Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Leonardo 125 4T - gušenje  (Posjeta: 756 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Deni999

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 299
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Baotian 49
Leonardo 125 4T - gušenje
« : 30 Rujan, 2022, 08:35:19 »
Bok radi se o Leonardo 125 2001 Rotax mašina. Motor ima problem sto se gusi u situaciji kada se vozi duže pun gas i onda kad se oduzme gas onda pukne iz auspuha i onda ne zeli odmah primiti gas nego treba stati na leru da odradi malo i onda ponovno primi gas. Takoder inace ne prima puni gas odmah nego onako treba pumpati rucicu gasa da bi povukao kako treba. Pa sam krenuo rastavljati i gledati sto je. Uglavnom prirubnica je napuknuta pa pretpostavljam da je tu falsi zrak vukao pa sam nisam uspio naci na webshopu pa sam odlucio ovu zalijepiti tekucom gumom samo da vidim je li to glavni uzrok gušenja. Nakon toga sam odlucio vidjeti u kakvom je stanju prijenos i kad sam skinio variomat vidio sam da je semering radilice loše montiran ako dobro vidim. Postaviti cu sliku da vidim o cemu se radi. Uglavnom jedan dio semeringa kao da nije dobro sjeo. Pa me zanima moze li mi i tu vuci falsi zrak i koliko je tesko to promijeniti. Je li se samo stari iscupa i nagura novi ili nije toliko lagano ?
upload photo for forum

Offline Deni999

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 299
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Baotian 49
Odg: Leonardo 125 4T - gušenje
« Odgovori #1 : 04 Listopad, 2022, 18:40:58 »
Sad se pojavio drugi problem. Odjednom je pocelo tuci pri paljenju. Moze se cuti zvuk na video ciji sam link stavio. Uglavnom mislio sam da je do alnasera ali je danas stavljen drugi i ista stvar se događa. Je li netko zna do cega je ili je imao slicnu stvar ?
https://streamable.com/4oad2f

Offline FeZox-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1159
  • Spol: Muški
  • *Nije brzina opasna vec budala za volanom
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: PIASPEEDY
  • Moja Kaciga: Rap Helmet
  • MojSetup: ima $e
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: Leonardo 125 4T - gušenje
« Odgovori #2 : 20 Listopad, 2022, 19:54:14 »
u sustini ako ne slini oko semeringa ne treba mijenjati, mada bih ja na tvom mjestu ovaj zamijenio nije skup trosak
izmjeris tipa sublerom koliko je stari semering duboko, navrnes nasuprot u njega dva vijka moze za drva i kombinirkama iscupas van
*Fuckas krizu kad imas zizu