Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kestenijada :)))  (Posjeta: 4043 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Kestenijada :)))
« : 19 Listopad, 2008, 19:14:56 »
Danas ranu ujutro odem ja do @Dottore-a, da se nađemo sa Slow-om i da pičimo na sljeme brat kestene. Došo kod Dottorea a ovi svi u poslu, rade kesten pire... Reko koji k***  :toothy11: Svi neš navalili na kestene...

I zbudimo mi uspješno Slowridera oko pol 11  :toothy3: i uspjeli dobit na mobitel i nagovorit ga da odma krenemo i da se nađemo u bukovačkoj kod stadiona na benzinskoj za 15 minuta.

Ja poklopim kad meni Dottore: "Ti nisi normalan! Kakvih 15 minuta od savskog gaja do gore??! Jedino ak ćeš se samnom kroz promet vozit!!!" A svi znamo da Dottoreu nisu baš sve koze na broju kad se ide među aute i tramvaje ( :jerk:). I ništa, pali pile, zagrijavanje 58 sekundi i GAS! Sva sreća prometna policija je već nekog zaustavila i nije stigla ni videt dva luđaka koji su profučkali sa 110 uz njih  :toothy3:

I stigli mi gore i eto ti slow-a, on nas čeka več sav ljutit da di smo, kasnite 2 minute i 14 sekundi  :icon_tongue:

Al uspjeli smo ga smirit, popio koju tabletu za živce i krenuli mi pravac Sljeme! Prvo nas pod utjecajem tableta pelal po nekim nizbrdicama di su me diskovi prosili da trebaju zraka malo i ajd nekak zgurali to...  ;D Dosta da kažem da mi je jedanput bočna nogara zastrugala na jednom zavoju! Riječi su dalje uzaludne  :toothy11:

Došli mi gore i nema kestena. Mi sami u šumi, slučajno proleti koji planinar i neki luđak sa "montićem" ali kestena ni za lijek! Mislimo si mi pa možda ovo nije Sljeme  :toothy9:

I ništa. Remen sav otegnut jedva je čekal da stanemo i već se polako počel odmarat kad opet došle 3 koze na motore i opet gas nazad niz Sljeme... Otišli mi konačno u moje krajeve!!  :toothy3: 40 kilometara do tamo... Nema problema...  :toothy10:

Došli na jedno brdo iznad Samobora, sparkamo mi pile na parking i idemo u potragu. Kad tamo još gore! Ima kestenovih drva, ima svega, samo nema kestena!  :o Mi ono: WTF?? I tražimo mi 10 minuta i našli 3 kestena (svaki jednog) i to veličine omanjeg lješnjaka...  :o

I kaj sad. I onda smo popizdili, skočili u neku provaliju ispod nekog groblja, ušli u šumu gdje više ni GPS ne pokazuje i nabrali pune (hm ::) ) tri vrećice kestena... Moš mislit...

Al bitno je da smo se prepelali! Imam jedan komentar... Slowrider se STVARNO vozi polako. Uvijek je oko 50 metara iza nas... Ali NAJVEĆI problem je kaj i kad se i ja i dottore nateravamo on je još uvijek 50 metara iza nas, ponekad i bliže... Zato NEMOJTE vjerovat slowrideru. On je slow u sjeni i zapravo je 2furiousrider.  :trespaf:

A kasnije je poludio  :toothy11:
Počeo divljat  :hbusa: :prvi: :bacva: :odlicno: :visi:

Ona tableta iz bukovečke izgleda popustila  :icon_thumright: :notworthy:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Kestenijada :)))
« Odgovori #1 : 19 Listopad, 2008, 19:27:13 »
hahahahah...vidim fino ste vi dan proveli :toothy11:

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kestenijada :)))
« Odgovori #2 : 19 Listopad, 2008, 19:34:56 »
hahahahah...vidim fino ste vi dan proveli :toothy11:
i fino se najeli :laughing7:

ma glavno da ste se zabavili i provozali...

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Kestenijada :)))
« Odgovori #3 : 19 Listopad, 2008, 20:03:09 »
koji likovi!

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Kestenijada :)))
« Odgovori #4 : 19 Listopad, 2008, 20:03:14 »
bome smo se dobro provozali.mislim da mi motor u jednom danu nikad u 6 godina kolko ga imam nije bio tolko dugo na full gasu kolko danas.cak mi je i auspuh skroz bijeli sto mi nikad nije bio do sad. :icon_biggrin:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Kestenijada :)))
« Odgovori #5 : 19 Listopad, 2008, 20:04:09 »
koji likovi!

kaj ti je zao kaj nisi iso s nam.to je u redu. :laughing7:

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Kestenijada :)))
« Odgovori #6 : 19 Listopad, 2008, 21:18:12 »
Onaj Suzukijev cross koji ima skoro 60ks iz 250ccm je prvi motor koji se ne usudjujem voziti. Par krugova i vec potrosi pola rezervara, ali to je dozivljaj voziti jer je brutalan...

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Kestenijada :)))
« Odgovori #7 : 19 Listopad, 2008, 21:22:59 »
Onaj Suzukijev cross koji ima skoro 60ks iz 250ccm je prvi motor koji se ne usudjujem voziti. Par krugova i vec potrosi pola rezervara, ali to je dozivljaj voziti jer je brutalan...

to sam i ja rekao.Taj rm250 ili cr250 ili yz250 su doslovno ubojice.O tim modelima ali 500 necu ni komentirat jer su za 50% jos jaci od 250 a hiljadarke r-ovi su pi*darija i djecja igra naspram toga.hvata gas i baca u obrtaje za popizdit.Teska brutala.

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Kestenijada :)))
« Odgovori #8 : 19 Listopad, 2008, 22:21:45 »
Dečki bilo je predobro... Da je bolje nebi valjalo... Još da smo malo više kestena nabrali  :toothy3:

To ti je moj ludi frend... prvo je imal Z1000 kad sam ga upoznal, pa je kupil Porsche-a 924 iz '76. 125 konja 2.0L i vozil se pod ručnom e zasro sam se onda, pa je imal neznam kaj i sad ima kockicu 320 sa onom brutalom od 3.0 motora unutra  :toothy11: Strahota kak to ide. 402 metra sa 170km/h. A sam ga je slagal, veli da šasiju piga kad gas opiči!

A o kroseru da i ne govorim... To nebi htel ni probat a kamoli da me onaj ludi @malaguti_f12 vozi na tome ko na R1-ici  :icon_scratch: Vozil me na mojem roxu i nebi se nikad više s njim sel na motor.

Moram ja stavit ZX-a jer od kad sam karike zmenil, još nije bil gore... Pa da dottorea naperem na 500 metara ravnice  :beah:

Ovak mi nije gušt kad me ostavi na startu i celo vreme ga držim do krajnje... Al sam za zericu brži na krajnjoj  :toothy9:
 :drunken_smilie:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Kestenijada :)))
« Odgovori #9 : 19 Listopad, 2008, 22:54:15 »
E slow? kolko si kilometara napravil do doma? Kladim se u 5 kuna da si zaboravil pogledat kad si došo  :toothy3:

Najjači si mi bil kad si gore na Sljemenu odjedanput skroz usporil uz rub ceste i otpuhival lišće sa turiranjem i dimom iz spuha  :jumping:


Ja sam se trgal od smjeha  :toothy9:

A dottore ima dobar usisavač... njemu je svako malo pun ventilator lišća bil  :toothy9:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Kestenijada :)))
« Odgovori #10 : 19 Listopad, 2008, 22:55:34 »
Dečki bilo je predobro... Da je bolje nebi valjalo... Još da smo malo više kestena nabrali  :toothy3:

To ti je moj ludi frend... prvo je imal Z1000 kad sam ga upoznal, pa je kupil Porsche-a 924 iz '76. 125 konja 2.0L i vozil se pod ručnom e zasro sam se onda, pa je imal neznam kaj i sad ima kockicu 320 sa onom brutalom od 3.0 motora unutra  :toothy11: Strahota kak to ide. 402 metra sa 170km/h. A sam ga je slagal, veli da šasiju piga kad gas opiči!

A o kroseru da i ne govorim... To nebi htel ni probat a kamoli da me onaj ludi @malaguti_f12 vozi na tome ko na R1-ici  :icon_scratch: Vozil me na mojem roxu i nebi se nikad više s njim sel na motor.

Moram ja stavit ZX-a jer od kad sam karike zmenil, još nije bil gore... Pa da dottorea naperem na 500 metara ravnice  :beah:

Ovak mi nije gušt kad me ostavi na startu i celo vreme ga držim do krajnje... Al sam za zericu brži na krajnjoj :toothy9:
 :drunken_smilie:

no comment.


sljedeci put cu obuc sve protektore na sebe pa cu probat rm250. :party0048: :party0049: :party046:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Kestenijada :)))
« Odgovori #11 : 19 Listopad, 2008, 23:05:19 »
kak ide to, stari moj!! To moraš fakat imat muda vozit. Meni je ipak žal da mu ne sj*** motor ak roknem jer s toga je past ko na ledu u tenesicama!

Nebi ni meni bilo drago da neko meni padne s motora... makar je već zguljen s lijeve, s desne, sprijeda, straga, pod sicom...

kad bolje razmislim ja nemam ničeg na motoru a da nije zguljeno  :drunken_smilie:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Kestenijada :)))
« Odgovori #12 : 19 Listopad, 2008, 23:08:13 »
nemre tom motoru bit nista ak padnes na travi.samo kaj se ti razbijes ko pi*ka a i nebi bas odma full gas. :icon_tongue:

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Kestenijada :)))
« Odgovori #13 : 19 Listopad, 2008, 23:29:39 »
joj..kad vas dva spamera udjete u raspravu
@dhorvat2.. ti bi mogao biti pisac..svaki tvoj post ko da citam pripovjetku

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Kestenijada :)))
« Odgovori #14 : 19 Listopad, 2008, 23:47:12 »
joj..kad vas dva spamera udjete u raspravu
@dhorvat2.. ti bi mogao biti pisac..svaki tvoj post ko da citam pripovjetku

ak je dosadno samo reci  :icon_thumright:

Odma mjenjam stil pisanja... Doduše imaš ti pravo! Uvijek sam u osnovnoj školi pisal najduže sastavke u zadaćnici i uvijek profa čitala pred razredom  :angry9:

BTW. Imamo svi tri podjednake skutere... da nebi čovjek povjeroval! Makar ja sam teži dosta pa malo zaostajem al sve je to tu negdi...
« Zadnja izmjena: 20 Listopad, 2008, 08:17:54 dhorvat2 »
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo: