Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Malaguti f12 - slaba vuca i škripa u deklu  (Posjeta: 853 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Bax03

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 40
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Malaguti F12
  • Moja Kaciga: AGV S-4
  • MojSpuh: Stage 6 replica
Malaguti f12 - slaba vuca i škripa u deklu
« : 25 Kolovoz, 2020, 13:45:03 »
Pozdrav skuter mi prije par dana bas poceo lose da vuce kad je hladan ide onako solidno ne bas dobro ali bolje nego kad se zagrije, kad se zagrije jako slabo vuce, a sto se tice škripanja u deklu to je stalno prisutno cim se motor upali, mjesto tog skripanja je kraj lamele ili ti ga kuplunga
🅱🅸🅶🅱🅾🆁🅴

Offline tdj595

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1414
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Tourer250ie,NrgPwrDD
  • MojSetup: TP Trophy-phbg 21ds-MHR Team vario
  • MojSpuh: LV Touring
Odg: Malaguti f12 - slaba vuca i škripa u deklu
« Odgovori #1 : 25 Kolovoz, 2020, 13:52:20 »
Pa otiso ti je lezaj primara vjerojatno pa to skripi dok se vozis. Ako skripi samo na startu onda je to zvono. A sto se tice snage moras obavit kompletan servis prijenosa pa ce bit dobro. Novi remen rolice klizace federe kvacila centralni. I naravno ako je potrosen kuplung ili zvono iskrivljeno onda i to zamijenit

Offline Bax03

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 40
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Malaguti F12
  • Moja Kaciga: AGV S-4
  • MojSpuh: Stage 6 replica
Odg: Malaguti f12 - slaba vuca i škripa u deklu
« Odgovori #2 : 25 Kolovoz, 2020, 14:25:01 »
Pa otiso ti je lezaj primara vjerojatno pa to skripi dok se vozis. Ako skripi samo na startu onda je to zvono. A sto se tice snage moras obavit kompletan servis prijenosa pa ce bit dobro. Novi remen rolice klizace federe kvacila centralni. I naravno ako je potrosen kuplung ili zvono iskrivljeno onda i to zamijenit
Aham hvala pa u planu sam raditi kompletan prijenos, sad me zanima ako ko zna otp kako bi mogao sloziti za 50cc skuter to da bolje bude, a to skripanje je prisutno kad dajem gas ono se cuje
🅱🅸🅶🅱🅾🆁🅴

Offline mic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 734
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Yamaha Zuma
  • Moja Kaciga: 3XL
Odg: Malaguti f12 - slaba vuca i škripa u deklu
« Odgovori #3 : 25 Kolovoz, 2020, 15:56:13 »
Uzmi si variomat (polini ili top performance), stavi si novi remen, provjeri ležajeve u polutkama, provjeri stanje kvacila i zvona i za kraj si provjeri ima li lufta u getribi te također možeš zamjeniti ulje u getribi. Nakon svih provjera i zamjene potrošnih dijelova imati ces sređen prijenos  :icon_thumright:
 

Offline Bax03

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 40
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Malaguti F12
  • Moja Kaciga: AGV S-4
  • MojSpuh: Stage 6 replica
Odg: Malaguti f12 - slaba vuca i škripa u deklu
« Odgovori #4 : 25 Kolovoz, 2020, 21:49:35 »
Uzmi si variomat (polini ili top performance), stavi si novi remen, provjeri ležajeve u polutkama, provjeri stanje kvacila i zvona i za kraj si provjeri ima li lufta u getribi te također možeš zamjeniti ulje u getribi. Nakon svih provjera i zamjene potrošnih dijelova imati ces sređen prijenos  :icon_thumright:

e to se cijeni, hvala puno uzet cu polini jer mi je on iz iskustva bolji, ulje cu mjenjat, uglavnom hvala puno
🅱🅸🅶🅱🅾🆁🅴