Tehnički kutak > Garaža

Aprilia SR50 2001 Morini karburator verzija

<< < (2/107) > >>

gavranpero:
Da, ali dosta para je otišlo na kupovinu viška dijelova. Dok skontam šta kako, odoše. Možda je pravilnije potrošio nego uložio.

Zato sad imam tri karburatora, tri auspuha, tri zadnja amortizera, brdo rolnica. To je tako kad kupiš smeće, ne znaš ništa i lutaš.

aragonY:
Nisi bas ponajbolje opisao ni ispratio radove slikama, najzanimljiviji dio si preskocio  ;D al ajd, sad razbacaj te ostatke po oglasniku pa vrati nesto love, spremi u kasicu za gorivo i uzivaj u voznji, zasluzio si  :) jesi uspio iskupiti sve plastike, jel u planu lakiranje u neku drugu boju ili ostaje crven? Znam da si mi se javljao skoro na olx trazio si plastiku ispod sata ako me pamcenje dobro sluzi..

I dalje je 50cc, i ako da, jesi barem originalni cilindar uzeo?

Ne znam bas da li si pametno odabrao masinu za tuning, ako se zelis upustiti u tuning uopste al to je ipak sve na tebi i valjda si  uzeo u obzir prije ovakvog poduhvata.

matija84m:
A koji karb je sada na skuteru?  Ja sam vozio sa orginal karbom 12 i bilo je ok za serijalu. Sasvim dovoljno uz malu potrosnju.

tdj595:
Pretvrd ti je taj centralni ako trazi teze od 7gr valjcice, probaj neki meksi pa s njim ustelat, da se vozis izmedu 5-6gr.

matija84m:
A cudno da. Evo za usporedbu ja sam vozil serijski centralni i 5.5g. Rilice u malosi multivaru

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju