Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pustanje goriva- Runner VXR 2003  (Posjeta: 570 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline VivacityTuning

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYears
    • Anonymous dating without prejudice
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Gilera Runner VX200
  • Moja Kaciga: AGV K3-SV
  • MojSpuh: LeoVince 4Road
Pustanje goriva- Runner VXR 2003
« : 20 Srpanj, 2022, 20:42:29 »
Znaci zadnjih par dana ni curi gorivo i nemogu skuziti od kuda, upalim motor pocne kapljat od ispod negdje se sljeva na kostur skutera i kaplje izmedu ralice i masine, ugasim ga rastavim upalim i ne curi nista, odem se provozat nista, sastavim ga nazad odem obavit sta treba pustim ga par sati idem upalit i opet pocne kapljat, molim vas ako je ko imao isti problem da mi pomogne jer nemogu niti nac odakle niti sta se desava ni sto provjeriti, pisite mi prijedloge ili iskustva pa cu probavat sve ujutro, hvala puno unaprijed i nadam se rjesenju problema

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17032
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Pustanje goriva- Runner VXR 2003
« Odgovori #1 : 21 Srpanj, 2022, 09:56:50 »
gledaj dolje kod pumpe goriva

gledaj ubiti svaki dio sasije  i plastika koji je jako cisti jer tamo je benzin oprao prasinu

ubiti sva crijeva trebas promijeniti i pogledaj si onda ostale komponente i zamijeni po potrebi, bolje nego da se zapalis

Offline VivacityTuning

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYears
    • Anonymous dating without prejudice
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Gilera Runner VX200
  • Moja Kaciga: AGV K3-SV
  • MojSpuh: LeoVince 4Road
Odg: Pustanje goriva- Runner VXR 2003
« Odgovori #2 : 25 Srpanj, 2022, 20:04:34 »
Evo rijeseno pa da napisem sto je bilo mozda nekome pomogne tko bude trazio po forumu, znaci promjenjena sva crijeva ali je pustalo kod malog rezervara na onom pipku (vakum pumpica ili sto je to vec) po putu preporuka pogledati na dnu velikog rezervara onaj pipak sto ima kao filter da ne vuce smece iz rezervara posto kada se izvadi ima o-ring koji moze biti problem (meni je lagano tamo slinilo i u tokicu sam kupio novi, napomena mora bit bas za benzin nemoze biti obican o ring, barem su meni tako rekli) i obratite paznju na pumpu goriva, sretno svima!