo.  :headbang:
Prvi dijelovi za ovaj projekt









Dragster 50:
Malo iz dosade šrafanje sat vremena. Skinut karburator, auspuh, crijeva hlađenja i ispustio rashladnu tekućinu. Nabavio sam još jedan stražnji amortizer i novi stražnji disk, iako mislim da ga neću mijenjati, i ovaj na njemu je novi.













Dragster 50:
Jutros sam uspio skinuti mašinu, cilindar i klip u odličnom stanju, možda i u prodaju bude išlo. Za ne povjerovati koliko je sve ovo lakše napraviti na velikom, u odnosu na Dragster 50cc.
Nogare na rami su zakon, za razliku od Minarelli-ja gdje su na bloku. Sad rastavljanje mašine, ali prvo naći radapciger za magnet.





















Dragster 50:
Blokovi rastavljeni sa malo više muke. Zbog manjka znanja išao sam na najsigurniju varijantu, gumeni čekić, i kuckanje sa svih strana, da nešto ne strgam. Kad se sve detaljno očisti, sortiraju dijelovi, i vidi stanje svega, mogu početi sa narudžbama. Radilica je zdrava, i ostavljam ju po preporuci kolege sa foruma.













Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju